עוד לפני שנפתחות דלתות המטוס עם הנחיתה ביעד הטיול שלכם, אתם ממהרים להתעניין עם הנוסעים הנוספים וצוות הדיילות באשר לרכישת הסים המקומי? כל זה – היה בעבר! כיום? בזבוז הזמן ביעד הטיול שלכם, בזבוז הכספים ותנאי השירות הנוקשים, אינם רלוונטיים עוד.

אנו מזמינים גם אתכם להפוך את החופשה שלכם לטובה אפילו יותר – עם World8! אנחנו משאירים אתכם בקשר עם היקרים לכם, מעניקים לכם את האפשרות לגלוש בחבילת גלישה ולפטור את עצמכם מהחשש הגדול של "מה יקרה במידה ואחרוג מהחבילה…". מה דעתכם להשקיע אך ורק כ-75 שקלים בחבילת התקשורת שלכם לחו"ל?

אם אתם יכולים לחסוך זמן בשהות שלכם בחו"ל, למה שלא תעשו זאת?

רכישת סים מקומי הייתה שנים רבות הפתרון האידאלי והכלכלי ביותר עבור קהל הישראלים. ואכן, חברות הסלולר לא אחת הציעו חבילות בעלות של מאות שקלים, שלא התאימו לכל כיס ולכל נוסע. הסים המקומי נתפש כחלופה ראויה, עד לרגע בו נכנסה World8 לתמונה!

במקום לבזבז זמן יקר בחיפוש אחר סים מקומי, למה שלא תסגרו את העניינים כבר בארץ? אנחנו שמחים  להציע גם לכם חבילת גלישה בנפח של 1GB + 100 הודעות SMS + 100 דקות שיחה בעלות קבועה של 75 שקלים!

מה אפשר לעשות עם 1GB גלישה?

  • 3000 מיילים
  • 5000 תמונות בוואטסאפ
  • 200 שעות וויז
  • 750 דקות פייסבוק
  • 200 דקות וידאו

תם עידן רכישת כרטיס סים מקומי בארץ היעד!

רכשתם סים מקומי? הוא תקף רק ליעד הנוכחי שלכם

מעבר לכך שאתם מבזבזים זמן יקר מהחופשה שלכם על מנת לחפש חבילות משתלמות (וכן, גם על מנת להתמקח על מחירים עם המקומיים), הרי שאתם גם קונים סים בעל תוחלת חיים קצרה. כידוע, סים מקומי כשמו כן הוא – מקומי. המשמעות די פשוטה: את הסים שרכשתם בגרמניה לא תוכלו להשמיש בקרואטיה. אנחנו לעומת זאת, לא מציצים לכם בדרכון ובודקים לאן אתם נוסעים – את חבילת הגלישה שלנו תוכלו להשמיש למשך 4 שנים במגוון רחב של יעדים!

לא סיימתם את חבילת הדקות, החלטתם פחות להסתמס הפעם וחבילת הגלישה הייתה לכם מיותרת? את החבילה שרכשתם דרכנו תוכלו לשמור לעצמכם לטיול הבא שלכם או לפרגן לילדים בסים טעון.

ל"צערכם", הפעם לא תוכלו לחרוג מהחבילה שלכם

צרכנים רבים הביעו את זעמם על כך שחברות הסלולר מחייבות אותם על חריגה מחבילת השיחות, ובצדק. האם ניתן לתפוש את העבודה שאתם צורכים שירות בהיקף נרחב יותר ובתמורה לכך "נקנסים"? במקום שאותן חברות ישמחו על השימוש הנרחב שלכם, הן רק גורמות לפגיעה נואשת בחוויית השימוש שלכם. ואכן, בחו"ל החריגה מהחבילה אינה נספרת באגרות, אלא בשקלים – כך שההוצאות שלכם יוכלו לתפוח בקלות לממדים עצומים.

איתנו לעומת זאת, לא תוכלו לחרוג – גם אם ממש תרצו. מדוע? משום שהחבילה שאנו מציעים לכם היא חבילה מוגבלת: כזו שתוכלו להשתמש בה כל עוד יישארו בה דקות, שיחות או גלישה. תוכלו בכל שלב בטיול שלכם לחדש את החבילה, וכך ליהנות מתעריף קבוע והוגן. לטייל בראש שקט? עם World8!

רכישת 2 סימים כבר לא כואבת בכיס

סביר כי גם אתם זוכרים היטב את הטיולים שבהם לא השקעתם בחבילות לחו"ל עבור כל נוסע בנפרד. מה כן הייתם עושים? רוכשים חבילת חו"ל אחת בלבד שהייתה משרתת אתכם כמשפחה. עם World8 – אתם יכולים להיות בקשר עם היקרים לכם (אלו שבארץ וגם אלו שמטיילים אתכם) ללא כל חשש. כבר לא כואב בכיס לרכוש מספר חבילות שונות, כך שכל מטייל יוכל לגלוש להנאתו בשלל היישומים החביבים עליו!