אם אתם בעלים של עסק קטן, המאמר הבא נכתב בדיוק בשבילכם. אנשי עסקים רבים ובכלל אנשים שמנהלים עסק בארץ, נוסעים לא מעט פעמים בשנה לחו“ל. בתור יזמים אנו כל הזמן נמצאים בעשייה, כל הזמן מחפשים חידושים, דברים שיש בחו“ל ועדין לא הגיעו לארץ, כל הזמן חושבים איך להרחיב, להגדיל ולשדרג את העסק שלנו.

יחד עם זאת, אם אנחנו בעלים של עסק, הרבה פעמים אנחנו רוצים להמשיך לעדכן את העוקבים שלנו במה שקורה אתנו גם בחו“ל בין אם זה על ידי העלאת תמונות לפייס ולאינסטגרם, בין אם זה במיילים ולכן יש לנו פתרון בשבילכם.

אפילו כשאנחנו נמצאים בחופשה עם בן או בת הזוג, או עם הילדים, אנחנו מסתכלים לכל עבר, פותחים את העיניים וחושבים על ההזדמנות הבאה שלנו. אם גם אתם מוצאים את עצמכם בכל פעם לפני שאתם נוסעים לחו“ל, מחכים דקות ארוכות עד שנציג חברת התקשורת לה אתם משלמים סכום כסף לא מבוטל חודש בחודשו כדי לסגור חבילה לחו“ל עליה תשלמו גם כן כמה עשרות ואפילו מאות שקלים, יש לנו פתרון בשבילכם. סים נטען- פתרון מעולה לעסקים קטנים.

קצת על השירות שלנו

הסים של World8 בעצם בא לתת מענה לכל מי שנוסע לחו“ל ומחפש פתרון זול, אמין ופשוט לתקשר עם הארץ וליהנות מאינטרנט בכל מקום בו הוא נמצא. למעשה, מדובר בסים נטען. דרכו תוכלו לגלוש באירופה במשך 30 יום ב- 50 שקלים בלבד, לדבר, לגלוש ולשלוח הודעות טקסט בעלות של 75 שקלים בלבד כאשר הסכום ששילמתם נשאר אתכם לארבע שנים. מדובר בעצם במהפכה של ממש בכל מה שקשור לתקשורת בחו“ל מה שבעצם מאפשר לנו לחסוך המון המון כסף.

הרי כולנו מכירים את זה שאנחנו מגיעים לחו“ל ומסתמכים על ה- Wi-Fi של שדה התעופה כדי להודיע לקרובים שלנו שהגענו, שאנחנו מגיעים למלון ובעקבות עומד ה- Wi-Fi כל הזמן נתקע ועוד כל מיני מקרים שבעצם מונעים מאתנו לבצע את הפעולות שאנחנו רוצים לבצע בטלפון האישי שלנו. השירות מאפשר לכם לשתף חופשי בוואטסאפ, לצפות חופשי בסרטונים ביוטיוב, לנווט באפליקציות ניווט כמו וויז וגוגל מאפס, לגלוש ברשתות חברתיות, להעלות פוסטים, תמונות, לשלוח מיילים, לצלצל, לקבל שיחות ועוד.

סים נטען פתרון לעסקים קטנים

אז איך זה בעצם עובד?

ובכן, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לגשת לאחד מסניפי הדואר הכתובים באתר שלנו ולרכוש את הסים בעלות חד פעמית. לאחר מכן אתם מתקשרים שיחת חינם למספר 191 מכל מקום בו אתם נמצאים בעולם ומוסיפים את הטעינה שלכם. אם זו הפעם הראשונה שאתם עושים שימוש בסים, פשוט הכניסו אותו למכשיר שלכם, המתינו לקליטת רשת וחייגו 151 לשיחת ניסיון ולקבלת מספר טלפון ישראלי עבור הסים לקראת הנסיעה הקרובה לחו“ל.

יתרונות השירות:

  1. מחירים מעולים וחסרי תקדים ללא תחרות
  2. ניתן לרכישה ב-550 סניפי הדואר הפזורים ברחבי הארץ
  3. הטעינה בסים נשמרת לכם לארבע שנים. כלומר, בשונה מרוב הבילות שמשמשות אותנו רק לנסיעה אחת או מוגבלות בזמן, שירות זה אינו מוגבל ותקף לארבע שנים.
  4. מאפשר גלישה נוחה
  5. טעינה בכל זמן ומכל מקום בשיחת חינם לארץ
  6. בשיחת עקוב אחריי תוכלו לשמור על המספר הישראלי שלכם
  7. בכל רגע נתון תוכלו לבדוק כמה כסף נשאר לכם בסים ולטעון אותו
  8. בשונה מחבילות אחרות, כאן אין אפשרות לחרוג. אם לא טענתם את הסים מחדש, אתם פשוט לא יכולים להמשיך לנצל את ההטבה.