הסוגים הרבים של כרטיסי הסים שניתן לרכוש עשויים לבלבל, כל כרטיס מציע דקות/ שיחות/ גלישה בכמות אחרת ומחיר אחר, יש כרטיסים שדורשים החלפת מספר, יש כרטיסים שמאפשרים שמירה על המספר הקיים, יש כאלו שניתן לרכוש בארץ, אחרים ניתן לרכוש בחו"ל,  בקיצור – כרטיסי סים הם עולם ומלואו.

יחד עם זאת, חשוב להכיר את הכרטיסים המשתלמים ביותר – אלו שהופכים את חווית הנסיעה לנעימה ונינוחה, אלו שמאפשרים לנו לנסוע בלי לחשוש שמא יהיו חריגות בתקציב ולא נדע על כך מראש ומאפשרים לנו להשתמש במובייל בכמות שנחוצה לנו.

באמצעות כרטיס סים איכותי, המשתמשים לא נאלצים להימנע משליחת הודעה או חיפוש יעד מסוים במטרה לשמור על המכסה, במצב זה הם יכולים לשוטט ברחבי העולם, להתמצא בדרכים ולשלוח הודעות בלי להתחשבן.

הישראלים המחוברים

אם בוחנים את המאפיינים של הישראלי הממוצע, ניתן לראות שאחד מההרגלים המשמעותיים בחייו הוא להשתמש במובייל לאורך כל שעות היום ואפילו – בלילה.

ישראלים שטסים לחו"ל אינם מזניחים את חברם הטוב וממשיכים להיעזר בו כדי למצוא מסעדות, דרכים, אמצעי תחבורה ויעדים במהלך הטיול. כמו כן, מקפידים רוב המטיילים הישראלים לשלוח תמונות והודעות לאנשים שנשארו בארץ.

כשכל כך קשה להתנתק מהמובייל, מן הראוי שיהיה פתרון הולם שיאפשר את הקשר ההדוק איתו גם כשנמצאים מעבר לים.

מה מיוחד בסים שלנו?

כרטיס סים בינלאומי – החבר שלכם לטיול הקרוב ובעצם… ל-4 השנים הקרובות

כרטיס הסים הבינלאומי הפך להיות פופולרי מאוד וניתן להבין מדוע המטיילים שרוכשים אותו נהנים ממנו. כרטיס הסים הבינלאומי מאפשר לרוכש ולטייל איתו ב-150 מדינות ברחבי העולם ולהשתמש בו למשך 4 שנים – במידה שהמכסה נגמרת, ניתן להטעין אותו בקלות בכל שעה ומכל מקום באמצעות הקשת הספרות: 1-9-1.

מכיוון שניתן להטעין את הסים ולהמשיך ולטייל ברחבי העולם, אין צורך לדאוג בכל פעם מחדש לפתרון שיאפשר גלישה באינטרנט ושליחת הודעות. אפילו ניתן להעביר את הסים לחבר או לקרוב משפחה ולאפשר להם ליהנות ממנו כשהם טסים לחו"ל.

כמו כן, הכסף שהשקיע רוכש הסים אינו מתבזבז כמו במקרה של רכישת חבילה מחברת סלולר, במידה שהמכסה של הסים לא נוצלה לגמרי, היא תשמר עד לטיול הבא.

נוסף על כך, ניתן לשמור על מספר הטלפון ואין צורך להחליף אותו במספר זר. בנוגע למחיר – מחירו של הכרטיס משתלם ביותר וב-75 שקלים ניתן לקבל 100 הודעות/ GB1 גלישה או 100 דקות. אנשים שרוכשים את כרטיס הסים הבינלאומי וטסים לאירופה יכולים להוסיף 50 שקלים וליהנות מעוד  GB5 מיום הנחיתה למשך 30 ימים.

בניגוד לחבילות סלולר רבות שגובות תשלום גבוה עבור החבילה ועלולות להוביל לחריגות שאינן צפויות, מקבלים רוכשי הסים הבינלאומי הודעה כשהמכסה עומדת להסתיים, בצורה זה הם מודעים למצב ונמנעים מחריגות לא צפויות.

פתרון קטן ויעיל לצורך גדול

כרטיס סים בינלאומי הוא פתרון קטן ויעיל עבור אנשים שטסים לחו"ל בתדירות גבוהה או לעתים רחוקות יחסית. הכרטיס החכם מאפשר למשתמשים לפתור את בעיית התקשורת למשך 4 שנים ולהסיר מטלה אחת מרשימת המשימות שיש לבצע לקראת נסיעה לחו"ל.

את כרטיס הסים ניתן להזמין בקלות מהאינטרנט ולקבל אותו תוך שלושה ימי עסקים בלבד עד הבית. אופציה אחרת היא לרכוש את כרטיס הסים בסניפי הדואר בהם הסים הבינלאומי נמכר.

כרטיס הסים הבינלאומי מאפשר שימוש נוח וקל ברחבי העולם, ומי שרוכש אותו בעצם מקבל מענה למשך 4 שנים במהלכן הוא יכול לטייל בחו"ל בלי לחפש את החבילה או הסים המשתלמים ביותר.