נוסעים ליוון? מחפשים חבילת גלישה, שיחות מחו“ל או שילוב של השתיים אבל המחיר של חברת התקשורת לה אתם משלמים חודש בחודשו נראה לכם מופקע? סים מקומי ביוון הוא אחד מפתרונות התקשורת האפשריים.

ישראלים רבים בוחרים את יוון בתור יעד לחופשה המושלמת. תרבות ים תיכונית עשירה והשילוב המושלם בין חופשת בטן גב באחד האיים המרהיבים המציעים חופים בתוליים ומים בגווני טורקיז לבין חיי לילה תוססים, אוכל מצוין ואנשים חמים. בקפיצה של פחות משעתיים אפשר להגיע ליעדים נבחרים כמו מיקונוס, זקינתוס, קרפטוס או קוס.

סים מקומי ביוון

מה ההבדל בין סים מקומי ל- World 8?

לא משנה לאן אנחנו נוסעים, כשאנחנו מגיעים למדינה זרה, בטח לצורך טיול או חופשה או אפילו פגישת עסקים, אין לנו הרבה זמן לבזבז. אנחנו רוצים כמה שיותר מהר להחתים דרכונים ולהתקדם לתחבורה הציבורית כדי להגיע למלון. משם כמובן שיש לנו כל כך הרבה מה לעשות בין אם זה לנוח, לרדת לבריכה או לחוף הים, לבלות עם האנשים הכי יקרים לנו ובעיר להיות בחופשה. למי יש כוח עכשיו לעמוד בתור, לנסות לתקשר עם המקומיים ולחפש חבילת גלישה שתתאים לצרכים שלנו.

כדי שיהיה לנו סים מקומי ביוון לתקשורת נגישה מהסמארטפון שלנו עלינו לחפש מקום שבו ימכרו לנו סים מקומי עם עסקה משתלמת ואחת הבעיות עם סים מקומי היא שברוב החבילות אין שיחות לארץ במקרה הצורך.

בנוסף, ברגע שעזבתם את המדינה שבה אתם מבקרים, במקרה שלנו יוון, לא תוכלו להשתמש שוב בסים הזה שברוב המקרים מוגבל בזמן. הסים מתאים רק למדינה שבה אתם נמצאים, אלא אם כן שילמתם על שים שהוא בינלאומי שברוב המקרים הוא גם מוגבל בזמן.

עם World 8 אתם נהנים מסים שהוא בינלאומי שמתאים לעשרות מדינות גם באירופה, גם במזרח, גם בארצות הברית. ברגע שהטענתם את הסים פעם אחת בעלות סמלית שנעה בין 50-75 שקלים, החבילה שרכשתם תקפה לכם לארבע שנים. כן כן. ארבע שנים. זה המון. ככה שאתם לא מבזבזים אפילו לא שקל אחד וגם חוסכים את הזמן היקר שלכם. במקום ללכת לחפש איפה לרכוש סים מקומי ביוון, אתם פשוט נוחתים ויש לכם חבילה מעורבת של שיחות, הודעות וגלישה.

ברגע שאתם הולכים על World 8 אתם יכולים ליהנות משימוש בסלולאר בחו“ל ב-150 מדינות ברחבי העולם ואף לטעון אותו לאורך כל היממה, 24 שעות, 7 ימים בשבוע, לא משנה איפה אתם נמצאים.

סים מקומי ביוון

מהירות הגלישה חשובה בחו“ל

אחת הבעיות עם סים מקומי היא שהרבה פעמים האינטרנט לא מספיק לנו. אנו חיים בעידן שבו החיבור לסלולארי שלנו יוצר סוג של תלות בכל מיני אפליקציות, בעיקר שאנחנו נמצאים בחו“ל.

אם ניקח את יוון בתור דוגמה, הכבישים בה לא תמיד נוחים להבנה ולכן אפליקציות ניווט כמו ווייז וגוגל מפות היא חובה למי שאוהב לטייל ולהשכיר רכב. עם סים מקומי ביוון, חבילת הגלישה שלכם גם יכולה להיות איטית וגם להיגמר מאוד מהר מבלי שתוכלו להטעין אותה בכל רגע נתון. לעומת זאת, עם World 8 אתם נהנים מהטענה מידית ויכולים לנווט לא משנה איפה אתם נמצאים.

לסיכום, אם אתם מחפשים פתרון שהוא הרבה יותר טוב מסים מקומי, אתם חייבים לנסות את World 8. סים שהוא הרבה יותר מסים מקומי ומביא איתו מגוון רחב של יתרונות.

  • שימוש במהירות גבוהה בכל האפליקציות כולל שליחת תמונות והעלאת סרטונים לרשתות החברתיות.
  • שיחות לארץ ושיחות מקומיות.
  • הסים היחיד שהיתרה נשמרת לארבע שנים.