התחרות העצומה בין חברות הסלולר אומנם הפחיתה את המחירים ובכך היטיבה עם הצרכנים הישראלים, ולמרות זאת, בכל הנוגע לחבילות גלישה ושיחות לחו"ל, המחירים גבוהים ביותר. במקרה שמשפחה רוכשת חבילות גלישה למשל, יהיה עליה לשלם על כל חבילה בין 80-250 שקלים ואף יותר מכך.

כאן עולה השאלה: "מדוע חברות הסלולר גובות מחירים כל כך גבוהים על חבילות לחו"ל?", כמו כן, לא ברור מדוע אנו – הצרכנים הישראלים שמתמחים ב"לא להיות פראיירים" ממשיכים לשלם את הסכומים הללו.

אז מה העניין באמת? למה אנחנו ממשיכים לרכוש חבילות לחו"ל מחברות הסלולר ומדוע הן גובות כל כך הרבה כסף?

בחלק מהמקרים, המחירים שעל הישראלים שרכשו את חבילת הסלולר לחו"ל כה גבוהים משום שתנאי העסקה לא היו ברורים להם. העלויות הגבוהות יכולות להיווצר בשל חוסר הבנה בכל הנוגע לחסימה של שירותי נדידה בחו"ל ושיחות לחו"ל (שיחות נכנסות ושיחות יוצאות) שעשויות להגיע לסכומים גבוהים. כמו כן, ישנן מגוון חבילות ולא כולם יודעים מהי החבילה שמתאימה להם ולכן עשויים לשלם סכומים גבוהים על חבילה שכלל אינה נחוצה להם. 

בעיה אחרת שעשויה להוביל להוצאות גבוהות היא שאם החבילה לא נגמרה ורוכש החבילה חזר לארץ, הוא עדיין צריך לשלם על כל החבילה ואינו יכול להשתמש ביתרה בנסיעתו הבאה לחו"ל. במידה שאותו אדם נוסע לחו"ל פעמים רבות, רוכש בכל פעם חבילה ולא מסיים אותה, הרי שהוא מבזבז לא מעט כספים במצטבר. 

בעיה אחרת נוגעת לחריגות. לפי החוק, מחויבות חברות הסלולר לשלוח הודעת SMS כאשר החבילה של הלקוח עומדת להסתיים, לאחר מכן, כאשר החבילה הסתיימה, מחויבות החברות לחסום את הגלישה. למרות החוק, היו מקרים בהם הלקוחות חזרו לארץ וגילו שחברות הסלולר חייבו אותם בסכומים גבוהים בלי שהם ידעו שהחבילה שלהם הסתיימה.

סים בינלאומי – לנדוד בעולם בלי לדאוג בנוגע לכספים

סים בינלאומי הוא פתרון מצוין עבור ישראלים שמעוניינים לחסוך כסף במהלך טיוליהם ולהפחית את ההתעסקות בכל הנוגע לתקשורת הסלולרית בחו"ל. הסים הבינלאומי של WORLD8 משמש את הנוסעים למשך 4 שנים, עולה 75 ₪ ומאפשר לנוסעים לבחור בין 100 SMS, 100 דקות או GB1.

סים בינלאומי - לנדוד בעולם בלי לדאוג בנוגע לכספים

 כמו כן, ניתן להוסיף 5GB תמורת 50 שקלים במידה שנוסעים לאירופה ולהשתמש בתוספת של נפח הגלישה מרגע הנחיתה למשך 30 ימים. 

בניגוד לרכישת חבילת גלישה מספקיות הסלולר, כאשר רוכשים סים בינלאומי לא נוצרות חריגות וברגע שהיתרה מתקרבת לסיומה נשלחת אל המטייל הודעה על כך. במידה שרוכש הסים מעוניין לטעון את הסים הוא יכול לצלצל למספר 191 (שיחה חינמית) מכל מקום ובכל שעה ולטעון את הכרטיס. אם נשארה יתרה בכרטיס, ניתן להשתמש בה בטיול הבא.

אנו בחברת גלובל רומינג בע"מ דואגים ללקוחות שלנו ומסייעים להם, באמצעות כרטיס הסים היעיל להסיר דאגה משמעותית וליהנות מסים משתלם ונוח שמשמש אותם למשך 4 שנים. עשרות אלפי משתמשים שרוכשים את כרטיס הסים הבינלאומי שלנו נהנים ממנו במהלך נסיעותיהם ואינם צריכים לרכוש חבילות גלישה שעולות הרבה מאוד כסף. כמו כן, הם יכולים לשמור על המספר הישראלי.

אם גם אתם מעוניינים להצטרף לשפע נוסעים שנהנים מכרטיס הסים למשך 4 שנים ואינם צריכים לחשוש מפני הוצאות בלתי צפויים או למצוא את עצמם במהלך הטיול ללא יתרה, אתם מוזמנים לרכוש את הכרטיס בקלות דרך האתר שלנו ולקבל את המשלוח לביתכם. 

אופציה אחרת היא לגשת אל אחד מ-550 סניפי הדואר שמוכרים את כרטיס הסים ולצאת מהסניף כשאתם מסודרים בכל הנוגע לטיסות הבאות שלכם.