נסיעה לחו"ל היא כיף ענקי ובמשך ימים ושבועות מתכנן כל נוסע את ימי הנסיעה לפרטי פרטים. האטרקציות והמיקומים שבהן יבקר, רשימת החפצים שעליו לקחת עמו, הפעלת ביטוח הנסיעות ואין ספור סידורים תיאומים, חיסונים ובדיקות שונות.

תקשורת מחו"ל

בעולם המודרני כל אדם נמצא בקשר תמידי עם גורמים שונים לאורך כל היום, בני משפחה, חברים, קבוצות שונות הקשורות לפעילויות שונות, למסגרות הלימוד של הילדים, מקום המגורים ועוד. מעבר לכך הישראלים קשובים תמיד לחדשות וחשוב להם לשמוע בזמן אמת כל מה שקורה במדינה גם כשהם נמצאים מעבר לים.

האפשרויות כרגע הן רכישת חבילות תקשורת מחו"ל שבאמצעותן אפשר לגלוש בכמה ג'יגה על פי סוג החבילה, לטפל במיילים, לכתוב ולקבל הודעות סמס ו-וואטס אפ.

אופציה נוספת היא רכישת סים מקומי במדינת היעד והתקנתו במקום הסים הקיים.

בלי לספור דקות, ככה מנהלים שיחות מחו"ל

ניהול שיחות מחו"ל בלי לספור דקות

קיימת שיטה חדשנית שתופסת תאוצה רבה בישראל והיא רכישת סים לחו"ל אשר נטען על פי הצורך. מדובר בשיטה שהיא קלה לשימוש, זולה ואפשר ליהנות ממלוא ההטבה כדי שדקות שימוש לא ילכו לאיבוד.

הישראלי המחושב הבין כי זו השיטה הזולה ביותר להתנהלות בחו"ל ללא צורך בספירת הדקות ולכן הוא נהנה מכל היתרונות.

לקראת הנסיעה לחו"ל, רוכש הלקוח סים ישראלי בין לאומי באחד מסניפי בנק הדואר ומטעין אותו בסכום על פי צפי השימוש בסלולרי בתקופה הקרובה. העלות עבור ממוצע השימוש הוא 75 ₪, סכום סביר והוגן.

השהייה בחו"ל

במהלך השהייה בחו"ל, הוא נהנה משימוש רגיל במכשיר בדיוק כמו בארץ. מחייגים וכותבים באמצעות אנשי הקשר, עונים למיילים וכו'. אם בוצע ניצול מרבי של שימוש בסים ודקות השימוש בו עומדות להסתיים, מקבל על כך הלקוח התראה מבעוד מועד. הוא יכול לשוחח עם מוקד השירות בישראל בשיחת חינם ולהטעין שוב את הסים על פי הסכום שעליו הוא מחליט. מיד בתום השיחה יוכל הלקוח להמשיך לגלוש בחופשיות עד תום הקיבולת שרכש.

כשהלקוח חוזר מחו"ל הוא בודק כמה דקות נותרו בסים שלו. כל הכמות שנותרה נצברת לזכותו והוא יכול ליהנות ממנה בנסיעה הבאה תוך ארבע שנים. אנשי עסקים הנוסעים באופן תכוף לחו"ל ינצלו זאת במהירות ואלו הטסים לחו"ל אחת לפרק זמן ארוך יותר, ינצלו זאת בנסיעה הבאה בכל זמן שעליו יחליטו עד ארבע שנים.

זאת להבדיל מחבילות חו"ל או מ-סים מקומי שבהם משלמים את מלוא החבילה גם אם לא מנצלים את כולה כך שמדובר בבזבוז של משאבים ללא צורך וחיסכון כספי הנע סביב ה- % 80.

בלי לספור דקות, ככה מנהלים שיחות מחו"ל

היקפי השירות של הסים הבין לאומי

השירות החדשני מקיף כ – 150 מדינות בעיקר ברחבי אירופה ובארה"ב. כך קל מאד להתנייד ממדינה למדינה ללא צורך בעריכת שינויים באופציות ההתקשרות השונות.

הסים הבין לאומי יוצר פתרון אמין לכל מי שניסה לגלוש ברשתות החופשיות בחו"ל כיוון שעל פי הדיווחים האחרונים חלק מהרשתות הללו אינן בטוחות לשימוש ועקב ההתחברות יכולים גורמים שליליים לבצע מתקפות סייבר על גורמים ישראליים שונים.

כשיש פתרון כה נוח כמו כרטיס סים בין לאומי אמין ובטוח לשימוש, קיים רוגע נפשי ונינוחות מקסימלית בעת הפעלת הסים.

סים ישראלי לשימוש בין לאומי

אחרי תקופת הרצה, הקהל הישראלי שנחשף לשירות החדשני הבין עד כמה הוא יכול ליהנות מכל כך הרבה יתרונות, שימוש נוח, זול ותשלום שהוא זהה להיקפי השימוש. החיסכון הכספי המצטבר קוסם לאנשי העסקים שטסים הרבה לקהל הרחב ולכן השימוש מתרחב.