מי מאתנו לא אוהב לגלוש באינטרנט? אנו גולשים כל הזמן – בין אם אנחנו עסוקים או אם משעמם לנו, כשאנחנו רואים טלוויזיה, כשאנחנו עובדים, כשאנו נוסעים באוטובוס, כשאנחנו נמצאים בלימודים ואפילו כשמדברים אלינו (כן, אנחנו קצת לא מנומסים לפעמים).

אם לפני 30 שנים לא ידענו אפילו מה זה המשחק "סנייק", הרי שהיום כולנו גולשים – גם אנשים מבוגרים שבכלל לא נולדו אל העולם הווירטואלי וגם ילדים בני 5 שידיהן כבר מכירות היטב את מסכי המגע.

נוסף על מגוון הפעולות שאנו מבצעים תוך כדי גלישה, אנו גם נהנים לנסוע לחו"ל ולהמשיך להימצא במרחב הווירטואלי. רבים מאתנו אוהבים להצטלם בחו"ל ולשלוח את התמונות לקרובי המשפחה, לחברים ולהעלות אותן לרשתות החברתיות. השיתוף הפך להיות חלק מרכזי מהחוויה עבור מטיילים רבים.

גלישה באינטרנט בחו"ל חיונית גם עבור שימושים אחרים, כמו למשל: כדי למצוא מסעדות מתאימות באזור בו נמצאים, כדי לאתר מקומות בהם ניתן ללון, כדי למצוא בתי קפה וסופרים, כדי לנווט וכדי למצוא מוזיאונים מעניינים. גם בעלי עסקים שלא מעוניינים להתנתק מעבודתם זקוקים לאינטרנט כדי לשלוח מיילים ולהיות זמינים ללקוחותיהם.

אוהבים לגלוש? חבילת גלישה משתלמת בחול

חבילות גלישה לחו"ל

לפני שנספר מעט על חבילות הגלישה לחו"ל, ניידע אתכם בנוגע לתופעה מעניינת ואמיתית: יש אנשים שפשוט עולים למטוס בלי לרכוש חבילת גלישה. חכו רגע… לא סיימנו! האנשים האלו לא מוותרים על תקשורת – שלא תטעו! הם פשוט לא מכבים את נדידת הנתונים! אותה אוכלוסייה חוזרת לארץ ונאלצת לשלם מאות עד אלפי שקלים!

ועכשיו – אחרי שהוצאנו את הידיעה לאוויר, נוכל לספר לכם על אפשרויות הגלישה בחו"ל – חלקן עולות יותר, חלקן פחות, אך מה שבטוח – כולן משתלמות יותר מלנדוד ברחבי העולם ללא חבילת גלישה.

אחת הדרכים האפשרויות לגלוש באינטרנט בחו"ל היא לרכוש חבילות שכוללות גלישה ושיחות מספקיות שונות. מגוון החבילות והמחירים נרחב ביותר ותלוי בין היתר בגודל החבילה, במשך הטיול, בכמות השיחות ובגורמים נוספים. פעמים רבות ההוצאה תהיה גבוהה יחסית, בעיקר במקרה שרוכשים חבילה גדולה או במקרה שמדובר על משפחה ורוכשים חבילה לכולם, במקרה זה יכולה משפחה של 5 אנשים להגיע להוצאה של 1,000 שקלים ומעלה.

חלק מהאנשים מעדיפים לרכוש או לשכור טלפון נייד במקום בו נערך הטיול. המחיר של עסקאות כאלו אינו גבוה אבל המשתמשים צריכים להתרגל למכשיר חדש, וכמובן – להעביר את אנשי הקשר שלא שמורים בסים.

החסכניים ואלו שיכולים להתנתק מהסמארטפון למשך זמן מה בוחרים להשתמש רק ב-Wi-Fi. מי שבוחר באופציה זו מבטל את נדידת הנתונים וגולש רק באזורים בהם יש Wi-Fi.

אוהבים לגלוש? חבילת גלישה משתלמת בחול

אופציה אחרת שמשרתת הרבה מטיילים בצורה מוצלחת היא פשוט לרכוש סים לחו"ל. את הכרטיס אפשר לרכוש בישראל או במדינה בה מטיילים. ניתן לרכוש את הסים ממגוון חברות שמציעות חבילות גלישה שונות ומחירים מגוונים. באמצעות הסים ניתן לשוחח, לגלוש ולשלוח הודעות.

אחת הבעיות של חלק מהחברות שמספקות כרטיסי סים היא שהכרטיס דורש מהנוסע להחליף מספר, דבר שדורש ממנו לעדכן את הסובבים במספרו הזר, לבצע "עקוב אחריי" ולשלם על שיחות נכנסות.

במידה שמעוניינים לרכוש סים, כדאי לבדוק את החברות הקיימות, את החבילות שהן מציעות ואת המחירים של החבילות.

בין החברות המובילות בשוק ניתן למצוא את חברת World8 שמציעה חבילה משתלמת במיוחד. לקוחות החברה יכולים לרכוש סים שכולל 100 דקות/ 100 /SMS GB1 תמורת 75 ₪. הלקוחות יכולים להשתמש במספר האישי שלהם, להימנע מהוצאות חריגות משום שהשימוש מוגבל עם סיום החבילה, להשתמש בכרטיס למשך תקופה של 4 שנים, להטעין את הכרטיס ולהעבירו לאדם אחר.

אם בוחנים את האפשרויות השונות, ניתן לראות שכרטיס הסים של חברת World8 מציע מגוון יתרונות שאין בפתרונות האחרים. לאן ממשיכים מכאן? הבחירה בידיים שלכם.