אם בעבר היינו צריכים לשלם סכומים גבוהים ולרכוש חבילת גלישה לחו"ל כדי שתהיה לנו את האפשרות לטוס לחו"ל ולשמור על קשר עם בני המשפחה, החברים או העובדים, הרי שהיום המצב השתנה לטובתנו. 

היום, אנחנו גם לא צריכים לחפש חנות שמוכרת סים מקומי לאחר שהגענו אל מדינת היעד ולקוות שהסים יעבוד בצורה תקינה. מצבנו השתנה תודות למוצר הנפלא – הסים הבינלאומי של החברה שלנו – world8.

הסים הבינלאומי הוא פתרון נפלא שמאפשר לנוסעים לחו"ל ליהנות משימוש נוח, תפעול פשוט ומהיר וחיסכון כספי אדיר. 

כרטיס הסים מיועד ל-4 שנים, זהו יתרון גדול שמאפשר לרוכשים ליהנות מפתרון תקשורת לאורך זמן ולהפסיק לדאוג בנוגע למציאת פתרונות כאשר הם טסים לחו"ל. 

מעבר לכך, כרטיס הסים הבינלאומי מאפשר לרוכש לשמור על מספרו הישראלי ואין כל צורך להחליף את המספר למספר זר ולעדכן את אנשי קשר בנוגע לשינוי. השמירה על המספר הישראלי מאפשרת למשתמש לגלוש ולהשתמש במובייל בצורה הרגילה.

כרטיס הסים הבינלאומי – אבל כמה הוא עולה?

כפי שצוין- יתרון משמעותי נוסף נוגע למחירו של הכרטיס – עלות הסים הבינלאומי עומדת על 49 שקלים לכרטיס, כאשר תמורת 75 שקלים ניתן לקבל 100 הודעות SMS או 100 דקות או 1GB. 

במידה שטסים לאירופה, ניתן להגדיל את נפח הגלישה ולהוסיף 5GB תמורת 50 שקלים בלבד. השימוש בתוספת הגלישה ניתן למשך 30 ימים ממועד הנחיתה. 

לגלוש בלי לחשוב פעמיים – הסים הבינלאומי מאפשר לרוכשים להיות מחוברים כל הזמן

 

עם 1GB ניתן ליהנות מ-200 שעות ניווט, 750 שעות גלישה בפייסבוק, 200 דקות צפייה ביוטיוב, לשלוח 5,000 תמונות, לגלוש ב-2,500 דפים באינטרנט ולשלוח 3,000 אימיילים – מדובר על שימוש רב ביותר שיכול לספק מענה לרבים מהנוסעים. 

כפי שצוין – במידה שרוכש הכרטיס טס לאירופה, הוא יכול לקבל תוספת גלישה תמורת מחיר משתלם ביותר.

 במידה שהמשתמש מעוניין לטעון את הכרטיס, הוא יכול לעשות זאת בקלות ולצלצל למספר 191 בכל שעה משעות היממה ומכל מקום, מדובר על שיחת חינם. אם המשתמש רוצה לבדוק האם יש לו יתרה בכרטיס, הוא יכול להכנס לאתר ולבדוק זאת על ידי הקלדת המספר שמופיע בגב הכרטיס. 

עם הסים הבינלאומי לא צריך לחשוש מפני חריגות מטרידות – כפי שיכול לקרות במצב שרוכשים חבילת גלישה, ואפשר להישאר תמיד עם היד על הדופק.

במידה שאתם מעוניינים לרכוש את הסים הבינלאומי, אתם יכולים להזמין אותו ישירות מהאתר שלנו ולקבל אותו לתיבת הדואר שלכם תוך 3 ימי עסקים וללא דמי משלוח. 

כמו כן, תוכלו לרכוש את הסים בסניפי הדואר הרבים שבהם הוא נמכר.

 

יש לכם שאלות? 

נשמח לעמוד לשירותכם ולהשיב על כל שאלה במהלך שעות הפעילות שלנו.