כרטיס סים בין לאומי הוא הפתרון המוצלח ביותר לנוסעים לחו"ל. הוא מותאם הן לאלו שנוסעים לעתים רחוקות וגם למי שטס לעתים תכופות לפרקי זמן ארוכים או קצרים, הן לטיול או בעניינים עסקיים.

יתרונותיו של כרטיס סים בין – לאומי חדשני

כרטיס הסים הנרכש בישראל מאפשר למטיילים להמשיך ולהשתמש בסמארטפון כאילו שהם נמצאים בישראל. לאחר הנחיתה מעבר לים הם מקבלים מספר טלפון ישראלי המתחיל בספרות 077 ומנקודה זו הם מתפעלים את המכשיר הסלולרי שלהם באופן רגיל תוך שימוש באנשי הקשר שלהם, מקבלים מיילים, עונים על מיילים חשובים, שולחים הודעות וואטס אפ לכל אנשי הקשר ומשוחחים טלפונית בקלות רבה עם בני המשפחה, חברים, עובדים וכו'.

הטענת כרטיס הסים

לפני הטיסה לחו"ל רוכשים כרטיס סים ומטעינים אותו בנפח הגלישה הרצוי. עלות הטענת כרטיס הסים היא סבירה והוגנת כיוון שהיא זולה בכ % 20 מחבילות התקשורת לחו"ל האחרות. הסים החדשני מותאמת לעבודה מול כל החברות הישראליות המפעילות שירותים סלולריים ולכן קל מאד להתחבר אל המפעיל אליו משויך כל לקוח.

אם במהלך השהות, נוצלה רוב קיבולת הגלישה, מקבל הלקוח הודעה על כך כדי שייערך מראש ולא יוצר מצב שהוא ללא אפשרות גלישה מסיבה טכנית. מוקד השירות פעיל 24 שעות ביממה, הלקוחות פונים באמצעות שיחת חינם ומזמינים נפח גלישה נוסף. מיד לאחר התשלום הכרטיס שלהם נטען בנפח שהוזמן כך שהפעילות הסלולרית ממשיכה כרגיל.

משלמים עבור נפח הגלישה

הלקוח מטעין את כרטיס הסים שלו בנפח גלישה שלהערכתו הוא יצרוך. אך מכיוון שהתקשורת היא נושא דינמי ואי אפשר לצפות אם השימוש יהיה קטן או גדול יותר, מתבצעת בדיקה של ניצול הנפח לאחר הנחיתה בישראל.

אם נותר ללקוח נפח גלישה, כמות זו עומדת לזכותו והוא יכול לנצל אותה במהלך הנסיעה הבאה שלו, בכל עת שהיא תתבצע עד ארבע שנים מיום הנחיתה בישראל. בנסיעה הבאה הלקוח יגלוש באמצעות היתרה שממתינה לו על כרטיס הסים ובמידת הצורך אף ירחיב אותה.

באמצעות שיטת תפעול זו, הלקוח מנצל את מלוא חבילת הגלישה שעבורה שילם. זהו הבדל מהותי מול חבילות תקשורת לחו"ל שרוכשים בחברות אחרות אשר בהן הלקוח מחויב במלוא העלות גם אם ניצל רק חלק מהחבילה המותאמת לשירות בחו"ל.

מדובר בחיסכון משמעותי עבור מי שטס פעם בתקופה ארוכה, פעמים רבות בשנה ולכל פרק זמן. רבים מהישראלים מקיימים קשרים רבים הקשורים למקום העבודה, לאנשי המשפחה ולחברים והם נהנים לשמור על רמת תקשורת זהה גם כשהם מעבר לים כך שזוהי העסקה האופטימלית עבורם.

מיקומי השירות של הסים הבין לאומי החדש

הסים החדש מתאים לרוב המדינות ביבשת אירופה ולכמה מדינות בולטות ברחבי ארה"ב ופועל בקרוב ל – 150 מדינות ברחבי העולם. הלקוח יכול לעבור ממדינה למדינה תוך שימוש בסים זה והוא יפעל ללא כל בעיה ברחבי כל אחת מהמדינות הללו.

נוחות השירות

תקשורת דינמית בחו"ל המתבצעת תוך שימוש בכרטיס סים לחו"ל היא האופציה הנוחה ביותר עבור הלקוח. מבחינתו הוא נמצא בארץ כיוון שאינו אמור לתפעל את הסמארטפון בדרך שונה או לתת הוראות מיוחדות. הוא מבצע שימוש נורמטיבי באמצעות אנשי הקשר והאפליקציות שבהן הוא נוהג להשתמש למטרות שונות.

לקוחות מרוצים

הלקוחות המרוצים שלנו הם אבן הבוחן לעבודה היעילה של הסים, לנוחות השימוש ולעלויות ההוגנות והזולות, היתרונות הרבים שלו מול המתחרים ממקמים אותו כסים הבין לאומי המוביל בישראל.

טיילים ישראליים רבים נהנו כבר מהיכולות הרבות שלו והם ימשיכו לנצל את נקודות הזכות גם בנסיעות הבאות.