אם ביקרתם באנגליה ואתם מתכננים לטוס לסקוטלנד, אתם הולכים לגלות שלמרות ששתי האחרונות מרכיבות את הממלכה המאוחדת, יש לסקוטים מאפיינים ייחודיים משלהם. 

במידה שתבקרו בסקוטלנד תיהנו ממראות מרהיבים – פיורדים, איים, מרחבים ירוקים, טירות עתיקות, אתרים מרתקים, עבר מעניין ביותר, מוזיקה נפלאה ואפילו – גברים בחצאיות ואיזו מפלצת אחת. מעבר לכך, הסקוטים מאוד נחמדים, ואם מצליחים להבין מה הם אומרים (בשל המבטא שאינו כל כך ברור), אז בכלל זוהי סיבה לשמחה גדולה. 

ובכן, לאחר שהצטיידתם בכרטיסי טיסה, סגרתם מקומות לינה, בדקתם היכן כדאי לבקר, הצטיידתם במעיל (זכרו – מזג האוויר בסקוטלנד מאוד הפכפך) וסגרתם עניינים נוספים, חשוב שתדאגו לעצמכם לפתרון תקשורת מתאים, כזה שיאפשר לכם לטייל בסקוטלנד ולהישאר מחוברים. 

התמונות שלכם מגיעות אל כולם

עם פתרון תקשורת יעיל תוכלו להגיע לעיר הבירה היפה – אנדיבורו, להתהלך במקום, לצלם את המבנים, ארמון הולירוד, חנויות המזכרות, הפרלמנט החדש והסמטאות, לבקר בגלזגו –  בחלקה העתיק של העיר ולצלם את הקתדרלה על שם הקדוש מונגוף, לטייל בכיכר ג'ורג, בית העיריה ושפע המוזיאונים ולהעלות את כל התמונות לרשתות החברתיות.

 כמו כן, תוכלו לצלם את הנופים היפים שניתן לראות למשל באזור שנקרא בשם: "הטרוסאכס" ולשלוח את התמונות של ההרים והאגמים לחברים ולבני המשפחה שלכם. 

במידה שתגיעו אל האי סקאיי, תוכלו לצלם את המפלים, הנחלים וההרים היפים ולשתף את התמונות עם כל מי שתרצו. ליד האי, נמצאת טירה מרשימה במיוחד שעברה שיפוץ ונפתחה לקהל, תוכלו לצאת לסיור בטירה ולצבור חוויות נוספות. אלו הם כמובן רק חלק מהמקומות בהם תוכלו לבקר. 

האפשרות לשתף את קרובי המשפחה, החברים והמכרים מהרשתות החברתיות בזמן אמת, ללא הצורך לחפש אחר רשת WIFI, תוכל להעצים עוד יותר את החוויה של הטיול, ועבור אלו מכם שנהנים לשתף – הרי שמדובר על עניין חשוב ביותר.

אז מה הפתרון?

הפתרון שלנו – חברת world8, הוא הסים הבינלאומי. הסים מאפשר למשתמשים להישאר מחוברים לאורך כל הטיול – לנווט, לשלוח הודעות, לשוחח, לגלוש באינטרנט, לשלוח מיילים, לצפות בסרטונים ולשלוח תמונות כמה שהם רק רוצים.

במידה שהיתרה נגמרת – ניתן לטעון את הכרטיס מכל מקום על ידי שיחת חינם. כל מה שצריך לעשות זה להקליד את הספרות: 191. ניתן לבצע את הטעינה בכל שעה משעות היממה. 

היכולת לטעון את הכרטיס מכל מקום ובכל שעה מונעת היווצרות של חריגות – דבר שיכול לקרות במקרה שרוכשים חבילת גלישה, שבנוסף לחיסרון זה, נגמרת ברגע שנוחתים בארץ, גם אם היא לא נוצלה במלואה. 

בסים היעיל והנוח ניתן להשתמש במשך 4 שנים ואף להעביר אותו לחברים או קרובי משפחה שטסים לחו"ל.

 עלותו של הסים הבינלאומי היא 50 שקלים, כאשר עבור 75 שקלים מקבלים המשתמשים GB1 גלישה, 100 SMS או 100 דקות. מכיוון שמדובר על אירלנד, שנמצאת באירופה, ניתן לשלם 50 שקלים נוספים ולקבל תוספת גלישה של GB5 למשך 30 יום ממועד הנחיתה. 

כשמשתמשים בסים הבינלאומי אין צורך להשתמש במספר זר ואפשר לשמור על המספר הישראלי, בצורה זו ניתן לחסוך את הצורך לעדכן אנשי קשר מסוימים בנוגע למספר הזר. 

הסים הבינלאומי של חברת world8 – עשרות אלפי ישראלים אינם טועים

הסים הבינלאומי הפך להיות פופולארי מאוד והוא מלווה עשרות אלפי ישראלים שנהנים לטייל בחו"ל ולחסוך כספים. 

במידה שאתם רוצים לרכוש את הסים, תוכלו לרכוש אותו במגוון סניפי דואר שנמצאים ברחבי הארץ או להזמין אותו ישירות מהאתר ולקבל משלוח חינם עד לתיבת הדואר שלכם תוך 3 ימי עסקים בלבד.