הנוסעים לחו"ל מבצעים חישוב מדויק של העלויות הכוללות טיסות, בתי מלון, כניסות לאתרים, שופינג טיולים ועוד. באופן טבעי המגמה היא לחסוך בעלויות ולא לבזבז כספים מיותרים.

כרטיס סים בין לאומי

שיטה חדשנית והוגנת אשר החלה לפעול לאחרונה בישראל יוצרת חיסכון משמעותי עבור הנוסעים לחו"ל ולכן תופסת תאוצה משמעותית.

באופציה זו הלקוח קונה כרטיס סים בין לאומי בעלות של 75 ₪. כרטיס זה יכול לשמש אותו בכל מדינות אירופה וגם במדינות מסוימות בארה"ב תוך ביצוע פעולה טכנית פשוטה של החלפת כרטיס הסים הקיים בכרטיס הבין לאומי.

לאחר ביצע שלב זה, אפשר להשתמש באופן רגיל במכשיר הסמארטפון, בגלישה מהירה ונוחה ללא כל שינוי בין ההפעלה בישראל להפעלה בחו"ל.

במקרים הללו לא משתמשים ברשתות שאינן מאובטחות וכך מגנים הלקוח מפני גורמים שליליים או גורמי סייבר בין לאומיים.

ליהנות בחו"ל בלי לקרוע את הכיס

שימוש זול בכרטיס סים בין לאומי

השימוש בסים זה יוצר חיסכון משמעותי והתשלום הכוללי הוא בסדר גודל של כשמונים אחוז מול עלות רכישת סים מקומי בארץ היעד או רכישת חבילות חו"ל מספקי תקשורת שונים בישראל.

יתרון מהותי הוא בכך שהלקוח מנצל את מלוא התכולה של הסים ואינו משלם על מלוא החבילה גם אם לא נוצלה במלואה. כשהלקוח חוזר לישראל הוא בודק את מצב ניצול הסים וכל הכמות של הג'יגה שנותרה לו משויכת אליו ומועברת לטיסה הבאה שלו לחו"ל.

אם לדוגמה נותרה לו כמות של 1 ג'יגה מתוך תכולת הסים שכללה 5 ג'יגה, כמות זו מועברת לטיסה הבאה בכל זמן שהיא תהיה עד ארבע שנים ממועד זה. לקוחות הטסים לעיתים תכופות יגיעו מהר לניצול יתרה זו ולקוחות שטסים פעם בשנה או אפילו פעם בשנתיים יוכלו גם הם ליהנות מהכמות שנותרה.

הטענת כרטיס סים

בעת רכישת הסים מטעינים אותו כנדרש. אם במהלך השהות בחו"ל תכולת הסים מנוצלת כמעט במלואה, הלקוח מקבל על כך התרעה. אם הוא חושב שאינו זקוק לתכולה נוספת כיוון שהוא בדרכו לישראל,  הסים מסתיים על פי השימוש. אך אם נותרו לו עוד כמה ימים בחו"ל והוא זקוק לתקשורת, הוא מתקשר למערכת בשיחת חינם ומבקש לחדש את הקיבולת. באופן מידי מתווספת לו הכמות הדרושה לו לשימוש תדיר.

כך אפשר להטעין את הסים כמה פעמים עד שחוזרים לישראל, לשלם תשלום הוגן התואם בדיוק את הצריכה, לא משלמים כספים מיותרים ולא קורעים את הכיס.

ליהנות בחו"ל בלי לקרוע את הכיס

מיקומי השימוש בכרטיס סים

הכרטיס היוצא דופן משרת כבר כעת הרבה מאד ישראלים הטסים למדינות אירופה ולחלק מהמדינות בארה"ב. השימוש בסים זה מאפשר ללקוח לעבור בין המדינות השונות בתוך היבשות הללו ללא צורך בהחלפה לסים מקומי בעת המעבר בין המדינות השונות.

מטיילים וגם לקוחות עסקיים טסים במקרים רבים לארצות שהן די סמוכות כמו צרפת, הולנד וספרד ובמקרים כאלה מתבטל הצורך ברכישת סים מקומי המתאים לכל אחת ואחת מהמדינות הללו כיוון שכרטיס הסים הבין לאומי מתאים לכל אחת מהמדינות הללו בנפרד ובסך הכל לכמאה חמישים מדינות ברחבי העולם.

התאמה לחברות הסלולר

אפשר להתקין כרטיס סים זה בכל מכשיר ללא קשר לגורם המספק תקשורת באופן שוטף. הסים תואם את אופן הפעילות הטכני שבכל אחת מהחברות המעניקות שירותים סלולריים ללקוחות ולכן אין צורך לבצע שינויים מרחיקי לכת בשירות, מתקינים את כרטיס הסים במקום המיועד לכך במקום הסים הנוכחי ונהנים מגלישה, טיפול בדואר האלקטרוני, שיחות טלפוניות, הודעות וכו'.