כשבוחנים את המאפיינים של הסים הבינלאומי, קשה למצוא בו חסרונות. זה אולי מוזר, כי ברוב המוצרים ניתן למצוא גם חסרונות – בין אם החיסרון הוא המחיר היקר או איכות המוצר, שירות הלקוחות שהחברה שמספקת ללקוחותיה או חסרונות אחרים, אך כאשר מדובר על המוצר שאנו – בחברת world8 משווקים, קשה מאוד למצוא חסרונות. 

לא דומה לחבילות הגלישה ולסים מקומי

הסים הבינלאומי הוא פתרון ממש מהפכני עבור אנשים שטסים לחו"ל, והוא הרבה יותר איכותי מאשר חבילות הגלישה בהן לא ניתן להשתמש ברגע שנוחתים בארץ, במקרה שישנה יתרה בכרטיס. מעבר לכך, השימוש בחבילות הגלישה יכול לגרום גם לחיובים נוספים.

כמו כן, הסים אינו דומה לכרטיסי סים זרים שנרכשים במדינת היעד ודורשים החלפה למספר זר. מעבר לכך, כרטיסים אלו דורשים מהמשתמש לדחות את השימוש – בשל הצורך למצוא חנות שמוכרת אותם. מעבר לכך, לא תמיד יכול המשתמש להיות בטוח בנוגע לפעולתם (האם הם יפעלו בצורה תקינה) – כל הבעיות הללו אינן קיימות כאשר משתמשים בסים הבינלאומי.

המשתמשים בכרטיס הסים הבינלאומי נהנים ממחירים נמוכים ומשתלמים, ובנוסף לכך, הכרטיס מיועד למשך 4 שנים ובמידה שישנה יתרה בכרטיס, היא נשמרת עד למועד הטיסה הבא.

כמו כן, המשתמשים בסים הבינלאומי לא מסתכנים בהיווצרות חריגות, שכן במידה שהיתרה נגמרת, אין חיובים נוספים והמשתמש יכול לטעון את הכרטיס מכל מקום ובכל שעה משעות היממה. בצורה זו רוכשי הכרטיס מצליחים לחסוך הרבה מאוד כסף, וכאשר מדובר על משפחות או אנשים שטסים הרבה פעמים בשנה, הרי שהסכומים רק גדלים. 

נוסף על כך, ניתן להשתמש בסים הבינלאומי מהרגע שנוחתים במדינת היעד ולשמור על המספר הישראלי. אפשר לרכוש את הסים הבינלאומי ב-550 סניפי דואר או להזמין אותו  מהאתר ולקבל אותו אל תיבת הדואר ללא דמי משלוח תוך 3 ימי עסקים. 

הכרטיס מגיע בערכה מסודרת עם סיכה ועל ידי ביצוע פעולות פשוטות ניתן להשתמש בו כרגיל לאחר הנחיתה.

מחירו של הסים הבינלאומי 

מחירו של הסים הבינלאומי הוא 49 שקלים, כאשר הטענתו עולה 75 שקלים בלבד. בעבור הטעינה מקבל המשתמש 100 דקות או 100 SMS או 1GB. במידה שהיעד הוא אירופה והמשתמש מעוניין להרחיב את נפח הגלישה, הוא יכול לשלם 50 שקלים נוספים ולקבל 5GB תוספת גלישה למשך 30 ימים מיום הנחיתה. 

נפחי הגלישה מאפשרים שימוש רב, כך שאפשר לנווט בדרכים ולהגיע למשל לבית המלון, למצוא את התחבורה היעילה ביותר, למצוא מסעדות ובתי קפה ולהגיע לאתרים שונים ללא בעיה. כמו כן, ניתן לשלוח מיילים, הודעות, להתכתב בוואטסאפ, לשלוח תמונות, לצפות בסרטונים, וכל זאת בלי לדאוג לכך שהיתרה תגמר, שכן גם אם היא תגמר לאחר שימוש רב, תמיד ניתן לטעון את הכרטיס במחיר משתלם.

מעוניינים לרכוש את כרטיס הסים הבינלאומי? יש לכם שאלות? אם אחת התשובות או שתיהן חיוביות, אתם מוזמנים לצלצל אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.