הסים הבינלאומי "שם בכיס הקטן" את כל פתרונות התקשורת שהכרתם עד היום, כך שאם אתם מעוניינים לטוס לחו"ל ולשמור על קשר עם כל החברים, בני המשפחה, המכרים או העובדים, כדאי לכם מאוד לצרף אותו אל מעגל החברים הקרוב אליכם, כפי שהרבה מאוד ישראלים שהכירו את פתרון התקשורת עשו בעצמם. אז מה יש בו – בסים הבינלאומי? מייד נספר לכם.

מה יש בו – בסים הבינלאומי?

הסים הבינלאומי של החברה שלנו – world8, מיועד לשימוש ב-150 מדינות ברחבי העולם ומשמש את הרוכשים למשך 4 שנים. עלותו של הכרטיס הינה 49 שקלים, כאשר הטענתו מקנה למשתמש 100 דקות או 100 הודעות SMS או 1GB. 

אם המשתמש טס לאירופה, הוא יכול להגדיל את נפח הגלישה שלו וליהנות מתוספת של 5GB תמורת 50 שקלים למשך 30 ימים ממועד הנחיתה. 

נפחי הגלישה מאפשרים לגולשים ליהנות מחווית השימוש במכשיר בלי לחשוש שמא היתרה תגמר במהירות, והם יכולים לנווט, לשלוח הודעות ותמונות, להתכתב בוואטסאפ, לגלוש בפייסבוק, לשלוח מיילים ולצפות בסרטונים בלי לחשוב פעמיים.

מעבר לכך, המשתמשים לא צריכים לחשוש מפני מצב שבו היתרה תגמר – שכן במידה שהיתרה בכרטיס נגמרת, ניתן לטעון את הכרטיס בשיחת חינם למספר: 191. את הטעינה ניתן לבצע מכל מקום ובכל שעה. 

אם רוצים לבדוק האם ישנה יתרה, אפשר להיכנס לאתר שלנו – ללשונית "בירור יתרה וטעינה", להקליד את המספר שמופיע בגב הכרטיס ולקבל את המידע המבוקש. 

יתרון גדול נוסף של הסים הבינלאומי הוא שאם המשתמש חוזר לארץ עם יתרה בכרטיס, היא נשמרת לו עד הפעם הבאה שבה הוא יטוס לחו"ל, בצורה זו אין בזבוז של כספים. כידוע, במקרה של רכישת חבילת גלישה, החבילה נגמרת עם רגע ההגעה לארץ, גם אם המשתמש לא סיים אותה.

את הסים ניתן גם להעביר לאדם אחר במהלך ארבעת השנים ולאפשר גם לו להכיר את הפתרון המצוין וליהנות ממנו.

נוסף על כך, עם הסים הבינלאומי אין אפשרות להיווצרות חריגות, והמשתמש יכול להיות בטוח שלאחר שהוא ישוב אל הארץ הוא לא יגלה חיובים נוספים, דבר שקורה לפעמים במקרים בהם רוכשים חבילות גלישה.

לצד יתרונות אלו, הסים הבינלאומי מאפשר למשתמש לשמור על המספר הישראלי ולהשתמש במובייל כפי שהוא רגיל להשתמש בו בארץ, ללא צורך בעדכון אנשי קשר בנוגע למספר זר.

רוצים לרכוש את הסים הבינלאומי ולקחת אותו כבר לטיול הבא שלכם?

אם אתם רוצים ליהנות מכל יתרונותיו של הסים הבינלאומי, תוכלו לרכוש את הסים ישירות מהאתר שלנו ולקבל אותו לתיבת הדואר עם משלוח ללא דמי משלוח תוך 3 ימי עסקים. 

כמו כן, תוכלו לרכוש את הכרטיס באחד מ-550 סניפי דואר.  במידה שיש לכם שאלה, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לסייע בכל הדרוש.