אם עד לא מזמן לא היו לנו יותר מדי אפשרויות כאשר היינו טסים לטיולים בחו"ל, וברוב המקרים היינו רוכשים חבילת גלישה מספקית האינטרנט שלנו, הרי שהיום יש לנו אפשרות אחרת והיא טובה הרבה יותר. האפשרות החדשה היא לרכוש כרטיס סים בינלאומי שניתן להטענה.

כרטיס סים נטען מאפשר למשתמש ליהנות ממגוון יתרונות משמעותיים שהופכים את כל הטיול או נסיעת העסקים להרבה יותר מהנה. הסים הנטען מתאים מאוד עבורנו – הישראלים, שאוהבים להישאר מחוברים בכל מהלך החופשה ולשתף את חברינו, בני המשפחה, המכרים והחברים ברשתות החברתיות בכל מה שעובר עלינו. אז מהם היתרונות המשמעותיים של כרטיס הסים הבינלאומי החדש שניתן להטענה? במאמר זה נציין מספר יתרונות בולטים שמציע הכרטיס המשתלם.

כרטיס סים נטען – משתלם ונוח לשימוש

כרטיס הסים הבינלאומי הנטען הוא הפתרון הטוב ביותר עבור אנשים שמטיילים בחו"ל – בין אם מדובר על אנשים שנוסעים לנופש או אנשי עסקים שצריכים לשאר בקשר עם הקולגות, העובדים והספקים שלהם. להלן 6 יתרונות בולטים של כרטיס הסים הבינלאומי החדש שניתן להטעין:

  1. שימוש למשך 4 שנים – הכרטיס מאפשר לרוכשים ליהנות מהשימוש במשך 4 שנים ופשוט להטעין את הכרטיס בהתאם לצורך. בצורה זו לא צריכים הנוסעים לדאוג לפני כל טיסה ולמצוא פתרון שיאפשר להם לגלוש באינטרנט בחו"ל.
  2. הטענה מכל מקום – את כרטיס הסים הבינלאומי החדש ניתן להטעין מכל מקום, בכל שעה משעות היממה ובכל ימות השבוע. כדי להטעין את הסים יש להקיש את הספרות: 1-9-1.
  3. מחיר – מחירו של הכרטיס משתלם ביותר ועבור 75 שקלים בלבד ניתן ליהנות מבחירה בין: 100 הודעות SMS, 100 דקות או 1GB. במידה שהמטיילים טסים לאירופה, הם יכולים להגדיל את החבילה ב- GB5 תמורת 50 שקלים בלבד למשך 30 יום מהנחיתה.
  4. שליטה בתקציב – עם כרטיס הסים הבינלאומי לא ייתכנו חריגות מהתקציב. ברגע שהחבילה מתקרבת לסיומה, מקבל המשתמש הודעה שמעדכנת אותו בנוגע למצב החבילה. בצורה זו ניתן למנוע הוצאות שאינן צפויות.
  5. לא משלמים לחינם – במידה שהחבילה לא נוצלה לגמרי, יוכל המשתמש להשתמש בה בטיול הבא.
  6. אפשרות העברה – את כרטיס הסים הבינלאומי ניתן להעביר לאדם אחר כאשר האחרון טס לטיול בחו"ל.

כל היתרונות של כרטיס סים נטען

כרטיס סים נטען – כל כך פשוט לטוס לחו"ל

כרטיס סים נטען הינו פתרון נפלא עבור מגוון אנשים שאוהבים לטייל בחו"ל או נוסעים לחו"ל לצורך עסקים. הכרטיס מתאים למגוון קהלים – בין אם מדובר על אנשים שנוסעים בתדירות גבוהה או נמוכה ובין אם מדובר על אנשים שנוסעים לסוף שבוע או למשך תקופה ממושכת.

במקרים רבים בהם מדובר על נסיעה לסוף שבוע, מוותרים הנוסעים על רכישת חבילה משום שהרכישה אינה משתלמת. הסים הבינלאומי הנטען חוסך את הצורך בכלל להגות בנושא, שכן ידוע שגם אם הוא יוטען, הכסף לא יבוזבז לחינם ויהיה ניתן לנצל את הכרטיס בהמשך.

כאשר מדובר על טיולים ממושכים בחו"ל, הרי שהחשש הגדול הוא חריגה מהתקציב. חוסר תשומת לב ושימוש רב במכשיר עלולים להוביל להוצאות גבוהות. עם כרטיס הסים הבינלאומי לא יהיו חריגות והנוסע יישאר עם היד על הדופק.

כרטיס הסים החדש מקל על כל חווית הנסיעה כאשר הנוסעים לא צריכים להיות תלויים ברשת ה- Wi-Fi  של המלון או בתי הקפה והמסעדות ויכולים לבצע את כל הפעולות הנדרשות להם – בין אם מדובר על לנווט בדרכים, לחפש אתרים מעניינים אליהם שווה להגיע ולתקשר עם הקרובים.