הסים הבינלאומי של החברה שלנו – World8 מציע כל כך הרבה יתרונות, עד שהוא הפך לכרטיס מוביל בישראל. הסים הבינלאומי מספק פתרון מעולה עבורנו, הישראלים, שרוצים לקבל את הטוב ביותר ולשלם את הסכומים הנמוכים ביותר שניתן. במאמר זה נציין מספר יתרונות משמעותיים של הסים הבינלאומי שלנו.

חיסכון כספי משמעותי – גולשים ונהנים

אם בעבר היינו צריכים להתפשר על חבילות יקרות שמחייבות אותנו לשלם הרבה מאוד כסף (סכומים שהיו עולים עוד יותר במקרה של משפחה שנוסעת לחו"ל ורוכשת מספר חבילות), הרי שהיום, תמורת 50 שקלים (עלות הכרטיס עצמו) ו- 75 שקלים בלבד ניתן לקבל GB1 גלישה או 100 SMS או 100 דקות.

במידה שטסים לאירופה, ניתן להוסיף 50 שקלים ולקבל תוספת של GB5 גלישה. מדובר על נפח גלישה רב ביותר שמאפשר למשתמשים להיות מחוברים במשך זמן רב – לגלוש באינטרנט, לנווט בדרכים, לשלוח אלפי תמונות בוואטסאפ, אלפי אימיילים, לצפות ביוטיוב ולהרגיש רגועים ושהכל בשליטה. (מה לעשות? כשאין לנו אינטרנט אנו חשים שאנחנו די אבודים, או לפחות רבים מאתנו).

סים דואר ישראל

עם כרטיס הסים הזה לא נתקעים!

הסים הבינלאומי גם מונע את האפשרות שיהיו למשתמשים חריגות. במידה שהיתרה נגמרת, ניתן בקלות לטעון את הכרטיס על ידי שיחת חינם למספר 191 מכל מקום ובכל שעה.

נתקעתם בבר באמצע הלילה כשאתם מחכים לחברים שמאחרים ונגמרה לכם היתרה? פשוט צלצלו 191 ותוכלו ליצור איתם קשר ולנזוף בהם על האיחור. אתם במסע שופינג וחייבים לדעת האם התיק שראיתם הוא מתנה מתאימה לאימא אבל נגמרה לכם היתרה? צלצלו 191 וצרו קשר עם הממונים! פשוט, נוח ומהיר – כי זהו סים בינלאומי.

4 שנים בלי לדאוג לפתרונות תקשורת בחו"ל

יתרון אדיר של הסים הבינלאומי הוא שהוא משתמש את הרוכשים למשך 4 שנים! כך שבמשך 4 שנים מלאות לא צריך לחשוב בכלל על פתרונות תקשורת בחו"ל ולפני כל טיסה פשוט מצטיידים בכרטיס ועולים על המטוס!

במידה שרוצים לתת את הכרטיס לחבר או לבן משפחה – אפשר לעשות זאת ולאפשר גם למקבל סים לחו"ל ליהנות מהחיסכון הכספי ומשלל היתרונות של הכרטיס האיכותי.

סים בינלאומי של דואר

שומרים על המספר המוכר

כשרוכשים סים במדינה שאליה נוסעים, יש לא רק לחפש את החנות שתמכור את הסים ולקוות שהתפעול של המובייל יעבור בשלום, אלא גם להשתמש במספר זר. השימוש במספר זר דורש מהמשתמשים לעדכן את האנשים עמם הם רוצים להישאר בקשר בנוגע למספר הזר, דבר שעשוי להיות די מתיש. הסים הבינלאומי חוסר את הצורך לעדכן את כולם בנוגע למספר הזר, משום שהוא מאפשר למשתמשים לשמור על המספר שלהם, המספר המוכר והחביב.

הסים הבינלאומי של World8 – כיף לטייל

הסים הבינלאומי שלנו מאפשר לישראלים רבים לנוע ברחבי העולם ולשמור על קשר עם כל האנשים האהובים עליהם – לעדכן, לשתף, לשאול שאלות ולהפיק את המירב מהטיולים.

במידה שאתם מתכננים לטוס לחו"ל וליהנות משלל היתרונות של הסים, כמו הרבה מאוד ישראלים, אתם יכולים לבצע הזמנה מהאתר שלנו או לגשת אל אחד מסניפי הדואר ולרכוש לעצמכם את החברה החדש שתלווה אתכם במשך 4 שנים.

כרטיס הסים שלנו נמכר בסניפים בתל אביב, רמת גן, הרצליה, בת חפר, כפר סבא, כפר מונש, גבעת שמואל, ראש העין, טירה, בני ברק, גבעתיים, תל השומר, הוד השרון, מכמורת, רעננה ובמגוון סניפים אחרים.

תוכלו למצוא מענה למגוון שאלות באתר שלנו. במידה שיש לכם שאלות נוספות, תוכלו לפנות אלינו ונשמח להשיב על כל שאלה.