בעבר, כשהיינו נוסעים לחו“ל, היו כל כך הרבה הכנות, כל כך הרבה סידורים שצריך לעשות, דברים שצריך לדאוג להם וכל נסיעה הייתה ממש כמו מסע שלם.

היום, גם בעקבות כל מיני שינויים שהתרחשו בשנים האחרונות כמו כניסת השמיים הפתוחים לתוקף, דרכון ביומטרי, יותר ויותר קשרים שמתחזקים בין חברות ישראליות לחברות בחו“ל ועוד, הנסיעות לחו“ל הפכו לדבר הרבה יותר נגיש, אפשר לומר עבור חלקנו אפילו כמשהו שבשגרה.

היום כל אחד ואחת מאיתנו יכול תוך יום אחד בלבד להחליט שהוא קופץ לחו“ל לכמה ימים, אורז טרולי עם כמה חפצים חשובים ויאללה, יוצא לדרך. עוד ועוד חברות תעופה נכנסו לישראל, עוד ועוד יעדים והכל במחירים נגישים לכולם.  משהו נוסף שהיינו צריכים לשבור אחריו את הראש עד לא מזמן ויש כאלה שעדין ממשיכים לעשות זאת הוא לחסום את השיחות הנכנסות שלנו כשאנחנו נמצאים מחוץ לישראל, כדי שלא נחויב במאות ואפילו אלפי שקלים, מבלי שבכלל היינו רוצים. חברות הסלולאר השונות מחייבות בסכומים גבוהים על כל שיחה שאנו מקבלים או מוציאים כאשר אנחנו נמצאים בחו“ל, כאשר לרוב התעריף נקבע לפי דקה.

אז מה אנחנו מציעים לכם?

ובכן, יש פתרון מהיר, נגיש וייחודי שמאפשר לנו ליהנות משיחות נכנסות ויוצאות גם כשאנחנו נמצאים בחו“ל, מבלי לבצע חסימה של השיחות או סינון שיחות. סים בינלאומי של World8 מאפשר לנו לשמור על המספר הרגיל שלנו ולקבל שיחות נכנסות לחו“ל. כל מה שצריך לעשות הוא להטעין את הסים, לחייג מהסים הישראלי שלנו לפני שאנו מחליפים לסים של World8 עקוב אחריי וכשחוזרים פשוט לבטל את השירות.

להמשיך ליהנות בחו“ל בלי סינון שיחות נכנסות

הרבה יותר מרק אינטרנט

שירות נוסף ממנו ניתן ליהנות באמצעות הסים הבינלאומי הוא שירות בסיסי, שכל אחד ואחת מאיתנו צריך כשאנחנו נמצאים בחו“ל. ברחבי אירופה תוכלו ליהנות מתוספת גלישה 5GB בעלות של חמישים שקלים בלבד למשך חודש שלם מיום הנחיתה. בנוסף, ניתן לטעות 100 דקות ו-100 הודעות או 1GB בעלות של 75 שקלים בלבד לשימוש במגוון של מדינות ברחבי העולם.

מהרגע שאתם נוחתים במדינת היעד, תוכלו להתחבר לרשת וליהנות מכל השירותים האינטרנטיים שאתם רגילים עליהם בארץ: גלישה בפייסבוק, באינסטגרם ושאר רשתות חברתיות, צפייה בסרטונים, התעדכנות בחדשות ובמיילים, שליחה של תמונות וסרטונים, צ‘אט בוואטסאפ ועוד.

את הסים ניתן לרכוש ב-550 מסניפי הדואר הפזורים להם ברחבי הארץ וכל טעינה נשמרת ל-4 שנים.

ניתן לטעון את הסים הבינלאומי בשיחת חינם אחת 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בכל אחת ממדינות היעד.

הסים של World8- למי זה מתאים?

למעשה מדובר בשירות שמתאים לכולם: ילדים, צעירים ומבוגרים, תיירים שמבקרים בחו“ל, חיילים אחרי צבא שנוסעים לטיול הגדול ואפילו אנשי עסקים. הרי כולנו רוצים ליהנות משירות אינטרנט זמין, מהיר כזה שלא נתקע כל הזמן בעקבות בעיות חיבור או גלישה על רשת ציבורית שלא מצליחה לעמוד בעומס. עם הסים של World8, יש לכם אינטרנט, יש לכם שיחות ולמעשה מדובר באחת המהפכות המדהימות בתחום הסלולאר והשיחות בחו“ל של השנים האחרונות. זה פשוט לתפעול, זה נוח וזה בעיקר זול ממש.