טס לחו"ל?
בדוק למה כדאי לכל נסיעה(לחץ כאן)

סים / eSIM עולמי הוא הפתרון המושלם לשיחות וגלישה חופשית לכל מי שטס לחו"ל. עשרות אלפי ישראלים כבר גילו את הסים / eSIM לחו"ל של WORLD8 שהינו הנמכר בישראל, ללקוחות כל החברות, והיחיד שמשמש ל- 120 מדינות ותקף ל- 4 שנים! לפני שטסים לחו"ל, רוכשים באופן חד פעמי באתר או באחד מ- 500 סניפי דואר ישראל סים / eSIM עולמי ומתחילים להנות משקט נפשי וחסכון אדיר בכל הנסיעות לחו"ל, במשך 4 שנים, ללא אפשרות לחריגות וחיובים גבוהים בחשבון הסלולר בחזרה לארץ. ניתן להוסיף טעינה לשימוש מעורב ברוב העולם ל- 60 דקות או 60 סמס או 1GB ב- 50 ₪, היחידה שתקפה ל- 4 שנים, ותוספת 10GB גלישה באירופה וארה"ב ב- 49 ₪ בלבד, ל- 30 יום מהנחיתה. הסים / eSIM העולמי של WORLD8 פועל מייד עם הנחיתה בחו"ל ומאפשר גלישה מהירה, שימוש בוואצאפ הקבוע, שיחות לארץ ומקומיות, שמירה על המס' הנייד, והוספת טעינות באתר או בשיחת חינם 24/7.

eSIM לחו"ל

eSIM לחו"ל הוא מהפכה ענקית לכל משתמשי אייפון 11 ומעלה, סמסונג S20 ומעלה (ללא FE) וטלפונים ניידים תומכי איסים, מורידים אותו בקלות תוך כדקה לנייד והוא נשמר כ- סים וירטואלי לחו"ל למשך 4 שנים. בכל פעם שנוחתים בחו"ל פשוט פותחים אותו בהגדרות, ללא צורך בהחלפת סים, ונהנים מאינטרנט מהיר ושיחות במחירים הטובים בעולם. מעבר לנוחות המרבית, ה- eSIM לחול של WORLD8 מאפשר חיסכון מירבי במשך 4 שנים, ללא צורך ברכישת חבילת חו"ל יקרה, בחיפוש אחר סים מקומי או ברכישת e-SIM חדש בכל נסיעה שישמש למדינה אחת בלבד ושהיתרה בו תמחק תוך 30 יום.

לקוחות מספרים

slider arrow slider arrow

יגאל

"אני נוסע המון לחו"ל ותמיד הרגשתי ממש פראייר שעשיתי חבילות, בשנה האחרונה גיליתי את WORLD8 ובנוסף למחירים הכי טובים בחו"ל, הוא היחיד שהתשלום בו הוא על השימוש בפועל והיתרה בו נשמרת ל- 4 שנים".  

איילת

"במקום להוציא מאות שקלים בכל נסיעה, עם WORLD8 אני מבזבזת עשרות שקלים בלבד ונהנית משירות מושלם ופשוט, רק להכניס את הסים למכשיר וזה עובד - זה סטארט אפ מטורף ששובר את שוק השיחות והגלישה בחו"ל".

רותם

"ה- eSIM העולמי של WORLD8 הוא מהפכה אמיתית לטסים לחו"ל ומוצר חובה לכל מי שיש לו אייפון או סמסונג מתקדם. הוא היחיד שנשמר בנייד ל- 4 שנים להפעלה ב- 120 מדינות, ללא צורך בהחלפת סים, בכל פעם שטסים לחו"ל". 

מירית

"תוך 2 דקות הורדתי לנייד שלי את ה- eSIM העולמי של WORLD8, הוספתי טעינה לפני הנסיעה ובזמן הנחיתה בחו"ל פשוט פתחתי את ה- eSIM וסגרתי את הסים הישראלי, כדי להנות משיחות וגלישה במחירים מדהימים בחו"ל". 

אהוד

"לנסיעתנו האחרונה, אני ואשתי רכשנו בסניף הדואר שני סימים של WORLD8 והיה ממש מוצלח. היינו תמיד בקשר בחו"ל כאשר התקשרנו אחד לשנייה למספר הישראלי של הסים, חסכנו הרבה כסף ונשארה לנו יתרה לנסיעה הבאה".

יעל

"בניגוד לחבילות או סים מקומי שמוגבלים לנסיעה אחת, הסים העולמי של WORLD8 הוא רב פעמי והטעינה בו היא ל- 4 שנים. זה פתרון מושלם עם חיוג רגיל, שמירה על המס' הנייד ועל הוואצאפ הקבוע ואני מאושרת שגיליתי אותו".

שאלות נפוצות

כיצד ניתן לרכוש את הסים / eSIM העולמי?
האם הוואצאפ הקבוע שלי יפעל בחו"ל?
כיצד ניתן לבדוק האם הנייד שלי תומך eSIM?
כיצד ניתן להוריד לנייד את ה- eSIM לחול?
מה הכוונה במשפט היחיד ל- 4 שנים?
מה לגבי השימוש ב- Wi-Fi בחו"ל?
מה עלי לעשות לפני כל נסיעה לחו"ל?