בעבר נהגו הטסים לחו"ל להזמין מראש חבילות תקשורת בגדלים שונים לחו"ל כדי שיוכלו להמשיך ולהיות בקשר רציף עם משפחתם, חבריהם ומקומות העבודה שלהם בעת הנסיעה מעבר לים.

כבר לא צריך למהר, די לחבילות לחו"ל

חבילות תקשורת לחו"ל

מדובר בחבילות שהן יקרות בעלותן הבסיסית, מעבר לכך הלקוח משלם מחיר מלא ללא קשר לניצול שביצע בחבילת התקשורת. לקוחות רבים משתמשים רק בכמות קטנה של היקף אפשרויות הגלישה ולכן למעשה הם שילמו סכום שהוא גבוה בהרבה מכמות השימוש בפועל.

מעבר לכך לא תמיד השימוש הוא נוח. קיימות חבילות תקשורת שמצריכות מהלקוח לבצע שינויים מסוימים באופן תפעול המכשיר הסלולרי, הגדרות, שיטות שונות לחיוג לישראל ועוד. דבר זה מקשה על לקוחות רבים שאינם יודעים לתפעל את המכשיר לאור הדרישות הטכניות שנראות להם די מורכבות וקשות לביצוע ולחיבור לרשת.

סים בין לאומי

השיטה החדשנית יוצרת פתרון איכותי וקל מאד לביצוע עבור מטיילים, אנשי עסקים וגם עבור האוכלוסייה המבוגרת שקשה לך קצת יותר להתנהל עם שינויים שיש לבצע במכשירים הסלולריים לטובת נסיעות מחוץ לישראל.

שיטת השימוש החדשה היא בעזרת סים ישראלי שהוא בין לאומי ומתאים לשימוש במדינות אירופה ובחלק ממדינות ארה"ב, סך הכול בכ – 150 מדינות ברכבי הגלובוס.

העלות של רכישת סים וההטענה ראשונית היא 75 ש"ח כך שהיא מהווה חיסכון של כעשרים אחוז מהעלות של חבילות התקשורת המוצעות על ידי חברות הסלולר השונות.

את הסים קל מאד להתקין, שולפים את הסים הנוכחי בסמארטפון ומתקינים במקומו את הסים הבין לאומי.

שימוש בסים נטען בחו"ל

אין צורך לרכוש חבילה שלמה של תקשורת לחו"ל אלא באופציה זו משלמים בדיוק על פי הניצול בפועל. כל לקוח רוכש את החבילה הראשונית וכשהיא עומדת להסתיים הוא מקבל התרעה במועד, מבצע שיחת חינם למוקד הארצי ומטעין את הסלולרי בכמות נוספת של זמן תקשורת לצרכים השונים, שיחות טלפון, גלישה, הודעות, דואר אלקטרוני וכו'. ההפעלה מתבצעת באופן מידי כך שהלקוח ממשיך ליהנות מגלישה מהירה ואיכותית ברחבי העולם.

עם החזרה לישראל, מבצע הלקוח בדיקה של ניצול זמן התקשורת. אם נותר זמן הוא מועבר לטובת השהייה הבאה בחו"ל שתתקיים עד ארבע שנים מתאריך זה. כך יכול הלקוח להיות רגוע שיש זכותו זמן שימוש שיהיה עבור השהייה הבאה בחו"ל. אם במהלך הנסיעה הבאה הוא יהיה זקוק לזמן תקשורת נוסף, הוא יבצע הטענה קלה ופשוטה נוספת וימשיך ליהנות מהסים הבין לאומי.

כבר לא צריך למהר, די לחבילות לחו"ל

יתרונות לסים הבין לאומי

החיסכון הכספי של הסים הבין לאומי הוא מאד משמעותי וכמו כן הניצול המיטבי של חבילת הגלישה בדיוק בהתאם לצורך השימוש.

בשיטת תפעול זו, הלקוח ממשיך להשתמש במכשיר הסלולרי כאילו הוא בישראל וכך הוא לא נחשף לרשתות אינטרנט שאינן מאובטחות ולכן עלולות ליצור בעייתיות מול גורמים שליליים, עוינים או אלה המבצעים פעולות סייבר שונות.

הסים הבין לאומי הוא אמין, נוח ובטוח מאד לשימוש, תוך ביצוע הגנה מרשתות מפוקפקות.

שימוש על ידי אנשי עסקים

אנשי עסקים הטסים לנסיעות תכופות לחו"ל, נהגו עד עתה להשתמש בחבילות גלישה של חברת הסלולר הישראליות השונות כדי ליצור אפשרויות תקשורת שונות גם כשהם נמצאים מעבר לים.

כשהם שמעו על האפשרות להיעזר בסים הבין לאומי במקום בחבילות התקשורת, הדבר קסם להם מאד. רבים מהם ניסו את השיטה החדשה בנסיעות שלהם וחזרו מאד מרוצים מכל המעטפת ובמיוחד מהעובדה שמשלמים בדיוק על כמות השימוש ולא משלמים עבור דקות גלישה שלא נוצלו כלל.