טיסה לחו"ל היא אחת ההנאות הגדולות שיש לעולם שלנו, שהופך להיות קטן ונגיש יותר עם חלוף השנים להציע לנו. יחד עם זאת, למרות שחברות התעופה מפרסמות ירידות במחירים ומכל עבר נשמעות לעברנו הכרזות על כך שהטיסות בימינו זולות, אי אפשר להתעלם מכך שנסיעה לחו"ל כרוכה בהשקעת לא מעט כספים. הטיסות עצמן יכולות אומנם להיות זולות יחסית בתקופות מסוימות, אך במהלך החגים למשל, כאשר רוב האנשים יכולים לטוס, המחירים עולים בצורה משמעותית. אם מצרפים למחירי הטיסות את התשלומים עבור המלונות, האטרקציות, הנסיעות, האוכל והקניות, הרי שהסכומים מצטברים. 

אנו בחברת גלובל רומינג בע"מ, שמתמחה בפתרונות תקשורת סלולרית במחירים מוזלים, לא יכולים להקטין את ההוצאות שלכם על הטיסות, המלונות, האטרקציות, הקניות, האוכל והנסיעות, אך אנו בהחלט יכולים להפחית את המחירים שאתם משלמים על התקשורת הסלולרית שלכם ולהסיר מכם לפחות את הדאגה הזו – שאין להפחית מחשיבותה.

סים בינלאומי – מפחיתים את ההוצאות על התקשורת הסלולרית 

לפחות 25% מהישראלים טסים לחול 3 פעמים ומעלה בכל שנה, כאשר כמעט 50% טסים לחו"ל פעם אחת בכל שנה (מידע זה נכון לגבי שנה שעברה). מדובר על כמות עצומה של טיסות שמחייבות את המטיילים או את אנשי העסקים שרוצים לשמור על קשר עם המשפחה והחברים או העובדים למצוא פתרון תקשורת נוח ומשתלם.

 אם גם אתם נוסעים לחו"ל לפחות פעם אחת בשנה ורוצים לשמור על קשר עם האנשים שנשארו בארץ ולגלוש באינטרנט – בין היתר כדי לנווט את דרכיכם בלי להיות תלויים בבית המלון או בבתי הקפה, המסעדות ושאר המרכזים שמציעים WiFi בחו"ל, חשוב שגם אתם תמצאו פתרון יעיל.

מה האפשרויות הקיימות?

כשבוחנים את האופציות שעומדות בפניכם ניתן לראות שישנה אפשרות לרכוש חבילת גלישה מספקיות הסלולר. הבעיות המרכזיות ברכישת חבילה מספקיות הסלולר הן שהמחירים גבוהים, שחריגות יכולות להגיע לסכומים משמעותיים ושבמידה שלא ניצלתם את כל החבילה לא תוכלו לשמור אותה לפעם הבאה שתטוסו ותאלצו לשלם עליה.

אפשרות אחרת היא לרכוש סים במדינת היעד, אפשרות זו זולה יותר מהאפשרות לרכוש חבילה מספקית הסלולר אך גם לה יש לא מעט חסרונות. במידה שבוחרים לרכוש סים במדינת היעד, עשויים להתקשות למצוא את החנות שמוכרת את הסים. אם נוחתים ביום א', סביר להניח שהחנויות יהיו סגורות ובמידה שאכן תימצא חנות שמוכרת את הסים, עשויים נותני השירות לספק הסברים בשפת המקום ולא תמיד הם ידברו אנגלית בצורה טובה (אם הם ידברו באנגלית בכלל). מעבר לזאת, המספר שלכם יהיה מספר זר.

סים בינלאומי – מפחיתים את ההוצאות על התקשורת הסלולרית

אופציה אחרת ומשתלמת ביותר היא לרכוש סים בארץ ולהגיע ליעד כשאתם מסודרים. בין כרטיסי הסים השונים שניתן למצוא בארץ יש לציין את הסים הבינלאומי שמציע שפע יתרונות. היתרון הראשון שנציין הוא שניתן להשתמש בסים במשך 4 שנים, כאנשים שמבלים לפחות פעם אחת בשנה בחו"ל הרי שהסים מהווה פתרון מצוין עבורכם. 

כמו כן, במידה שתישאר לכם יתרה בכרטיס, תוכלו להשתמש בה בטיסה הבאה ולא תאבדו את כספכם. נוסף על כך, תוכלו להטעין את הכרטיס מכל מקום ובכל שעה בקלות – בשיחת חינם מהירה למספרים -191 תוכלו למלא את הכרטיס ולהמשיך בדרככם. 

מחיר הכרטיס משתלם מאוד כפי שאמרנו ועבור 75 שקלים תקבלו 100 SMS או 100 דקות או GB1. אם יעדכם הוא אירופה, תוכלו להוסיף 50 שקלים ולקבל תוספת גלישה של GB5, בתוספת הגלישה תוכלו להשתמש במשך 30 ימים מהרגע בו תנחתו במדינת היעד. אגב (נושא חשוב) – מספרכם האישי יישמר.

לסיכום: זכרו – יש מישהו שחושב עליכם. על ידי רכישת סים בינלאומי תוכלו לטייל בעולם, לחסוך כסף ולהשתמש בסים שלכם כרגיל במשך 4 שנים!