ראיתם בגד מושלם בשביל אימא שלכם ואתם חייבים לצלצל אליה כדי לדעת האם לקנות לה אותו או לא? חיפשתם מאכל מסוים עבור אחותכם בכל איטליה ונראה לכם שמצאתם אותו ואתם חייבים לקבל ממנה אישור? ואולי אתם פשוט מתגעגעים לבן הזוג ורוצים לשאול מה קורה איתו ואיך הוא מרגיש? רק לשמוע את קולו?

עם כרטיס הסים הבינלאומי הנפלא אתם כבר לא צריכים לחשוב פעמיים לפני שאתם מחייגים לארץ. החבילה הבסיסית של הכרטיס שנמכר בסכום של 75 שקלים ומספק 100 הודעותSMS , GB1 ו- 100 דקות שיחה פשוט לא משאירה מקום להתלבטות.

לחייג או לא לחייג? עם הסים הבינלאומי לא צריך לחשוב פעמיים

אם בעבר היינו צריכים להסתפק בחבילות גלישה יקרות שאינן מעדכנות אותנו בנוגע לחריגות וגובות סכומים גבוהים עבור שימושים שונים וביניהם שיחות, הרי שהיום ישנו פתרון חסכוני להפליא. כרטיס הסים הבינלאומי מציע חבילה משתלמת ביותר ובמידה שהחבילה עומדת להסתיים, המשתמש מקבל הודעה ויודע בדיוק מהו מצב החבילה, כך ניתן למנוע חריגות מיותרות.

לא מעט ישראלים ששמעו על המוצר המעולה והחלו להשתמש בו, מעידים על כך שהוא שינה את חווית הנסיעה שלהם ואפשר (ומאפשר) להם לחסוך בעלויות בצורה משמעותית.

הקץ להתלבטות אם לחייג מחו"ל לארץ

מטעינים וממשיכים למשך 4 שנים – לנסוע ללא דאגות בנוגע לתקשורת

לצד היתרונות שהוזכרו, יש לסים הבינלאומי יתרון גדול שחשוב להדגיש – ניתן להשתמש בו למשך 4 שנים ובעת הצורך להטעין אותו ולהמשיך לשלוח הודעות, לגלוש ולחייג ללא בעיה. במידה שהחבילה לא נוצלה לגמרי, יוכל המשתמש לנצל אותה בטיול הבא. כמו כן, ניתן להעביר את הכרטיס לאדם אחר ולאפשר גם לו ליהנות מהשימוש. נוסך על כך, הסים מאפשר למשתמשים לשמור על המספר הישראלי ואין צורך לעדכן את אנשי הקשר בנוגע למספר זר.

הקץ לחיפושים אחר וויי פיי – לא להיות תלויים במקום בו נמצאים

הסים הבינלאומי פותר את בעיית החיפוש אחר הווי פיי, בעיה בה נתקלים רבים מהמטיילים בחו"ל. אז נכון, ניתן לצלצל בחינם לישראל באזורים בהם יש וויי פיי, אך לשם כך יש לחפש את המקומות הללו ולייחל לקליטה טובה שלא תמיד קיימת במקום. מעבר לזאת, שימוש בווי פיי עלול לסכן את המשתמשים מבחינת אבטחת המידע. שימוש תמים בוויי פיי עלול לפעול לטובת פושעי הסייבר. לפי מחקרים שבדקו את הנושא בשנת 2016, נמצא ש- 18% מהמטיילים נפגעו מפשיעות סייבר. 6% מהנוסעים שהשתמשו בוויי פיי בחו"ל ספגו פשיעה פיזית. באמצעות כרטיס סים בינלאומי יהיה ניתן לשמור על המידע האישי והיקר, לא לאפשר לפושעי הסייבר לבצע את זממם ולגלוש מתי שרק מתחשק ובלי לדאוג.

כרטיס סים בינלאומי – צלצלתי רק כדי לשמוע את קולך

עם כרטיס הסים הבינלאומי לא צריך לדאוג מפני חריגות לא צפויות ולא צריך לחשוב לפני שמצלצלים לאדם קרוב, קולגה או לקוח. עם כרטיס הסים הבינלאומי אפשר להישאר בקשר במהלך כל הטיול בלי לחפש רשת וויי פיי ברחבי האזור בו נמצאים ובלי לדאוג בנוגע לתקציב.

הכרטיס החכם והמשתלם משנה את התמונה בנוגע לכל דרכי התקשורת במהלך נסיעות לחו"ל – המחיר המשתלם, השימוש הנוח, האפשרות לשמור על התקציב על ידי קבלת הודעה, שירות הלקוחות שניתן לקבל בקלות על ידי הקשה על המספרים: 154 ושלל היתרונות הנוספים שמאפיינים אותו, הופכים אותו לבחירה מוצלחת וטובה הרבה יותר משאר האפשרויות. עם הכרטיס תוכלו לצלצל לכל מי שתרצו ולנצל את הרגע – וזהו רק אחד מיתרונותיו הרבים.