כמה שאנחנו אוהבים לטייל בחו"ל. נסיעות לחו"ל פותחות בפנינו שפע הזדמנויות ומאפשרות לנו להכיר את התרבויות השונות, להתנסות בחוויות מגוונות ולהפעיל את כל החושים.

יש אנשים שמרגישים אחרת לחלוטין כשהם טסים לחו"ל, ואם בארץ הם לחוצים ומלאי דאגות, בחו"ל הם נינוחים יותר, פתוחים יותר ונלהבים יותר.

נסיעות לחו"ל בהחלט יכולות לפתוח את הראש ולאפשר לנו לחזור לארצנו הקטנטונת עם תובנות חדשות, וניתן לראות שאכן חלה עלייה משמעותית במספר הנוסעים לחו"ל. לפי מאמר שפורסם בגלובס השנה, בשנת 2018 יצאו מישראל 8.5 מיליון ישראלים. להלן קישור לכתבה: https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001267845.

הצורך העז בתקשורת

כאשר בוחנים את הנהירה ההמונית לחו"ל, לא ניתן להתעלם מהצורך הבסיסי של הישראלי הממוצע באמצעי תקשורת. הישראלים אוהבים להישאר בקשר עם קרובי המשפחה והחברים שלהם, כאשר בחלק מהמקרים מדובר על נסיעות עסקים וכאן עולה הצורך לשמור על קשר גם עם העובדים.

באמצעות גלישה באינטרנט ניתן לשתף את החברים וקרובי המשפחה בחוויות הרבות ואף להתייעץ עם אנשים שכבר שהו במקום שבו מטיילים ולקבל מהם המלצות בין היתר על מסעדות, מועדונים, דרכי הגעה ליעדים שונים ופעילויות. מעבר לזאת, הגלישה מאפשרת לנוסעים להתנייד בדרכים בצורה נוחה, למצוא ולגלות מקומות חדשים.

אז איך אפשר לגלוש בלי לחשוש?

אם בעבר היה נושא התקשורת בחו"ל בעייתי, שכן חבילות גלישה הינן יקרות ביותר וגורמות לנוסעים לחשוש מפני מצב שבו חבילת הגלישה תסתיים, היום ישנו פתרון נוח, קל ומשתלם. עם הסים הבינלאומי משתנה כל חווית הגלישה.

הסים הבינלאומי עצמו עולה 50 שקלים וניתן להטעין אותו ב-75 שקלים וליהנות מ-GB1 גלישה בחו"ל, מדובר על נפח גלישה נאה שיכול לענות על צרכיהם של מטיילים רבים. במידה שהיעד הוא אירופה, ניתן להוסיף GB5 תמורת 50 שקלים, ובמקרה שנפח הגלישה מסתיים, אפשר להטעין את הכרטיס בקלות מכל מקום. צלצול למספר 191 (שיחת חינם), מאפשר למשתמשים להטעין את הכרטיס, להמשיך בדרכם ולהיות רגועים.

יתרונות נוספים של כרטיס הסים הבינלאומי הם שהוא מאפשר למשתמש לשמור על המספר הישראלי. במידה שרוכשים כרטיס סים מקומי, יש להשתמש במספר זר שמסבך את העניינים, משום שצריך לעדכן את אנשי הקשר בנוגע למספר הזר. עם הסים הבינלאומי אפשר לנהוג כרגיל.

כמו כן, הכרטיס תקף למשך 4 שנים, במהלכן יכול המשתמש לטייל במגוון מדינות בלי לדאוג בנוגע לאמצעי התקשורת. כשמדובר על אנשים שנוסעים פעמים רבות לחו"ל – הרי שמדובר על חיסכון משמעותי בכסף. מעבר לזאת, הכרטיס מתאים מאוד גם לאנשים שאינם יוצאים מהארץ בתדירות גבוהה, משום שניתן להעביר את הכרטיס מאדם לאדם ולנצל את השימוש בו בצורה טובה.

האפשרות להשתמש בכרטיס במשך 4 שנים ולהטעין אותו בהתאם לצורך – משמעותה שהכסף שהושקע אינו מתבזבז – זאת בניגוד לחבילות הגלישה שמציעות חברות הסלולר, חבילות שנעלמות עם כספי הרוכש בעת הנחיתה גם אם הן לא נוצלו במלואן.

World8 – הסים שילווה אתכם למשך 4 שנים

במידה שאתם מעוניינים להצטרף למגוון נוסעים שמטיילים ברחבי העולם עם כרטיס הסים הבינלאומי, אתם מוזמנים לרכוש את הכרטיס של החברה שלנו – World8 ולהתחיל לנסוע לטיולים ללא חשש.

הסים שלנו יאפשר לכם לחסוך את העיסוק המטריד סביב אמצעי התקשורת, ובנוסף לכך, יחסוך לכם הרבה מאוד כסף. תוכלו להזמין את הכרטיס מהאתר שלנו או להגיע לאחד מסניפי הדואר הרבים שבהם הוא נמכר.

מעוניינים לשאול שאלות? תוכלו לצלצל אלינו מהארץ או מחו"ל במהלך שעות הפעילות ולקבל את כל התשובות.