אם היו אומרים לכם לפני מספר שנים שיש לכם אפשרות לחסוך הרבה מאוד כסף וליהנות מפתרון תקשורת בחו"ל שילווה אתכם למשך 4 שנים, סביר להניח שהייתם עוצרים וחושבים לעצמכם שאנחנו מספרים סיפורים ושהדבר לא יכול להיות. איך לא שמעתם על זה קודם?

 אז אם אינכם מכירים פתרון תקשורת בחו"ל שעונה על המאפיינים הללו, כדאי לכם להכיר את המוצר הנפלא, ויפה שעה אחת קודם. 

עם פתרון התקשורת שלנו – הסים הבינלאומי של חברת World8, שעולה 49 שקלים, אתם יכולים לטוס ל-150 מדינות. תמורת טעינת כרטיס הסים הבינלאומי ב-75 שקלים, תקבלו 100 דקות או 100 הודעות SMS או 1GB. במידה שאתם טסים לאירופה, יעד אהוב על הישראלים, תוכלו לשלם סכום נוסף של 50 שקלים ולקבל תוספת גלישה של 5GB למשך 30 ימים ממועד הנחיתה. חישבו על כך – תוכלו לטוס לשפע מדינות ולגלוש באינטרנט כל הזמן!

הסים הבינלאומי – מטיילים, נהנים וחוסכים – מה צריך יותר?

לצד המחירים המשתלמים, שאינם דומים כלל וכלל למחירים של חבילות הגלישה שמציעות חברות הסלולר, הסים הבינלאומי (כפי שנכתב) מלווה את הרוכשים למשך 4 שנים, כך שכל יתרה שנשארת בכרטיס נשמרת לטיסה הבאה. 

בניגוד לחיסכון המשמעותי שמאפשר הסים לרוכשים, רכישת חבילת גלישה לחו"ל מסתיימת ברגע שחוזרים לארץ, ובמידה שישנה יתרה בחבילה, היא נמוגה והרוכש מבזבז כספים שעשויים להגיע לסכומים גבוהים. כמו כן, עם הסים הבינלאומי לא יכולים להיווצר חיובים לא צפויים, כך שניתן להיות רגועים.

במידה שרוכש הכרטיס מעוניין לטעון את הכרטיס, הוא יכול לעשות זאת מכל מקום בעולם ובכל שעה על ידי שיחת חינם למספר 191. במידה שרוכש הכרטיס מעוניין לבדוק מהי היתרה והאם הוא צריך לטעון את הכרטיס, הוא יכול להכנס לאתר ולהקליד את המספר שהוקלד בגב הכרטיס.

לצד כל היתרונות הללו, ניתן להעביר את הכרטיס לבן משפחה או לחבר שטס לחו"ל, ואפשר לשמור על המספר הישראלי ולהשתמש במכשיר כרגיל.

הסים הבינלאומי – פתרון מרענן בעולמנו היקר 

הסים הבינלאומי הוא בשורה משמחת עבור כל מי שמעוניין לחסוך כספים וליהנות מפתרון תקשורת נוח לשימוש. 

עם הסים הבינלאומי אין צורך לחשוב בכלל על פתרונות אחרים ולהסתבך עם חבילות גלישה יקרות או עם כרטיסי סים מקומיים שדורשים החלפת מספר ונרכשים רק לאחר שמגיעים אל מדינת היעד (כאשר צריך כמובן לחפש את החנות שמוכרת את הכרטיס ולקוות שהחלפתו תהיה פשוטה ושהוא יפעל).

את הסים הבינלאומי אפשר להחליף כבר בשדה התעופה או ברגע שהמטוס נוחת ולהיכנס מיד לעניינים – לנווט, למצוא תחבורה ציבורית נוחה ויעילה, להגיע אל בית המלון, להודיע לחברים או לבני המשפחה שהמטוס נחת במדינת היעד וליהנות משימוש פשוט ורגיל במובייל.

היכן ניתן לרכוש את הסים הבינלאומי?

ניתן לרכוש את הסים הבינלאומי ב-550 סניפי דואר שפזורים ברחבי הארץ, כך שכל מה שיש לעשות הוא להגיע אל הסניף שקרוב אל הבית ולצאת עם החבר החדש כשהוא ארוז היטב וכולל סיכה להחלפת סים.

 כמו כן, ניתן לבצע את ההזמנה ישירות מהאתר ולקבל את הסים תוך 3 ימי עסקים אל תיבת הדואר ללא תשלום על המשלוח.

אם אתם מעוניינים להצטרף לשפע לקוחות מרוצים שמצטיידים בסים הבינלאומי בכל פעם שהם מבקרים בחו"ל ונהנים מתוספת גלישה משמעותית כאשר הם נוסעים לאירופה, אתם מוזמנים לרכוש את פתרון התקשורת היעיל. במידה שיש לכם שאלות, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם בשעות הפעילות.