ישראלים רבים אוהבים לטוס לחו"ל, קל מאוד להבחין בכך – מספיק לבקר בשדה התעופה בן גוריון באחד מחגי ישראל ולראות את העומס הגדול. היציאה לחופשה בחו"ל מאפשרת לנו להירגע – נכון, לפני כל חופשה אנו מעט לחוצים משום שהמשימות רבות ויש להתארגן בהתאם, אך ברגע שעולים על המטוס ניתן להניח את כל הלחץ מאחור ופשוט להיכנס ל"מצב חופשה".

בין מגוון המשימות שיש לבצע לפני טיולים בחו"ל, מעוניינים רוב הישראלים לרכוש חבילת גלישה. הצורך בחיבור מתמיד לאינטרנט – לאתרים השונים, לרשתות החברתיות, למייל, לוואטסאפ והרצון לשתף את כל העולם בתמונות, הופך את רכישת החבילה להכרחית ביותר.

לסמוך על ה- Wi-Fi של המלון? לנסות לחפש בכל פעם מסעדה עם רשת Wi-Fi? לא. זה לא בשביל הישראלים שרוצים לשלוט במצב ולהיות מסוגלים לתקשר עם העולם בכל רגע נתון.

לא צריך לחשוב פעמיים: כרטיס סים נטען ל- 4 שנים

אז מה עושים אם לא מסתפקים ב- Wi-Fi של בית המלון? מהן האפשרויות הפופולריות?

היום, עומדות בפני ישראלים שמעוניינים להישאר מחוברים לאינטרנט במשך כל הטיול מספר אפשרויות. אחת האפשרויות היא לרכוש חבילת גלישה. הבעיה עם חבילות הגלישה שמציעות ספקיות הסלולר היא שהחבילות יקרות יחסית. רכישת חבילת גלישה עבור משפחה בת 5 נפשות למשל, עלולה להצטבר לסכום גבוה ביותר. בעיה אחרת שמאפיינת רכישת חבילה מספקיות הסלולר היא שבמידה שהחבילה לא נוצלה במלואה, היא מתפוגגת לה כאשר שבים לארץ והמשתמש בעצם מפסיד כספים. אנחנו הישראלים לא אוהבים לצאת פראיירים ובמקרה זה, אנו עלולים לחוש שכספנו בוזבז לחינם.

אופציה אחרת היא לרכוש כרטיסי סים – ניתן לרכוש כרטיס סים במדינת היעד או בישראל. אחד החידושים הגדולים בנוגע לסים ישראלי הוא האפשרות לרכוש סים בינלאומי חדש שמאפשר לרוכש להשתמש במספר הישראלי.

מדובר על הקלה גדולה משום שהמשתמש יכול לבצע את כל הפעולות השגרתיות באופן המוכר לו. לכרטיס הסים הבינלאומי יש יתרונות גדולים נוספים – אחד מהם הוא מחירו המשתלם שמאפשר לרוכש לבחור בין 100 הודעות SMS או 1GB גלישה או 100 דקות במחיר של 75 שקלים.

יתרון גדול נוסף הוא שניתן להשתמש בסים במשך 4 שנים ובמידה שלא מנצלים את כל נפח הגלישה, לא מאבדים אותו וניתן להשתמש בו בטיסה הבאה.

כמו כן, ניתן להטעין את הכרטיס מכל מקום במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. במידה שרוצים לפרגן לקרוב משפחה שטס לחו"ל, אפשר פשוט להעביר לו את הכרטיס ולאפשר גם לו ליהנות מיתרונותיו.

משתמשים שרוצים להגדיל את נפח החבילה וטסים לאירופה, יכולים לעשות זאת במחיר משתלם של 50 שקלים ולקבל GB5 גלישה ל- 30 ימים מהיום בו הם נחתו.

כרטיס סים נטען ל- 4 שנים

4 שנים של גלישה עם כרטיס סים אחד

האפשרות לטעון את כרטיס הסים החדש מכל מקום בעולם ובקלות (כל מה שצריך לעשות זה להקיש את רצף המספרים: 1-9-1) ולהשתמש בכרטיס במשך 4 שנים, הופכים את הרכישה לכדאית ביותר.

הכרטיס מעניק לרוכש שקט נפשי למשך תקופה ארוכה והוא לא צריך לדאוג לפני כל טיול ולשלם סכומים גבוהים או לחרוג מהתקציב. עם כרטיס סים בינלאומי ניתן להישאר מחוברים במשך כל הטיולים ולשמור על קשר עם כל האנשים האהובים.

הכרטיס מתאים מאוד גם עבור אנשי עסקים שממשיכים לעבוד מחו"ל וצריכים להישאר מחוברים וזמינים. ניתן לומר שאם עד לפני כמה זמן היה צריך לחשוב פעמיים ולהתלבט בין האפשרויות הקיימות, הרי שכרטיס הסים הבינלאומי פותר את הבעיה לחלוטין.