אנשים שטסים לארצות הברית נוסעים בדרך כלל לתקופה של שבועיים ומעלה, הטיסה הארוכה וכל הנפלאות שיש לארצות הברית להציע למטיילים דורשות את זמן המינימום הזה. במידה שטסים לפחות זמן, עשוי הג'ט לג לקבל מקום מרכזי עוד יותר בטיול והמטיילים עשויים לחוש לחץ ואף תחושת פספוס משום שלא היה להם מספיק זמן. 

אם אתם מתכננים לטוס לארצות הברית, סביר להניח שאתם מבינים שיהיה עליכם לבצע הרבה הכנות, בסך הכל לא מדובר על גיחה קצרה ליוון, אלא על טיול רציני. בין מגוון המשימות שיהיה עליכם לבצע לפני הטיסה, חשוב שתדאגו לפתרון תקשורת משתלם, כזה שלא יגדיל לכם את ההוצאות בצורה משמעותית ויאפשר לכם להישאר "עם היד על הדופק" בנוגע לתקציב. 

הפתרון שאנו בחברת גלובל רומינג בע"מ מציעים הוא לרכוש את הסים הבינלאומי שלנו, מדובר על כרטיס סים שניתן לרכוש בארץ על ידי ביצוע הזמנה מהאתר שלנו או על ידי הגעה לאחד מסניפי הדואר הרבים בהם הכרטיס נמכר.

מה יש בכרטיס הזה? במה הוא כל כך מיוחד? על כרטיס הסים הבינלאומי של WORLD8

כרטיס הסים הבינלאומי של WORLD8 מיועד ל-150 יעדים ברחבי העולם וביניהם גם לארצות הברית. מחירו של הכרטיס הוא 75 שקלים כאשר הרוכש יכול לבחור בין 100 SMS או 100 דקות או GB1. לצורך הבהרה: ב-GB1 ניתן לשלוח 500 תמונות דרך הוואטסאפ, לגלוש ב-2,500 דפים באינטרנט, לשלוח 3,000 מיילים, לצפות ב-200 סרטוני וידיאו, לגלוש בפייסבוק במשך 750 דקות ולנווט בדרכים במשך 200 שעות. בחינת הפעולות שניתן לבצע עם GB1 מראה שמדובר על עסקה משתלמת שיכולה להתאים מאוד לישראלים שמעוניינים לטוס לארה"ב ולהישאר מחוברים. 

יתרון גדול של הסים הבינלאומי הוא שאפשר להשתמש בו למשך 4 שנים ובמידה שישנה יתרה לאחר החזרה לארץ, ניתן להשתמש בה בטיול הבא (זאת בניגוד לרכישת חבילת גלישה מספקית הסלולר, אז, לא ניתן לשמור על היתרה ויש לשלם על כל החבילה גם אם היא לא נוצלה עד תם). כמו כן, ניתן להטעין את הכרטיס מכל מקום על ידי שיחה חינמית למספר: 191. במידה שהיתרה בכרטיס מגיעה לסיומה, מקבל המשתמש הודעה והוא יכול להטעין את הכרטיס, בצורה זו לא נוצרות חריגות מטרידות. 

מה יש בכרטיס הזה? במה הוא כל כך מיוחד? על כרטיס הסים הבינלאומי של WORLD8

כרטיס הסים הבינלאומי שרכשתם מטייל אתכם בכיף ברחבי ארצות הברית

במידה שתרכשו את הסים הבינלאומי, תוכלו לשמור על המספר האישי שלכם ולנהוג כרגיל. עם כרטיס הסים הבינלאומי תוכלו לטייל בכל רחבי ארצות הברית ולעדכן את בני המשפחה, החברים, הקולגות או העובדים בנוגע לכל מה שמתרחש או כמובן לקבל עדכונים. 

השימוש הנוח והיעיל והמחיר הנמוך ישקיטו את לבכם ותוכלו להשתמש בסים באופן חופשי ובלי להתחשבן על כל הודעה ושיחה (דבר שקורה למטיילים רבים שבוחרים לרכוש למשל חבילת גלישה מספקית הסלולר). תוכלו להשתמש בסמארטפון מהרגע בו תנחתו בשדה התעופה בארצות הברית ולעדכן את כולם בנוגע לכך שנחתתם בשלום ושהגעתם אל הדוד סם. לאחר מכן, תוכלו להגיע אל יעדכם בקלות באמצעות ניווט בדרכים.

כרטיס הסים הבינלאומי של WORLD8 נמצא בכיסם של מטיילים רבים שנהנים לבקר ברחבי העולם ולגלות מדינות חדשות בתדירות גבוהה ופחות גבוהה. 

האפשרות להשתמש בכרטיס במשך 4 שנים מסירה דאגות רבות ובמידה שתרצו להמשיך ולטייל או לשוב לארצות הברית במהלך 4 השנים שלאחר רכישת הכרטיס, לא תצטרכו למצוא פתרון תקשורת חדש משום שהכרטיס ימשיך ללוות אתכם.