כמה שאנחנו – הישראלים, אוהבים לגלוש באינטרנט. אנחנו יכולים לגלוש באתרים השונים במשך שעות רבות – במהלך היום ובמהלך הלילה עד שהעיניים שלנו כבר יוצאות מחוריהן. מעבר לכך, אנחנו אוהבים מאוד להתכתב ולדבר, גם כשאנחנו טסים לחו"ל. למעשה, חלקנו כל כך אוהבים את המובייל שלנו, עד שאנו לא מתנתקים ממנו לרגע גם במהלך הטיולים. 

הרצון לשתף את כולם בנוגע לכל החוויות שלנו במהלך הטיולים – לשלוח הודעות, תמונות, להעלות סטטוסים, להתייעץ, לנווט, לקרוא מיילים, לצפות בסרטונים ואף לצלצל ולשאול האם אמא שלנו רוצה את התיק או הסוודר שבדיוק ראינו במהלך השופינג, גורם לנו לחפש אחר פתרון תקשורת נוח, זול ופשוט לתפעול.

העניין הוא שעד לפני מספר שנים לא היו פתרונות התקשורת כל כך משתלמים, והטסים לחו"ל – אלו שלא רצו להסתמך על קיומו של WI-FI בבית המלון, במסעדות ובאתרים השונים (שימוש שעלול לסכן את הנוסעים בשל פשיעות סייבר בחו"ל), נאלצו לבחור בפתרונות שאינם נוחים במיוחד. 

ישראלים רבים בחרו למשל לרכוש חבילות גלישה יקרות שמסתיימות עם רגע הנחיתה בארץ, אך הבשורה הטובה היא שהחברה שלנו – world8 מציעה פתרון מצוין עבור הקהל הישראלי שרוצה ליהנות מכל העולמות.

על סים קטן אחד ויכולותיו הגדולות 

כרטיס הסים הבינלאומי של החברה שלנו עולה 49 שקלים ועבור טעינה שעולה 75 שקלים מקבלים המשתמשים או 100 הודעות SMS או 100 דקות או GB1. אם לא די בזאת, יכולים הטסים לאירופה לשלם 50 שקלים נוספים וליהנות מ-GB5 תוספת גלישה, בתוספת זו ניתן להשתמש במשך 30 ימים מהנחיתה. 

אם חושבים על כך, ב- 1GBניתן לנווט בדרכים במשך 200 שעות, לגלוש בפייסבוק במשך 750 דקות, לצפות ביוטיוב במשך 200 דקות, לשלוח כמות עצומה של תמונות דרך הוואטסאפ (5,000 תמונות!), לגלוש ב-2,500 דפים באינטרנט ולשלוח 3,000 מיילים. 

מעבר לזאת, עם כרטיס הסים הבינלאומי לא יכולות להיווצר חריגות ואין הפתעות לא נעימות עם החזרה לארץ (בניגוד לחבילות הגלישה של ספקיות הסלולר), וברגע שהיתרה נגמרת ניתן לטעון את הכרטיס מכל מקום ובכל שעה בקלות – כל מה שצריך לעשות זה לצלצל למספר 191 ולבצע שיחת חינם. 

כמו כן, ניתן להישאר עם היד על הדופק ולדעת בדיוק כמה יתרה נותרה בכרטיס. כדי לבצע את הבדיקה יש להיכנס לאתר שלנו ולהקליד את המספר שמופיע מאחורי הכרטיס. 

שקט נפשי במהלך נסיעות לחו"ל – להשתמש במובייל כמה שרק רוצים

כרטיס הסים הבינלאומי מסתובב לו ברחבי העולם (הוא תקף ב-150 מדינות) ומאפשר לישראלים ליהנות מהטיולים שלהם בחו"ל, להגיע לכל מקום אליו הם מעוניינים להגיע, לקבל המלצות מגולשים, לשוחח, לשלוח הודעות ותמונות ולמצוא כל מה שהם רוצים באינטרנט, כל זאת בלי לשלם סכומים גבוהים ובלי לאבד כספים בעת החזרה לישראל. 

עם הסים הבינלאומי ניתן להיות שקטים – שכן הוא אף פעם לא ישאיר את הנוסע לבד ותמיד יהיה ניתן לטעון אותו ולהמשיך במסעות.

אם אתם מעוניינים ליהנות גם אתם מכרטיס הסים הבינלאומי ולא לדאוג בנוגע לפתרונות תקשורת אחרים במשך 4 שנים (לאחר מכן ניתן לרכוש חבר חדש), אתם יכולים להזמין את הסים ישירות מהאתר שלנו והוא ינחת בתיבת הדואר שלכם תוך 3 ימי עסקים וללא דמי משלוח. כמו כן, תוכלו לרכוש את הסים הבינלאומי ב-550 סניפי דואר שונים.

אם יש לכם שאלות, אנו זמינים עבורכם בטלפון במהלך שעות הפעילות. נשמח לעמוד לשירותכם ולהשיב על כל שאלה.