אז נכון שאתם נוסעים לקרנבל בברזיל והחברים והמשפחה נשארים בארץ, אך מי אמר שלא תוכלו להעביר להם את החוויה שלכם בזמן אמת? חבילת הגלישה של World8 משאירה אתכם בקשר עם הארץ – בכל שעה ביום! עם חבילה משתלמת, אתם לא צריכים להיות תלויים ברשת אלחוטית, לחשוש מפירצות אבטחה או לסבול מכשלים בתקשורת. גם בלב הקרנבל הצבעוני והמפורסם בעולם, תוכלו לקיים שיחות וידאו, לשלוח סרטונים ותמונות ולשתף את החוויה שלכם!

אז כמה תצטרכו להשקיע בחבילה שכזו? שימו לב: רק כ- 75 שקלים שבתמורה להם תקבלו חבילה משולשת שעונה על כל מה שאתם צריכים: 100 דקות שיחה, 100 SMS וגם חבילת גלישה בנפח של 1GB. כמה קל לשמור על קשר מחו"ל? קל מאד!

מתכוננים לקרנבל? סים בינלאומי לברזיל

"אני לא ממש מבין למה בשנת 2019 אני צריך לשלם על חבילת גלישה"

המון תיירים (בעיקר ישראלים), נותנים אמון מלא ברשתות האלחוטיות המוכרות בשמן ה"עממי" יותר – Wi-Fi. לכאורה, מדובר על פתרון אידאלי שלא מצריך מכם להשקיע שקל, אך כידוע – נדיר מאד לקבל מתנות בחינם. מה אתם צריכים לקחת בחשבון עם התחברות לרשת אלחוטית?

  • עליכם לאשר תנאי גלישה (שאתם לא טורחים לקרוא אותם).
  • ההתחברות לרשת חושפת אתכם למתקפות של וירוסים והאקרים.
  • גלישה איטית שמקשה על הגלישה והתקשורת.
  • רשתות אלחוטיות לא מצויות בכל מקום.
  • לא תמיד יש לכם רשת פתוחה שמאפשרת לכם לתקשר.

הקציבו חלק מזערי מתקציב הטיול שלכם אל הקרנבל בברזיל לטובת החבילה המשולשת של World8! אם אתם יכולים לגלוש בראש שקט, למה שלא תעשו זאת?

חבילת גלישה בנפח 1 ג'יגה: מה אפשר לעשות איתה בפועל?

אין באמת שאלה אם אתם צריכים חבילת גלישה או לא, אלא שהשאלה האמיתית היא מה אפשר לעשות עם חבילת גלישה בנפח של 1GB? ההמלצה שלנו אליכם? תאמו עם עצמכם ציפיות באשר לדפוסי הצריכה והיקפי הגלישה שלכם. כך, יהיה ניתן לדעת האם החבילה יכולה להספיק לכם בהתאם למספר הימים בהם תבלו בברזיל, או שכדאי להרחיב אותה מראש. מה אפשר לעשות עם ג'יגה גלישה?

  • גלישה ב-2500 דפי אינטרנט!
  • 3000 מיילים בתיבת הדואר שלכם.
  • ניווט לאורך 200 שעות.
  • 750 דקות גלישה בפייסבוק ועוד…

מתכוננים לקרנבל? סים בינלאומי לברזיל

אתם שקועים בקרנבל ולא ניצלתם את החבילה? לא קרה דבר

לעתים, החוויה שלכם בחו"ל שואבת אתכם (במובן החיובי של המילה), כך שאתם לא מרגישים צורך להיות מחוברים למכשיר החכם שלכם. סיימתם את החוויה הברזילאית שלכם ואתם מגלים כי כמעט ולא ניצלתם את החבילה? לא קרה דבר! חברות סלולר לרוב יגבילו אתכם באשר לתקופת השימוש הרלוונטית, כך שבמידה ולא ניצלתם את החבילה – לא תוכלו לקבל את כספכם בחזרה.

אנו לעומת זאת, משאירים את הכסף בכיס שלכם ומאפשרים לכם לנצל את החבילה לעוד 4 שנים! מה זה אומר? שאל הארץ אתם חוזרים עם סים שבו נותרה לכם חבילה עם דקות שיחת, הודעות וגלישה – אותה תוכלו להשמיש גם בנסיעות הבאות שלכם. מדובר על סים חסכוני וגמיש שמתאים את עצמו אליכם!

"הפחד הגדול שלי הוא חריגות. כמה תעלה לי חריגה בגלישה?"

אתם חולקים את אותו החשש עם עוד משתמשים רבים, שלא ממש מעוניינים לסיים את הטיול שלהם עם חריגות של אלפי שקלים על גלישה ושיחות. אז איתנו אתם יכולים להיות שקטים – אנחנו לא מאפשרים לכם לחרוג! ניצלתם את החבילה במלואה? אנו שמחים שנהניתם! כעת, יש לכם אפשרות לחדש אותה, או שלא. אתם משלמים רק על מה שאתם צורכים במסגרת החבילה שנקבעה מראש. אז איך אומרים גלישה נעימה בפורטוגזית?