אם החלטתם שרכישת חבילה לחו"ל היא לא בדיוק הבחירה שמתאימה לכם ואתם לא רוצים להיות תלויים בהימצאותן של רשתות WIFI מזדמנות שבין היתר עלולות לסכן את המידע האישי שלכם, עומדות בפניכן שתי אפשרויות מרכזיות אחרות. האפשרות הראשונה היא לרכוש סים מקומי (לרכוש סים במדינה אליה אתם נוסעים) והאפשרות השנייה היא לרכוש סים מהארץ. לא מעט מטיילים מתלבטים בין האפשרויות הללו ואם גם אתם עוד לא קיבלתם את ההחלטה, ננסה להסביר מעט על שתי האפשרויות כדי לסייע לכם להגיע להחלטה שנכונה עבורכם.

על רכישת סים מקומי בחו"ל – לרכוש את הסים במדינת היעד

סים מקומי שנרכש במדינת היעד הינו פתרון זול יחסית, לפעמים מדובר על הפתרון הזול ביותר. אך לצד המחיר המשתלם, לא ניתן לקבל שיחות מהארץ או לחייג לארץ באופן פשוט, כן ניתן לקיים שיחות קוליות בין היתר באמצעות שימוש בוואטסאפ. המחירים של כרטיסי הסים המקומיים משתנים כמובן בהתאם לנפח שנרכש והחברה שמוכרת את הסים. 

חסרונות אחרים של הסים המקומי הם שלא תמיד ניתן למצוא בקלות את החנות שמוכרת אותו ומספקת שירות וחיפושים ממושכים במדינה זרה עשויים לגרום לתסכול ובזבוז זמן יקר. הרבה פעמים הנוסעים מעוניינים לעדכן את בני המשפחה או את החברים שלהם בכך שהם הגיעו ליעד או להשתמש במובייל בדרכים אחרות וביניהן: לצורך ניווטים, במידה שהכרטיס לא נמצא במהירות, הם לא יכולים לעשות זאת.

 מעבר לכך, לא כל החנויות פתוחות בימי א' ולא בכל המדינות המוכרים מדברים באנגלית. כמו כן, יש לתפעל את הסים המקומי ולא תמיד קל לעשות זאת. בעיה נוספת של הסים המקומי היא שהמספר יהיה זר, לכן, יהיה על הרוכשים לעדכן את אנשי הקשר שלהם בנוגע למספרם החדש. 

על רכישת סים מקומי בחו"ל – לרכוש את הסים במדינת היעד

על רכישת סים מהארץ – עוד לא אכלנו, עוד לא שתינו, אך רכשנו סים מהארץ – אנחנו מסודרים

רכישת סים מהארץ מהווה גם היא פתרון זול יחסית שמאפשר לנוסעים להגיע אל מדינת היעד כשהם מסודרים בנוגע לנושא זה ויכולים להשתמש במובייל באופן לו הם רגילים מרגע הנחיתה. 

במידה שרוכשים למשל סים בינלאומי, ניתן לשמור על המספר האישי ואין צורך לעדכן את אנשי הקשר בנוגע למספר זר (כמו במקרה שרוכשים סים מקומי), כך שאין צורך בכלל להתעסק עם הנושא. 

בסים הבינלאומי ניתן להשתמש במשך 4 שנים ובמידה שנשארת למשתמשים יתרה, אפשר להשתמש בה בטיול הבא. כמו כן, ניתן להטעין את הכרטיס בכל שעות היממה ומכל מקום בקלות ובמהירות. במידה שהיתרה מתקרבת לסיומה, מקבל המשתמש הודעה.

 מחירו של הסים הבינלאומי עומד על 75 שקלים, תמורת סכום זה מקבלים המשתמשים 100 דקות, 100 SMS או GB1. אם נוסעים לאירופה ניתן לשלם תוספת של 50 שקלים ולקבל תוספת של 5GB גלישה בה ניתן להשתמש לאורך 30 יום ממועד הנחיתה.

רכישת סים מהארץ – לטוס בשקט עם כרטיס סים בינלאומי של WORLD8

לאחר שבוחנים את היתרונות הרבים של כרטיס הסים הבינלאומי ניתן לראות שהוא מאוד משתלם ונוח לשימוש. עשרות אלפי משתמשים יעידו על כך שהוא אכן מסייע להם לטייל בעולם בלי לחפש אחר סים מקומי ובלי לחשוש מפני הוצאות גבוהות. 

אם אתם מעוניינים לרכוש את הסים הבינלאומי שלנו, תוכלו לבצע את הרכישה דרך האינטרנט ולקבל משלוח עד הבית או לגשת אל סניפי הדואר. אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם!