אם אתם מתכננים לטוס לחו”ל ולעבור בכמה מדינות, הרי שאתם צפויים ליהנות – ובגדול! האפשרות לשבור את השגרה ולבקר במגוון מדינות שלכל אחת מהן מאפיינים ייחודיים משלה היא הזדמנות נפלאה להכיר את העולם וליהנות מקסמיו. 

אז לקראת הנסיעות המהנות שלכם, במהלכן תכירו תרבויות שונות, צורות התנהגות ומנהגים, תצפו בנופים, תבקרו באתרים, תקנו, תטעמו מאכלים שונים ותיהנו מכל מה שיש לעולם להציע, חשוב שתתארגנו בהתאם. 

לצד הזמנת טיסות ובתי מלון, ארגון מזוודה מסודרת שמכילה את הבגדים שנחוצים לכם (כל מדינה מתאפיינת במזג אוויר שונה), ארגון המסלולים וביצוע כל המטלות שיהיה עליכם לבצע, רצוי (במידה שחשוב לכם לשמור על קשר עם כולם), שתדאגו לפתרון תקשורת יעיל.

טיול ממושך לחו”ל הוא עסק לא זול, האם יש דרך לחסוך במשהו?

ישנן דרכים רבות שיאפשרו לכם לחסוך כספים במהלך הטיול. הזמנת טיסות במועדים מסוימים, בחירת בתי מלון שמציעים הנחות וביקור באטרקציות חינמיות הן רק חלק מהאופציות שעומדות בפניכם. 

כמו כן, יש לכם אפשרות לחסוך סכומים משמעותיים על ידי בחירה בפתרונות תקשורת משתלמים, בתחום זה אנו בחברת גלובל רומינג בע”מ מתמחים. החברה שלנו משווקת את הסים הבינלאומי של המותג WORLD8.

הסים הבינלאומי שלנו מציע למשתמשים שפע יתרונות, ביניהם: האפשרות להשתמש בכרטיס למשך 4 שנים ב- 150 מדינות שונות ברחבי העולם. הסים הבינלאומי של WORLD8 עולה בסך הכל 75 שקלים כאשר הוא מציע 100 SMS או 100 דקות או GB1. במידה שטסים לאירופה, ניתן להוסיף 50 שקלים וליהנות מנפח גלישה של GB5 למשך 30 ימים ממועד הנחיתה. 

במידה שישנה יתרה בכרטיס, ניתן להשתמש בה בטיסה הבאה – זאת בניגוד למצב בו רוכשים חבילה מספקית הסלולר, לא מסיימים את החבילה ונאלצים לשלם עבור כולה. אם נמצאים בחו”ל והיתרה עומדת להסתיים, מתקבלת הודעה שמודיעה על כך, בצורה זו ניתן למנוע חריגות. 

כמו כן, ניתן להטעין את הסים מכל מקום על ידי שיחת חינם למספר 191 בכל יום ובכל שעה משעות היממה. אם לא די בכל היתרונות שהוזכרו, הסים הבינלאומי מאפשר למשתמש לשמור על מספר הטלפון שלו – זאת בניגוד למצב בו המשתמש רוכש כרטיס סים במדינת היעד ונאלץ להשתמש מספר זר. עצם העובדה שניתן להשתמש במספר המוכר הופכת את השימוש לנוח ופשוט ואין צורך לעדכן את רשימת אנשי הקשר בנוגע למספר הזר.

טיול ממושך לחו"ל הוא עסק לא זול, האם יש דרך לחסוך במשהו?

לגלות מדינות חדשות ולהישאר מחוברים

באמצעות הסים הבינלאומי לא תצטרכו לדאוג ולו לרגע אחד בנוגע לתקציב על הוצאות התקשורת הסלולרית, שכן הכל יהיה ברור וידוע מראש ולא ייתכנו חריגות מהתקציב. כרטיס הסים יאפשר לכם לנוע ברחבי העולם, לנווט בדרכים, לשלוח הודעות ותמונות, לשוחח, לגלוש באינטרנט, לשחק ולהשתמש במכשיר בדיוק באותו האופן לו אתם רגילים, כאשר בכל נחיתה הסמארטפון יעמוד לרשותכם ותוכלו להודיע לכל בני המשפחה והחברים שהגעתם בשלום ולנווט את דרככם.

אז נכון שאיננו מתמחים יותר מדי במציאת טיסות מוזלות או מלונות במחירים משתלמים, אך אנו כן מתמחים בשירותי תקשורת מוזלים בחו”ל ויכולים להבטיח לכם שכרטיס הסים הבינלאומי הוא פתרון נוח ומשתלם שיאפשר לכם לנסוע בלי דאגות, לשמור על הרגלי הגלישה שלכם ולהישאר בקשר עם כולם. 

תוכלו לרכוש את כרטיס הסים הבינלאומי דרך אתר האינטרנט שלנו ולקבל את המשלוח לביתכם או לגשת אל אחד מסניפי הדואר הרבים בו הסים נמכר. 

שיהיו לכם טיולים מהנים! 

שלכם, גלובל רומינג בע”מ.