השמועות מספרות שבא לשכונה בחור חדש. טוב, אולי לא כל כך חדש, בכל זאת כבר רכשו אותו עשרות אלפי ישראלים שהבינו עד כמה שהפתרון הקטן הזה משנה את כל התמונה והופך את מסעותיהם בחו"ל להרבה יותר משתלמים ומהנים.

עם הסים הבינלאומי ניתן לטייל ב- 150 מדינות, ליהנות משימוש במשך 4 שנים ולשמור על המספר האישי, האהוב והמוכר, כך שלא צריך לעדכן את כל רשימת החברים וקרובי המשפחה בנוגע למספר הזר. כל התענוג הזה עולה 75 שקלים ומציע למשתמשים 100 הודעותSMS , 1GB ו- 100 דקות. במידה שטסים לאירופה ניתן לשלם סכום נוסף של 50 שקלים ולקבל GB5, בתוספת הגלישה אפשר להשתמש מהנחיתה במדינת היעד למשך שלושים ימים.

כרטיס סים למשך 4 שנים? זה אמיתי?

בהחלט. אחד היתרונות הגדולים של כרטיס הסים הבינלאומי הוא האפשרות להשתמש בו במשך 4 שנים. מדובר על פתרון נפלא עבור כולם – עבור נוסעים מתמידים שמבלים בחו"ל יותר זמן מאשר בישראל, עבור משפחות שנוסעות מדי שנה, עבור אנשי עסקים שמבקרים בחו"ל בתדירות גבוהה ולמשך מספר ימים בכל נסיעה ועבור אנשים שנוסעים לחו"ל לאורך תקופה ממושכת. את כרטיס הסים אפשר גם להעביר לאדם אחר.

במידה שהחבילה נגמרת, ניתן להטעין את הסים בקלות בכל עת ומכל מקום על ידי הקשה על המספרים: 191. לקראת סיומה של החבילה, נשלחת אל המשתמש הודעה שמיידעת אותו בנוגע למצב החבילה, בצורה זו ניתן למנוע חריגות בתקציב. כמו כן, ניתן לבצע שיחת ניסיון על ידי הקשה על המספרים: 151, לבדוק את היתרה בכרטיס על ידי הקשה על המספרים: 187 ולקבל שירות לקוחות על ידי הקשה על המספרים: 154.

הכסף של המשתמשים לא מבוזבז – הוא נשמר עד לפעם הבאה

הסים הייחודי חוסך את הצורך לרכוש סים זר במדינת היעד ולהשתמש במספר זר, לסמוך על רשת הווי פיי באזורים שונים ואף לסכן את המידע האישי או לרכוש חבילות יקרות מספקיות האינטרנט. חסרון בולט של רכישת חבילה מספקיות האינטרנט הוא שבמידה שהחבילה לא נוצלה עד סופה והנוסע חזר לארץ, כבר לא יהיה ניתן לנצל אותה. בניגוד לרכישת חבילה מספקיות האינטרנט – במידה שהחבילה של הסים הבינלאומי לא תנוצל במלואה, היא תישמר לנסיעה הבאה והכסף ששולם לא יבוזבז לריק.

למה כדאי לרכוש כרטיס סים בינלאומי? כי הישראלים אוהבים לטוס ולחו"ל ולמצוא את המחירים המשתלמים ביותר

ישראלים אוהבים לטוס לחו"ל. ישראלים גם אוהבים לשתף את החברים ואת בני המשפחה בנוגע לכל מה שקורה להם במהלך הטיולים, זה חלק בלתי נפרד מההנאה עבורם, לכן הסים הבינלאומי הוא הפתרון היעיל ביותר עבור רבים.

כרטיס הסים הבינלאומי הופך את התקשורת בחו"ל לפשוטה וקלה. עם חבילה בסיסית ניתן לגלוש בין היתר ב- 2500 דפים באינטרנט, לשלוח 5000 תמונות לכל החברים וקרובי המשפחה ולנווט במשך 200 שעות. כפי שצוין – תמיד ניתן לטעון את הכרטיס, כך שאין סיבה לחשוש מפני מצב בו לא יהיה ניתן לתקשר עם אנשים או לגלוש באינטרנט.

מעל עשרות אלפי ישראלים כבר הבינו שהסים הבינלאומי הוא הפתרון הטוב, היעיל והזול ביותר עבור נסיעות לחו"ל, והם כבר לא מסתבכים ומחפשים פתרונות תקשורת אחרים ופחות משתלמים. את הכרטיס ניתן להזמין דרך האינטרנט ולקבל משלוח עד הבית תוך 3 ימי עסקים. כמו כן, ניתן לגשת אל אחד מסניפי הדואר הרבים בהם כרטיס הסים נמכר ולבצע את הרכישה המשתלמת.