הישראלים מחוברים 24/7 למכשיר הסלולרי שלהם וכל מגבלת תקשורת בעת השהייה בחו"ל מפריע להם.

הצורך בקשר כשנמצאים בחו"ל

רוב היוצאים לחו"ל מעוניינים להמשיך להיות בקשר רציף עם בני המשפחה, החברים, העובדים והקבוצות הייעודיות לנושאים שונים. המגמה היא להמשיך כמעט באותה רמת קשר כפי שקורה כשהלקוח נמצא בארץ בחיי היום יום שלו. הנתק בגלל סיבות טכניות כמו Wi-Fi  קצת מטריד אותם, אולי עקב המתח הרב האופף את המדינה הקטנה שלנו בגלל אירועים ביטחוניים ומדיניים שונים ולכן הם מחפשים כל הזמן פתרונות מעשיים לעניין התקשורת כשנמצאים מעבר לים.

אירופה עם סים אחד

סים חדשני

אחד הפתרונות החדשניים הוא סים בינלאומי ייחודי המתאים לשימוש בכ – 150 מדינות, בעיקר באירופה ובארה"ב. השימוש בו הוא נוח ביותר ובזכות שיטת העבודה יוצאת הדופן, כך הוא יוצר גם חיסכון משמעותי לכל לקוח.

לקראת הנסיעה לחו"ל, רוכשים כרטיס סים מסוג זה בבית הדואר בישראל. מדובר בכרטיס רב פעמי שאפשר להטעין אותו בכל פעם מחדש בהתאם לצורך ולצריכה האישית. עם ההגעה לארץ היעד, מכניסים את הסים לסמארטפון ומבצעים את ההנחיות הטכניות הרשומות בדף ההוראות.

מרגע זה, השימוש בסים מאפשר ללקוחות להשתמש בטלפון הסלולרי כמעט כמו השימוש שנעשה בארץ, תוך הפעלת שני הפרמטרים, נתונים סלולריים ונדידת נתונים. הסים החדש מתאים לכל סוגי הטלפונים הסלולריים המתוחכמים ולכל החברות המעניקות שירות סלולרי בישראל.

התנהלות בחו"ל באמצעות הסמארטפון

שימוש בסים מאפשר לכל לקוח גלישה בנפח של 5G בכל רחבי אירופה ובאזורים מסוימים בארה"ב. החופשיות הזו וקלות התפעול יוצרת תקשורת פעילה רחבת היקף בכל שעה ובכל מקום מתוך המיקומים הללו ונוחות עצומה בעובדה שבמשך היום אפשר לענות להודעות חשובות, להיות בקשר עם בני המשפחה שנשארו בישראל, צעירים או מבוגרים, לתת תשובות שהן חשובות מאד עבור מקום העבודה, ולהיות בקשר בכל נושא מהותי וענייני נוסף.

אירופה עם סים אחד

סים המייתר את התלות הרשת האלחוטית בבית המלון

הסים מחליף את התלות ברשת האלחוטית של בתי המלון. כעת לא צריך להמתין עד ההגעה בערב למלון ורק בשלב זה של היום לענות לכל שולחי ההודעות, לטפל במיילים חשובים וכו'. לפעמים עד ההגעה למלון חולפות שעות רבות, יום העבודה בישראל הסתיים כבר וככה הטיפול בנושא שהוא אקוטי היה עובר ליום הבא.

התשובות המידיות מאפשרות לעסקים בארץ לקבל תשובות מהירות, לפעול בהתאם לכך ולא להפסיד שעות עבודה עקב אי קבלת מענה מקצועי ואחראי.

סים היוצר חיסכון כספי משמעותי

לאחר טעינת הסים בפעם הראשונה, הלקוח משתמש בו ככל הנחוץ לו. אם החבילה עומדת לפני סיום מקבל הלקוח הודעה על כך והוא יכול בו במקום להטעין את הסים בנפח נוסף וכך וליהנות מהמשך השהייה ביעד.

כשהלקוח חוזר לישראל, הנפח שנותר נשמר לזכותו עד הנסיעה הבאה ופרק הזמן המקסימלי הוא עד ארבע שנים. שיטת פעולה זו יוצרת ניצול מיטבי של חבילת הגלישה ואינה פועלת כמו במצב הקיים בכל השיטות האחרות של חבילות לחו"ל שבהן הלקוח משלם עלות עבור חבילה כוללת ואם הוא לא ניצל חלק ממנה, עלות היתרה יורדת לטמיון והלקוח עדיין משלם את מלוא עלות החבילה.

לעומת זאת בשיטת הסים כל היתרה נשמרת ובנסיעה הבאה הלקוח מנצל את הכמות לה הוא זקוק ושוב רוכש במידת הצורך נפח נוסף. השיטה יוצרת חיסכון משמעותי בעלויות התקשורת במהלך השהייה בחו"ל ומורידה ולו במעט את רמת ההוצאות הכלליות הנלוות לכל נסיעה.

לקוחות החברה מרוצים מאד מהשיטה החדשה ורבים בהם כבר נהנו מהשימוש בסים זה בכמה וכמה טיולים או בכמה נסיעות בענייני עבודה. הקשר היה אינטנסיבי, פורה ואיכותי והלקוחות נהנו הן מהטיול והן מהשמירה על הקומוניקציה הטובה עם הסובבים אותם.