בואו נודה בכך – אנחנו משתמשים במובייל שלנו כמעט כל הזמן. אנו משתמשים בו כדי לבדוק את המיילים שלנו, לשלוח הודעות לחברים, לפרסם תמונות מאירועים שונים (או סתם מימים שגרתיים בחיינו), כדי לשוחח, כדי לנווט בדרכים, כדי לקום בבוקר, כדי להעביר את הזמן במשחקים, כדי ללמוד שפות חדשות… בקיצור – המובייל הוא חברינו הטוב, עצוב, אך נכון. מעטים הם האנשים שבוחרים להתגורר במדבריות, להימנע מצפיה בטלוויזיה, שימוש בתחבורה וסמארטפונים. 

מכיוון שאנו חייבים להיות מחוברים כל הזמן, וגם כשאנחנו נמצאים בחו"ל, עלינו למצוא פתרונות יעילים שיאפשרו לנו לגלוש באינטרנט בכמות שנחוצה לנו. העניין הוא שלמרות שרבים מאתנו מכורים לסמארטפון היקר, לא כולנו משתמשים בו באותה כמות, לכן, על כל אחד לבחור בנפח הגלישה שעונה על צרכיו.

איך תוכלו לבדוק את הרגלי השימוש שלכם בסמארטפון?

אם בודקים את נפחי הגלישה הקיימים שניתן לרכוש, אפשר למצוא נפחי גלישה שנעים בין 1 ג'יגה עד 100 ג'יגה. מכאן שכל אחד יכול למצוא את "הסידור" המתאים ביותר עבורו. במידה שאתם מתכננים נסיעה לחו"ל ולא יודעים בדיוק מהו נפח הגלישה שנחוץ לכם, חשוב שתבדקו בראש ובראשונה את השימוש השגרתי שלכם במובייל, ניתן לעשות זאת על ידי בדיקת היסטוריית הסמארטפון שלכם ובחינת החשבונית. במידה שאתם רואים שרכשתם נפח גלישה מסוים והייתה לכם חריגה, סביר להניח שתזדקקו לנפח גלישה גבוה יותר מנפח הגלישה שהיה לכם. 

בדיקת היסטוריית הסמארטפון שלכם תאפשר גם היא קבלת מידע על נפח הגלישה הממוצע שלכם. מעבר לכך, חשוב שתכירו את נפחי הגלישה של השימושים השונים, אינכם צריכים להתחיל לנהל פנקס מדוקדק, אלא להכיר את הנושא באופן כללי, למשל: שליחת 100 הודעות באי מייל בכל חודש, בלי צירוף קובץ, צורכת MB2 והורדה של 10 אפליקציות דורשת MB90. במידה שאתם נוהגים לשמוע מוזיקה דרך אפליקציות, רצוי שתדעו ששמיעת מוזיקה במשך 10 שעות דרך אפליקציה צורכת MB600. סביר להניח שאתם גם מעלים הרבה תמונות לרשתות החברתיות ושולחים תמונות בוואטסאפ. הורדה והעלאה של 100 תמונות צורכת MB35. אלו הם כמובן רק חלק מהנתונים. 

אם מצאתם שאתם צורכים 5 ג'יגה, רצוי שתרכשו נפח גלישה גבוה יותר, למשל 7 ג'יגה, כך תוכלו למנוע חריגות. באותו אופן רצוי לרכוש נפח גלישה של 15 ג'יגה אם צורכים 10 ג'יגה. 

איך תוכלו לבדוק את הרגלי השימוש שלכם בסמארטפון?

סים בינלאומי של WORLD8 – לגלוש ולנפוש בלי לחשוש

אחד החששות הגדולים של אנשים שרוכשים חבילות גלישה מספקיות הסלולר הוא שהם יחרגו מהחבילה ויאלצו לשלם סכומים גבוהים מאוד עקב החריגה. באמצעות רכישת סים בינלאומי של החברה שלנו – גלובל רומינג בע"מ, תוכלו לא רק לקבל GB1 גלישה או 100 SMS או 100 דקות תמורת 75 שקלים ואף להוסיף 5GB נפח גלישה לאירופה תמורת 50 שקלים, אלא גם תמנעו מצב של חריגות. כאשר היתרה שלכם תגיע כמעט לסיומה, תשלח אליכם הודעה ואתם תוכלו להחליט האם להטעין את הסים ולהמשיך בטיולכם. במידה שתחליטו להטעין את הסים, תוכלו לעשות זאת בקלות על ידי שיחה חינמית למספר: 191 בכל עת. מעבר לזאת, במידה שתרכשו את הסים הבינלאומי שלנו, תוכלו להשתמש בו במשך 4 שנים, כך שבמידה שתישאר לכם יתרה בכרטיס, תוכלו להשתמש בה בטיול הבא שלכם.

סים בינלאומי הוא פתרון מצוין שמאפשר לכם להימנע מחריגות וליהנות מגלישה ללא חשש ותמורת מחיר נמוך ביחס לאופציות האחרות. אתם מוזמנים להצטרף אל קהל לקוחותינו הנרחב וליהנות מהפתרון היעיל והנוח שלנו.