בין העדכונים המובילים שאנו יכולים לראות על ה"וול" שלנו כשאנו נכנסים לפייסבוק, ניתן מקום של כבוד לתמונות ולסטטוסים של חברינו שמטיילים ברחבי העולם. ואכן, הישראלים, ובכלל – רוב האנשים שמטיילים ברחבי העולם נהנים מאוד לעדכן את חברי הרשת בנוגע למהלך הטיול שלהם. 

המטיילים מעלים תמונות של המקומות בהם הם מבקרים – בין אם מדובר על המסעדה בה הם אכלו, הפארק בו הם רכבו על אופניים, הנהר בו הם שטו, הקניון בו הם יצאו למסע שופינג מטורף, הנופים שהם ראו, ההצגה ממנה הם בדיוק יצאו ובעצם – הם מדווחים על כל אטרקציה ופעילות שהם מבצעים במהלך מסעותיהם.

כמובן שגם הודעות הוואטסאפ נשלחות בכמויות רבות מאוד, לא מעט שיחות מתקיימות במהלך הטיולים ואם נסכם את הנושא נוכל לומר שחווית השיתוף היא חלק בלתי נפרד מהטיול. השאלה היא – איך מצליחים לשמור על קשר כשנוסעים לחו"ל בלי לשלם סכומים גבוהים על התקשורת?

כרטיס סים בינלאומי - הפתרון המושלם לחו"ל

לשמור על קשר עם החברים ובני המשפחה בלי לרוקן את הארנק (וכתוצאה מכך – להשאיר כסף לשופינג!)

התשובה לשאלה שהעלינו מקודם פשוטה מאוד – כדי לחסוך בהוצאות התקשורת יש לרכוש כרטיס סים בינלאומי. 

באמצעות כרטיס סים בינלאומי ניתן לחסוך סכומים גבוהים ביותר, סכומים שיש לשלם במקרה שרוכשים למשל חבילה מספקיות הסלולר. 

כדי ליהנות מכרטיס הסים הבינלאומי יש לשלם 75 שקלים בלבד ולאחר מכן ניתן לבחור בין 100 דקות, 100 הודעות SMS או GB1 גלישה. במידה שנוסעים למדינות שונות באירופה ניתן לקבל תוספת גלישה של GB5 תמורת סכום פעוט של 50 שקלים ולהשתמש בתוספת הגלישה למשך 30 ימים ממועד הנחיתה. 

אחד היתרונות הגדולים של כרטיס הסים הוא שניתן להשתמש בו במשך 4 שנים, המשמעות של הדבר היא שבמידה שנשארו דקות, הודעות או נפח גלישה בכרטיס, אפשר פשוט להמשיך ולהשתמש בו עד שהם יגמרו. אם מעוניינים להטעין אותו ניתן לעשות זאת בקלות על ידי חיוג למספרים 191 (שיחת חינם) ולהטעין את הכרטיס באופן מידי מכל מקום ובכל שעה במהלך שעות היממה. את כרטיס הסים ניתן גם להעביר לחבר/ מכר או קרוב משפחה. בניגוד לכך – במקרה שרוכשים חבילה מספקיות התקשורת ולא משתמשים בכל החבילה – יש לשלם עליה בכל מקרה.

אם לא די בכל היתרונות הללו, כרטיס הסים הבינלאומי מאפשר למשתמשים לשמור על המספר שלהם ולהתקשר לחבריהם ולבני המשפחה או לשלוח הודעות באופן לו הם רגילים – בלי מספרים זרים וללא הצורך לעדכן את אנשי הקשר בנוגע למספר הזר שלהם. בעידן בו אנו בקושי זוכרים את המספר שלנו, הרי שמדובר על תענוג שמקל על הנסיעה.

לטוס לחוץ לארץ ולהישאר מחובר

עשרות אלפי ישראלים לא טועים – כרטיס הסים הבינלאומי מפחית את העלויות בצורה משמעותית

הישראלים תמיד מחפשים את הפתרונות המשתלמים ביותר, ולכן ניתן לראות שאלפי ישראלים בוחרים בסים הבינלאומי ומעידים על כך שהכרטיס מאפשר להם לחסוך סכומים גבוהים ביותר. מעבר לזאת, חוסך כרטיס הסים הרבה זמן והתעסקות, משום שאין צורך למצוא פתרונות תקשורת בכל פעם שטסים לחו"ל. כמו כן, רוכשי הכרטיס לא צריכים לחשוש מפני חריגות מהתקציב משום שכשהיתרה עומדת להסתיים נשלחת אליהם הודעה. בניגוד לכך – במקרה שרוכשים חבילה מספקיות הסלולר, עלולות להיווצר חריגות שיובילו לעלייה משמעותית בהוצאות.

החברה שלנו – גלובל רומינג בע"מ מספקת שירותי תקשורת במחירים שהופכים את חוויית הנסיעה למהנה ומשחררת.

מעוניינים להצטרף לעשרות אלפי לקוחות שנהנים מהסים הבינלאומי? רכשו את הכרטיס שלנו, טיילו בהנאה ושמרו על קשר עם החברים ובני המשפחה!