כולנו אוהבים ליהנות מכל העולמות, גם לנסוע לטיול בחו"ל וגם להישאר בקשר עם היקירים לנו שנותרו בארץ. שילוב מסוג זה משיגים בעזרת ההמצאה האחרונה והיא כרטיס סים יוצא דופן המאפשר לישראלים ליהנות מתקשורת רצופה ואיכותית כאילו הם ממוקמים בישראל.

להישאר בקשר ובזול

כרטיס הסים החדש הוא חסכוני מאד. מחיר הטעינה הראשוני אינו יקר והכרטיס מכיל לאחר הטעינה קיבולת של חמישה ג'יגה. עלות הרכישה שלו זולה בכעשרים אחוז מכרטיסים מתחרים כך שמדובר בהוזלה משמעותית.

מעבר לכך, כל לקוח מקבל תמורה מלאה לכספו, כיוון שהוא מנצל במהלך השהייה שלו את כל הנפח שעליו הוא שילם. אם הלקוח חוזר ארצה ונותר לו נפח בכרטיס, כמות זו אינה הולכת לאיבוד אלא משרתת אותו בנסיעה הבאה או בנסיעה שלאחר מכן. זמן הצבירה המקסימלי הוא ארבע שנים לניצול כמות הג'יגה שנותרה.

מדובר בנתון משמעותי כאשר משווים אותו לשיטות אחרות של חבילות תקשורת לחו"ל. כשרוכשים חבילת תקשורת לחו"ל מאחד מהספקים המוכרים בארץ, יש בה תכולה מסוימת, גם אם לא מנצלים את מלוא התכולה, משלמים חיוב מלא. זהו בזבוז משמעותי בעלויות של הוצאות התקשורת בעת השהייה בחו"ל וחבל לשלם עבור שירות ולא לקבל את התמורה המלאה. באופציה החדשה אין נפחים שהולכים לאיבוד והכול מנוצל.

לא אחת נוצרים מצבים שאנשים שילמו במיטב כספם עבור גלישה של שמונה ג'יגה אך בפועל ניצלו רק חמישה והיתרה של שלושה ג'יגה ירדה לטמיון.

להישאר בקשר ובזול

הטענת כרטיס הסים

כשהלקוח נמצא בחו"ל ומנצל קרוב למלוא הנפח, הוא מקבל הודעה על כך ובמקום הוא יכול לדבר עם החברה בשיחת חינם, להטעין את הכרטיס ולהגדיל שוב את הנפח על פי הקיבולת הרצויה. הפעולה נעשית באופן מהיר ואוטומטי ותוך פרק זמן קצר הקיבולת בכרטיס גדלה בהתאם לבקשת הלקוח.

שיטת התפעול הנוחה הזו, משאירה את הלקוח באופן רציף בתקשורת ולא נוצרים מצבים שהכרטיס התרוקן, אין אפשרות להיות בקשר עם הסובבים ולוקח זמן עד שמגיעים למקום שבו אפשר להטעין. כאן הכול נעשה באופן שיטתי אחראי וקל מאד לתפעול תוך מתן שירות במשך 24 שעות ביממה.

התאמה לכל סוגי הפלאפונים

הטכנולוגיה החדשנית של סים זה מותאמת לכל סוגי הטלפונים הסלולריים הן אנדרואיד לסוגיו השונים, של כל היצרנים והן לדגמי אייפון. הספקטרום הרחב של האפשרויות מאפשר ממשק ומחיבור נוח מאד עבור כל אחד מסוגי הסמארטפונים.

לכן, (,)כל לקוח יכול לנצל את יכולת ההתחברות לסים החדש לצרכיו האישיים או העסקיים, ליהנות מכל העולמות, גם של תקשורת איכותית כמו בישראל וגם במחיר הוגן ומוזל.

תפעול כרטיס הסים

לקוחות רבם רוכשים כרטיסי סים בין לאומיים, מקומיים שונים לצורך שימוש בחו"ל, אך לאחר החיבור הם אינם מצליחים להתחבר לרשת הסלולרית המקומית ולכן לא נמצאים בתקשורת עם ישראל. נוצר מצב שהם רכשו סים אך לא מצליחים להפיק ממנו ולו את המינימום כדי ליהנות מיכולותיו.

לעומת זאת הסים יוצא הדופן שלנו, מבצע חיבור תקשורתי לישראל בקלות רבה וכך ההפעלה היא זהה בדיוק לתפעול המכשיר מהארץ. בעל הסמארטפון מקבל מספר טלפון ישראלי וכך הוא מתנהל לאורך כל הנסיעה בתפוקה מלאה.

נסיעות לחו"ל

הייחוד של כרטיס זה מתרכז בעובדה שהוא מצוין לשימוש ברוב מדינות אירופה ובחלק ממדינות ארה"ב. מי שנוסע בתוך אירופה ועובר בכמה מדינות אינו מחליף סים מקומי בכל מדינה אלא כרטיס הסים שהותקן בעבר, ממשיך לפעול כרגיל.

גם בארה"ב כשנעים בין המדינות שבהן כרטיס הסים פעיל, מתנהלים כאילו נמצאים בישראל דבר שהוא יתרון עצום, ראש שקט ואפשרות להקדיש זמן גם לטיול וגם לדברים הקורים בארץ, ענייני משפחה, עבודה חברים וכו'.