עוד הרבה לפני שאתם דואגים לבדוק את מזג האוויר ביעד הנסיעה שלכם, היכן תאכלו ארוחת ערב ואילו אתרים הם MUST, אתם דואגים לעצמכם לחבילת גלישה. הודות לחבילת הגלישה, תוכלו לשמור על קשר עם הקרובים אליכם בארץ, ליהנות מניווט קל ופשוט וכמובן – לשתף את הרגעים היפים שלכם בזמן אמת ברשתות החברתיות.

אם גם אתם שואלים את עצמכם איך בוחרים חבילת גלישה מתאימה, דעו כי אתם שואלים את עצמכם את השאלה הנכונה. לפניכם, 3 הפרמטרים המובילים והחשובים ביותר, שינחו אתכם עם בחירת חבילת הגלישה שלכם:

לפני הכל: בדקו מהי הצריכה החודשית שלכם

עוד לפני שאתם בודקים אפשרויות באשר לחבילות ולנפח שלהן, כדאי שתדעו איזו חבילה אתם מחפשים. ישנם גולשים שהיקף הגלישה החודשי שלהם עומד על כ-700 מגה בייט בלבד, בעוד ישנם גולשים שכבר בשבוע הראשון לחודש מסמנים הישג מרשים עם גלישה בהיקף של 1GB. הדרך הפשוטה ביותר שלכם ללמוד על דפוסי הצריכה שלכם היא עם החשבונית החודשית מחברת הסלולר שלכם – בה מפורט לכם היקף הגלישה שלכם.

מה חשוב לדעת? סביר כי אתם עושים שימוש גם ב- Wi-Fi, בין היתר במקום העבודה שלכם וגם בבית. לכן, נפח הגלישה שמוצג בפניכם אינו מייצג את הצריכה שלכם בצורה מדויקת, כך שכדאי לקחת זאת בחשבון.

איך בוחרים חבילת גלישה מתאימה?

1.מחיר נוח לגלישה ממושכת ורציפה

אם יש משהו שאתם חוששים ממנו מאד בתור תיירים (וגם בצדק), הוא מלכודות תיירים. לשמחתכם, כל עוד אתם רוכשים את חבילת הגלישה שלכם לחו"ל בישראל, אתם יכולים ליהנות מחבילה גדולה בעלות הוגנת של כ-75 שקלים בלבד! המחיר שתשלמו – תרצו או לא, ישפיע גם על החוויה הכוללת שלכם בטיול, וגם על חווית הגלישה.

ב-75 שקלים, תוכלו לרכוש חבילת חו"ל הכוללת:

  • 100 דקות שיחה
  • 100 SMS
  • 1GB גלישה

במידה ותהיו מעוניינים להרחיב את חבילת הגלישה שלכם, נשמח להציע לכם בתמורה ל-50 שקלים, עוד 5GB נוספים שישרתו אתכם למשך 30 יום מרגע הנחיתה ביעד הטיול שלכם.

2.תנאי שירות נוח והוגנים

הבחירה שלכם בחבילת הגלישה לא צריכה להיות מבוססת אך ורק על המחיר שלה ועל נפח הגלישה, אלא גם על תנאי השירות המוצעים לכם. מניסיון קודם שלכם, אתם לבטח מודעים לכך שסים מקומי תקף אך ורק ליעד בו אתם מטיילים. במילים אחרות? במידה ולא ניצלתם את חבילת הגלישה שלכם, איש לא ימהר להחזיר לכם כסף.

עם World8 לעומת זאת, החבילה הבסיסית בעלות של 75 שקלים, תקפה לכם ל-4 שנים! חשוב להבין כי ישנם לא מעט מטיילים שנהנים מהשימוש בחבילה הזו בכמה טיולים שונים ובכמה יעדים שונים. הכסף שאתם משלמים נשאר בכיסים שלכם ואינו מתבזבז לשווא! תוכלו לנדוד בין יעדים ועדיין ליהנות מהחבילה!

דבר נוסף בהקשר של שירות הוא באשר לחריגות: הדבר האחרון שתרצו הוא להגיע לארץ ולגלות חריגות באלפי שקלים על גלישה בהיקף גדול יותר מהחבילה. איתנו, אתם לא יכולים לחרוג! עם סיום החבילה, תוכלו להגדיר חבילה חדשה בתשלום קבוע, הוגן וידוע מראש.

3.חבילה התואמת את דפוסי השימוש שלכם

והדבר החשוב ביותר: קנו מראש חבילה שתואמת את דפוסי השימוש שלכם. בעת שתרכשו חבילה קטנה מדי, תעסיקו את עצמכם לאורך כל הטיול בניסיונות לדבוק בדפוס שימוש חסכני, כך שכל חווית הגלישה שלכם תיפגע. התאימו את חבילת החו"ל לדפוסים הקיימים שלכם, וזכרו כי בחו"ל הנטייה היא דווקא לגלוש יותר מאחר וישנו את הפנאי – זאת מאחר ואתם בחופשה. מה אפשר לעשות עם חבילת גלישה בנפח 1GB?

  • 200 דקות של שיחות וידאו
  • 750 דקות בפייסבוק
  • 200 שעות ב-Waze
  • 5000 תמונות בוואטסאפ