בין המטלות לקראת הנסיעה לחו"ל, קיים נושא התקשורת כששוהים מחוץ לישראל. בתחום זה יש בשורה חדשה, סים ישראלי בין לאומי שהוא הפתרון המוצלח והזול ביותר.

כרטיס סים בין לאומי חדשני

ייחודו של כרטיס סים בינלאומי, זה הוא בעובדה שהעלות שלו זולה באופן משמעותי מחבילות התקשורת שנהגו הלקוחות לרכוש בעבר מספקי הסלולר.  אפשר לקנות אותו בכל אחד מ – 550 הסניפים של דואר ישראל הפרוסים ברחבי ישראל כך שכל אחד ימצא את הסניף הנוח ביותר עבורו.

המחיר הבסיסי של הטעינה עומד על 75 ₪ בלבד לעומת מחירים גבוהים יותר של חבילות התקשורת. מעבר לכך, באופציה זו מנצלים כל דקה ולא משלמים כסף לחינם. במהלך השהייה בחו"ל משתמשים בחבילת התקשורת וכשחוזרים, בודקים מהו הנפח שנותר לניצול. נפח זה אינו הולך לאיבוד אלא נשמר לנסיעה הבאה.

במהלך ארבע השנים ממועד זה, באפשרותו של הלקוח לנצל את דקות הגלישה שנותרו לו. מדובר בפרק זמן די ארוך ולכן קיימת סבירות גבוהה שהדקות הללו ינצלו.

לעומת זאת, בעת רכישת חבילות תקשורת משלמים את מלוא העלות גם אם בפועל נוצלו רק 10% מהקיבולת שנרכשה. יוצא מכך שגם עבור כל פעולה שילם הלקוח בפועל מחיר גבוה הרבה יותר מהסכום שעליו סוכם.

כרטיס סים לשימוש רב פעמי

נוחות השימוש בסים רב פעמי

את הכרטיס רוכשים פעם אחת בלבד ולאחר מכן אפשר להטעין אותו על פי הצורך לקראת כל נסיעה לחו"ל. מדובר בעשרות פעמים שאפשר להשתמש בסים המיוצר מחומרי גלם מצוינים המסוגלים לבצע את המשימות לאורך זמן.

אפשר להטעין את כרטיס הסים טרם הנסיעה או בזמן השהיה שם, בהתאם לצורך. מוקד כרטיסי הסים מעביר התרעה ללקוח כשכרטיס הסים עומד להתרוקן כך שיבצע הטענה מידית. גם אם הכרטיס התרוקן, באפשרותו של הלקוח לבצע שיחת טלפון חינמית למוקד כדי לבצע את הטעינה הנדרשת.

מי שזקוק לכמות גדולה יותר של ג'יגה בייט, רוכש תמורת 50 ₪ נוספים, נפח של 5GB וכך הוא מסודר לכל תקופת הנסיעה שלו מעבר לים.

הכרטיס פעיל מרגע הנחיתה במדינת היעד ועד השיבה ארצה. אפשר להשתמש בו ברוב מדינות אירופה, ברוב מדינות ארה"ב וביעדים פופולריים נוספים כמו אוסטרליה, ניו זילנד, תאילנד, דרום אפריקה ועוד.

היתרון העצום הוא שבעת המעבר ממדינה למדינה אין צורך לרכוש בכל אחת מהן סים מקומי אלא ממשיכים להשתמש בסים הבין לאומי. אם לדוגמה טסים לאנגליה משתמשים בסים ולאחר מכן טסים לצרפת, השימוש בסים הרב פעמי ממשיך.

כרטיס סים לשימוש רב פעמי

שימוש בטלפון החכם כמו בישראל

מלבד פעולת הוצאת הסים הישראלי והתקנת הסים הבין לאומי אין צורך לבצע שום פעולה טכנית. השימוש תפעול המכשיר הוא בדיוק כמו בישראל ולקוחות רבים מתכתבים עם אנשים הנמצאים בחו"ל ולא יודעים על כך.

מתקשרים טלפונית ושולחים הודעות לאנשי הקשר המוכרים ללא צורך בהוספת קישורים או מספרי טלפון אחרים עקב העובדה שנמצאים מחוץ לגבולות ישראל. מי שמתקשר ללקוח מזוהה מיד כך שאין שיחות ממספרים חסומים ולא מוכרים.

לישראלים חשוב להישאר בקשר לאורך כל השהות בחו"ל עם חבריהם, בני המשפחה והעובדים ולכן כרטיס הסים הרב פעמי הוא הפתרון הנכון ביותר עבור הטיילים.

שימוש ברשתות Wi-Fi לא מאובטחות

השימוש בכרטיס הסים הבין לאומי הוא עדיף על שימוש ברשתות חינמיות המספקות Wi-Fi במקומות רבים בעולם. הסיבה לכך היא שהרשתות הללו אינן מאובטחות ולכן עלולות לסכן את המידע  הקיים במכשיר החכם בווירוסים או במתקפת סייבר בעלת השלכות לא רצויות.