כמה שאנחנו אוהבים לשתף את העולם בכל מה שקורה לנו! לפי סקר שנערך על ידי אפליקציות טיסות העונה לשם: "חוליו", נמצא כי 70% מעם ישראל משתף תמונות מטיולים ברשתות חברתיות כשהוא נמצא בחו"ל. לא מעטים מהנוסעים (17%) יעלו תמונות מדי יום!

נתונים אלו מראים עד כמה זקוק עם ישראל לאינטרנט ועד כמה הוא מחובר לרשתות החברתיות ומתקשה להסתדר בלעדיהן גם כאשר הוא מטייל לו ברחבי העולם, חשוף למגוון גירויים וככל הנראה אינו משועמם.

לצד הצורך לשתף ולהיות מחוברים על העת, צריך גם לשלם על האינטרנט, והישראלים – כידוע, אינם אוהבים לשלם וחוששים להיות פראיירים. מכאן שעל הנוסעים הישראלים למצוא פתרון משתלם במיוחד שיגרום להם להרגיש שלא פגעו להם בכיס.

הדרך הזולה לשיחות וגלישה בחול

רכישת חבילות מספקיות האינטרנט – משתלם?

ספקיות האינטרנט מציעות מגוון נרחב של חבילות במחירים שונים. בחינת האפשרויות יכולה לבלבל משום שלא תמיד ניתן להבין מה התשלום כולל ומה יקרה במצב בו תהיה חריגה מהחבילה. כמו כן, לא תמיד ברור מה יהיה התשלום הכולל שהנוסעים יצטרכו לשלם במקרה שהם יענו לשיחות.

מכיוון שחבילה קטנה שתירכש מספקיות האינטרנט לא תענה על הצרכים של רוב הנוסעים הישראלים, יאלצו מטיילים שמעוניינים לרכוש חבילה נאה לשלם סכומים גבוהים. החבילות היקרות יכולות להגיע ל-400 שקלים עבור 30 ימים, כאשר החבילות הממוצעות יעלו בסביבות 160 שקלים. חבילות של 4 ימים בלבד יכולות לעלות 129 שקלים וגם אם לא מנצלים את כל החבילה – משלמים עליה. במידה שמדובר על משפחה שנוסעת לחו"ל, המחירים קופצים והתשלום יהיה גבוה עוד יותר במקרה שהנוסעים יקבלו שיחות. ניתן להבין שהמחירים שגובות חברות הסלולר גבוהים, כך שכדאי לשקול אפשרויות אחרות וביניהן: רכישת סים.

הדרך הזולה לשיחות וגלישה בחול

רכישת כרטיס סים לחו"ל – שפע יתרונות בכרטיס סים אחד

גם במקרה של רכישת סים לחו"ל עומדות בפני הנוסעים מגוון אפשרויות. הנוסעים יכולים לבחור בין חבילת שונות במחירים מגוונים, וכן, גם ההיצע הנרחב של כרטיסי הסים יכול לבלבל.

בין מגוון החברות הקיימות ניתן למצוא את חברת World8. השקיפות בה מאמינה החברה הופכת את כל הרכישה לנעימה ונוחה משום שכל הנתונים ברורים ואין הפתעות.

מטיילים שרוכשים חבילה מחברת World8 יכולים לבחור בין 1GB, 100 דקות או 100 אסמאסים ולשלם 75 שקלים בלבד. הדיל הזה תקף ב-150 מדינות ברחבי העולם. במידה שנוסעים לאירופה ומעוניינים להגדיל את החבילה וליהנות מתוספת גלישה של GB5 למשך 30 ימים מהנחיתה, אפשר לשלם 50 שקלים נוספים.

אם רוכשי הסים מעוניינים לבצע שיחה מקומית בחו"ל או שיחה לאזורים שונים בעולם, יהיה עליהם לשלם סכום שזהה למחיר של שיחה לישראל בתוספת של 1.25 שקלים לדקה. מחיר זה אינו דומה בכלל למחיר של חבילות בחו"ל שאינן כוללות שיחות מקומיות בחו"ל בחבילה. במקרים אלו יכולה שיחה מקומית בחו"ל להגיע לסכום של 20 שקלים לדקה.

אם לא די ביתרונות הללו, יכולים לקוחות חברת World8 להשתמש במספר הישראלי והמוכר שלהם ואינם צריכים להתחיל לעדכן את אנשי הקשר שלהם בנוגע למספרם החדש. כמו כן, יכולים הלקוחות להעביר את הסים לחבריהם ולקרובי המשפחה שלהם, להטעין אותו מכל מקום ובכל שעה ולהשתמש בו למשך 4 שנים. גם לגבי חריגות אין צורך לחשוש – כרטיס הסים לא גורר עלויות נוספות משום שהשימוש בו מוגבל מרגע סיום החבילה.

עם הסים הקטן של חברת World8 ניתן לטייל ברחבי העולם בלי לחשוש מהתשלום. הכרטיס מאפשר לרוכשים למצוא את המסעדות הטובות ביותר בקרבת המקום, לאתר את המקומות בהם מוגש הקפה הטוב ביותר, למצוא את הקניונים הפופולאריים, לנווט בדרכים, לענות למיילים והודעות ולהעלות שפע תמונות לרשתות החברתיות בכל רגע נתון!