רוב האנשים שטסים לארה"ב נשארים בארה"ב למשך תקופה ממושכת יחסית, לכל הפחות למשך שבועיים. בהשוואה לגיחות קצרות לאירופה או לאזורים אחרים, יכולות נסיעות לארה"ב להמשך גם חודשים רבים (בכל זאת הטיסה ארוכה ומתישה ביותר), ומכאן, שיש צורך אפילו רב יותר במציאות פתרון תקשורת מתאים ומשתלם.

כאן נכנס למסע הסים הבינלאומי של החברה שלנו – world8, שמיועד גם לטיסות שיעדן ארצות הברית.

הסים הבינלאומי הוא מוצר נחשק ביותר בימינו ונוסעים רבים שגילו אותו מברכים (כן, ממש כך) את הרגע שבו הם הכירו אותו.

הסים הבינלאומי שמלווה את הישראלים ברחבי ארה"ב

אנשים שטסים לארצות הברית ורוצים לחסוך כספים וליהנות מפתרון תקשורת בחו"ל שמשרת אותם למשך 4 שנים (כן, 4 שנים!), יכולים למצוא בסים הבינלאומי הרבה נחת. הטסים לארה"ב נהנים מ-2GB ויכולים לגלוש להנאתם תוך כדי שמירה על המספר הישראלי. 

במידה שהיתרה בכרטיס נגמרת, לא נוצרות חריגות – כפי שיכול לקרות במקרה שרוכשים חבילות גלישה, וניתן פשוט לחייג למספר 191 ללא תשלום ולטעון את הכרטיס במשך כל שעות היממה ובכל ימות השבוע. 

אם ישנה יתרה בכרטיס והרוכש חזר לישראל, תשמר היתרה עד לטיסה הבאה – זאת בניגוד לחבילות הגלישה, בהן היתרה נעלמת לאחר שחוזרים לארץ. 

כמו כן, ניתן לבצע מעקב אחר היתרה שבכרטיס, ואם רוכש הכרטיס מעוניין לבדוק האם הכרטיס מכיל יתרה, הוא יכול לעשות זאת באמצעות כניסה לאתר שלנו – ללשונית "בירור יתרה וטעינה", להקליד את המספר שמופיע בגב הכרטיס ולקבל את המידע.

את הסים הבינלאומי ניתן לרכוש כבר בארץ ולהגיע אל היעד "מצוידים". הסים מגיע בערכה מסודרת ואפשר להחליף אותו באמצעות סיכה עוד לפני הנחיתה.

לאחר הנחיתה יש לבצע פעולות פשוטות שלאחריהן ניתן להשתמש במובייל כרגיל, כן חשוב לוודא שהמכשיר תומך בתדרים: 850/1900 GSM 850/1900 ,3G.

טסים לארה"ב וחוסכים כספים באמצעות הסים המשתלם

טיסות לארה"ב עולות הרבה כסף, וככלל, השהות בארה"ב אינה זולה. כרטיס הסים הבינלאומי מסייע לכל הטסים לארצות הברית לחסוך הרבה כסף, והדבר יכול להקל עוד יותר כאשר מדובר על אנשים שטסים בתדירות גבוהה או על משפחות. 

כך או אחרת, גם אם מדובר על יחידים שטסים פעם בתקופה, הכרטיס מאפשר חיסכון רב. מעבר לכך, אפשר להעביר את הכרטיס לאדם אחר שטס לחו"ל, להכיר לו את פתרון התקשורת המתקדם והיעיל ולאפשר גם לו לחסוך כספים.

במידה שאתם מעוניינים לשאול שאלה, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר באמצעות הטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם במהלך שעות פעילותינו. ניתן לצלצל אלינו מישראל ומחו"ל בשעות הפעילות: ימים ראשון עד חמישי בין השעות: 09:00-18:00 ובימי שישי בין השעות: 09:00-12:30.