תוספת לאירופה וארה''ב

כולל ארה"ב
  • 5GB
  • רק 49
  • מחיר שובר שוק!

לרוב העולם

כולל ארה"ב
  • 60 דקות / 60 סמס / 1GB
  • רק 50
  • היחיד שתקף ל- 4 שנים!

הסים /eSIM  שלך לחו"ל

הסים שלך לחו"ל – הנמכר בישראל

לקוחות כל החברות, הצטרפו לעשרות אלפי ישראלים שגילו את WORLD8 והחלו ליהנות ממחירים שוברי שוק בחו"ל: 5GB תוספת גלישה באירופה וארה"ב ב- 50 ₪ בלבד! ל- 30 יום מהנחיתה, וטעינה לרוב העולם לשיחות או סמס או גלישה בשימוש מעורב ב- 60 ₪ בלבד! לשימוש ב- 4 שנים (ייחודי). הסים שלך לחו"ל יפעל מיד עם הנחיתה ב- 120 מדינות, יאפשר לשמור על המס' הנייד, לשתף בוואטסאפ הקבוע, לדבר ולגלוש חופשי ולבצע טעינות נוספות בשיחת חינם מחו"ל 24/7. רוכשים באופן חד פעמי סים בינלאומי WORLD8 באחד מ- 550 סניפי דואר ישראל או באתר ומתחילים ליהנות מחסכון אדיר ושקט נפשי בכל נסיעותיכם לחו"ל, ללא אפשרות לחריגות וחיובים גבוהים בחשבון הסלולר בחזרה לארץ.

שימוש ב- Wi-Fi בחו"ל

השימוש ב- Wi-Fi מוגבל ברוב המקומות בחו"ל. בנוסף, חשוב מאד לדעת שהשימוש ב- Wi-Fi ציבורי כלל אינו בטוח, לאחרונה פורסם ש- 18% מהמטיילים שהתחברו ל- Wi-Fi ציבורי נפלו קורבן לפשיעת סייבר בחו"ל. השימוש בסים בינלאומי WORLD8 יספק שקט נפשי עם חיבור מאובטח על רשתות הסלולר ויאפשר להיות מחוברים תמיד, במחירים הטובים בעולם, מרגע הנחיתה ובמשך כל זמן הטיול בחו"ל.

לקוחות מספרים

slider arrow slider arrow

יגאל

"אני נוסע המון לחו"ל ותמיד הרגשתי ממש פראייר שעשיתי חבילות, בשנה האחרונה גיליתי את WORLD8 ובנוסף למחירים הכי טובים בחו"ל, הוא היחידי בשוק שהתשלום בו הוא על השימוש בפועל והיתרה בו נשמרת ל- 4 שנים!".  

איילת

"במקום להוציא מאות שקלים בכל נסיעה, עם WORLD8 אני מבזבזת עשרות שקלים בודדים בכל נסיעה ונהנית משירות מושלם ופשוט, רק להכניס את הסים למכשיר וזה עובד - זה סטארט אפ מטורף ששובר את שוק השיחות והגלישה בחו"ל".

אהוד

"לנסיעתנו האחרונה, אני ואשתי הצטיידנו בשני סימים של WORLD8 והיה ממש מעולה. יכולנו להיות תמיד בקשר בחו"ל והתקשרנו אחד לשנייה בקלות ובזול על ידי חיוג למספר הישראלי של הסים".

יעל

"בניגוד לחבילות או לסים מקומי שהשימוש בהם מוגבל לנסיעה אחת בלבד, השימוש בסים העולמי של WORLD8 הוא רב פעמי והטעינה בו טובה ל- 4 שנים! זה פתרון מושלם עם חיוג רגיל מספר הטלפונים, שמירה על המס' הנייד ושימוש באינטרנט ובוואסאפ הקבוע בחו"ל ואני ממש מאושרת שגיליתי אותו".

אורי

"WORLD8 מאפשר לי שקט נפשי בחו"ל כאשר אין שום אפשרות לחריגה ובעת הצורך אני מבצע טעינה נוספת מחו"ל בשיחת חינם 191 מהסים, בנוסף חשוב לדעת שעבור שיחה מקומית יש תוספת של רק 0.80 ₪ לדקה לעומת חבילות חו"ל שבחלקן שיחה מקומית בחו"ל עולה כ- 20 ₪ לדקה!".

רונית

"מאז שרכשתי בסניף הדואר את הסים העולמי של WORLD8, אני ומשפחתי משתמשים בו כאשר מישהו מאתנו יוצא לחו"ל - לא מבזבזים זמן יקר וכסף על חבילת חו"ל או על סים מקומי ונהנים משיחות וגלישה החל מהנחיתה ומחיסכון אדיר לכל המשפחה".

הצהרת נגישות