מי שנוסע לחו"ל ורוכש חבילת תקשורת מהספק הסלולרי שלו נתקל באין ספור בעיות טכניות כשהוא מנסה להתחבר ולא אחת הוא נשאר לאורך כל החופשה או נסיעת העסקים ללא שירותי תקשורת.

הפתרון המבריק הישראלי – סים בין לאומי

סים בין לאומי עם מספר ישראלי הוא הפתרון האולטימטיבי לכל מי שטס מעבר לים ובמיוחד למי שטס לעתים תכופות. כשמתקינים את הסים החדש לאחר הנחיתה מתחילים חיים חדשים עבור הטלפון החכם שהם בדיוק כמו השירות הקיים בארץ. במהלך כל השהות בחו"ל הלקוח לא חש בהבדל והוא פועל בדיוק כמו בישראל.

כשהוא מתקשר הוא משתמש באנשי הקשר, כשהוא כותב הודעות הכול קורה עם אנשי הקשר הרגילים ממשיכים את השיחות בפשטות ובנוחות מרבית. הגלישה באינטרנט היא מידית, גולשים באתרים וברשתות החברתיות ללא השהיות.

בזכות העובדה שמדובר במספר טלפון ישראלי ואין צורך לשנות את המספר הקיים כך שכל המערכת הישראלית ממשיכה לפעול, קל לזהות את מי שמתקשר אל הלקוח או כותב לו הודעה. על הצג מופיע שמו של איש הקשר וכך הלקוח מזהה אותו ומשוחח אתו. זאת לעומת האופציה שבה כל שיחה נראית ממספר טלפון חסום, דבר שאינו מאפשר לחזור לאדם שהתקשר אם הלקוח לא יכול לקבל את השיחה בזמן אמת.

סים בין-לאומי עם מספר ישראלי

שיטת העבודה הנפלאה עם הסים הבין לאומי

כשרוצים לקנות סים בין לאומי מגיעים לאחד מ- 550 סניפי דואר ישראל הפזורים בכל הארץ. עלות הסים – 75 ₪ והוא כולל 100 דקות שיחה, 100 הודעות סמס ו- 1GB עבור הגלישה. חבילה בגודל זה מתאימה לנסיעה ממוצעת. לקוח המעוניין להגדיל קיבולת זו, משלם 50 ₪ נוספים ואז החבילה כוללת 5GB נוספים.

היתרון הגדול הוא שהלקוח משלם בדיוק עבור השימוש שבוצע בסים. כל מה שנותר בסים עם החזרה לישראל, נשמר ואפשר להשתמש בו בנסיעה הבאה מעבר לים. תוקף ניצול היתרה הוא עד ארבע שנים מהנסיעה הנוכחית. הלקוח בודק בדיוק כמה נותר ולקראת הנסיעה הבאה מוסיף לכך טעינה נוספת או משתמש בתכולה שנותרה אם להערכתו היא תספיק לתקופת השהייה שלו.

בכל מקרה אפשר להטעין את הסים גם כשנמצאים בחו"ל. מתקשרים בשיחת חינם למוקד ובאופן מידי הסים מתמלא. המוקד שולח גם התרעה אוטומטית ללקוח אם הסים מתרוקן כמעט לחלוטין כדי שיחדש את מלאי הזמן.

סים בין-לאומי עם מספר ישראלי

נוחות עבור מי שמתקשר מישראל ללקוח בחו"ל

פעמים רבות אדם מתקשר ללקוח והוא בכלל לא יודע שהלקוח נמצא בחו"ל. בעבר היה צורך בשימוש בקוד סודי ומי שאינו יודע את הקוד נתקל בבעיה לשוחח.

בעזרת הסים הכול פשוט הרבה יותר, מתקשרים, מדברים ופותרים בעיות ללא כל צורך בקודים או בשיטות תפעול אחרות אשר מכבידות על ההתקשרות.

אפשר גם לשלוח הודעות סמס או הודעות וואטס אפ והלקוח יראה זאת תוך פרק זמן קצר לאור השירות החדשני.

פריסה בין לאומית של שירות הסים

אפשרויות השימוש בסים הבין לאומי פזורות על פני כ- 150 מדינות. רוב מדינות אירופה, רוב מדינות ארצות הברית, אוסטרליה, ניו זילנד ומדינות נוספות.

הלקוח מתקין את הסים וגם אם הוא נוסע ממדינה למדינה או טס מיבשת ליבשת, הוא לא מבצע כל שינוי. הסים נשאר במקומו בתוך הטלפון החכם עד שהלקוח חוזר למדינת ישראל ואז מחליף בין כרטיסי הסים וחוזר לסים הישראלי המקורי שלו.

שיטת עבודה זו יוצרת חיסכון משמעותי של כ- % 80 בעלויות השוטפות של התקשורת בחו"ל.