דמיינו את המצב הבא: אתם רוכשים חבילה לחו"ל מספקית הסלולר שלכם, עולים על המטוס, נוחתים במדינת היעד ומתחילים את הטיול לו חיכיתם זמן מה. עם חלוף הימים אתם שמים לב לכך שאתם ממש חוששים לסיים את החבילה ולכן ממעטים בשליחת הודעות ותמונות ואפילו "מתקמצנים" על הגלישה ועל השימוש ב- GOOGLE MAPS.

 חלק מהאנשים יחשבו שסביר לנהוג בצורה זו ולחשוש מפני סיומה של החבילה, אך היום כבר ממש לא צריך לנהוג בחסכנות שכזו ואפשר בהחלט לשלוח הודעות SMS, להתכתב בוואטסאפ, לשלוח תמונות, לנווט, לגלוש באינטרנט, לשוחח וליהנות מהשימוש במובייל בחו"ל בלי לחשוש מפני העלויות.

אז מה האפשרויות בעצם? לשמור על קשר כשמטיילים בחו"ל ולחסוך בעלויות

אם אתם מתכננים טיול לחו"ל ומעוניינים לשמור על קשר עם בני המשפחה, החברים, הגננת, העובדים או כל אנשי קשר אחרים, תוכלו לבחור בין מספר אופציות. 

האופציה הראשונה שעומדת בפניכם היא לנסוע בלי חבילה או פתרון אחר. הבעיה היא שנסיעה ללא חבילה או מציאת פתרון אחר שיאפשר לכם לשמור על קשר עשויים לעלות לכם ביוקר. שיחה נכנסת מהארץ שנמשכת דקה עולה בממוצע 20 שקלים במידה שלא משתמשים בפתרון תקשורת, וזוהי רק דוגמה אחת. בקיצור – לא מומלץ. 

האופציה השנייה שעומדת בפניכם היא לפנות אל ספקית הסלולר שלכם ולרכוש חבילת גלישה שכוללת שיחות בחו"ל. הבעיה היא שמדובר באפשרות יקרה מאוד. חבילת גלישה שכוללת מעט שיחות תתחיל ממחיר של 150 שקלים ועשויה להגיע ל-300 שקלים לשבוע אחד. במידה שמדובר על משפחה – הרי שהעסקה מסתבכת.

אופציה שלישית תהיה לקנות כרטיס סים לאחר ההגעה למדינה בה אתם מטיילים, או במילים אחרות: לקנות סים מקומי, מדובר על אפשרות משתלמת אך לצד המחיר יש לבחירה חסרונות. אחד החסרונות הוא שלא תמיד הנוסעים יודעים היכן ניתן למצוא חנות שמוכרת כרטיסי סים מתאימים. במידה שלא יודעים היכן נמצאת החנות, עלולים לבזבז זמן יקר (בכל זאת מגיעים לחו"ל כדי לטייל ולא כדי להתחיל לחפש פתרונות תקשורת – זמן זה כסף!). 

חסרונות נוספים הם שלא כולם יודעים איך להשתמש בסים וחלק מהסמארטפונים דורשים סיכה ייחודית שרק באמצעותה ניתן לפתוח את המגירה של הסים.

150 מדינות עם סים אחד

אם לא די בזאת, לא תמיד קל להגדיר את המובייל כך שיהיה ניתן להשתמש בו בחו"ל, ובמידה שיש צורך בשירות תמיכה, השירות יינתן בשפה המקומית ולא תמיד המשתמשים יודעים את השפה. במידה שנוחתים ביום א', לא בטוח שהחנות שמוכרת את כרטיס הסים ומספקת שירותים תהיה פתוחה. 

האופציה הרביעית היא לרכוש את כרטיס הסים בארץ. בין מגוון כרטיסי הסים ניתן למצוא את הסים הבינלאומי שמספק מענה לצרכיהם של נוסעים רבים (עשרות אלפי נוסעים ישראלים). במידה שרוכשים את הסים הבינלאומי ניתן ליהנות מ-GB1 גלישה, 100 דקות או 100 SMS תמורת 75 שקלים. כמו כן, ניתן לשלם 50 שקלים נוספים ולקבל עבורם תוספת גלישה של GB5 למשך 30 ימים מהיום בו נוחתים, זאת במקרה שטסים לאירופה.

 בסים הבינלאומי ניתן להשתמש במשך 4 שנים, כך שבמידה שישנה יתרה בכרטיס, ניתן להשתמש בו בטיסה הבאה (בניגוד למצב בו רוכשים חבילה ויש לשלם את הסכום גם אם לא מסיימים אותה). כמו כן,  ניתן להטעין את הסים מכל מקום בקלות. בנוסף לכל היתרונות הללו, אין צורך לחשוש מחריגות, שכן כאשר היתרה עומדת להסתיים מקבל המשתמש הודעה.

מעוניינים לרכוש את הסים הבינלאומי שלנו ולשמור על קשר בלי לחשוש מההוצאות? צרו קשר ותיהנו מכרטיס הסים הבינלאומי של WORLD8!

 אנחנו כאן בשבילכם!