אז את המזוודה כבר התחלתם לארוז לפני שלושה ימים – כי ככה אתם אוהבים – לא לארוז בלחץ, ואת הדרכון כבר הכנסתם לתיק הקטן כדי שחלילה לא תשכחו אותו בבית, ועדכנתם את כל מי שצריך לדעת שאתם יוצאים לחופשה לגבי המועד שבו אתם יוצאים והמועד שבו תחזרו, ודאגתם לביטוח נסיעות וסיימתם משימות בעבודה ועשיתם כמעט את כל מה שאתם צריכים לעשות לקראת הנסיעה חוץ מ…

למצוא לעצמכם פתרון תקשורת בחו"ל.

ולא, לא המתנתם עם הנושא עד הרגע האחרון בגלל ששכחתם, פשוט נמאס לכם להוציא כל כך הרבה כסף על חבילות גלישה. כבר חזרתם מספר פעמים מחו"ל עם יתרה בחבילת הגלישה כי דאגתם שלא להשתמש הרבה בחבילה, חסכתם וחסכתם ובסוף – כשחזרתם עם מה שנותר בה לארץ כל הכסף הלך. פשוט נמאס לכם מזה. וכבר קרה לכם גם שגלשתם יותר מדי וכשחזרתם לישראל גיליתם שמחכה לכם חוב מטריד. 

אולי הפעם תפעלו באופן שונה? אולי כדאי שתנסו משהו חדש ולא תבחרו תמיד רק במה שאתם כבר מכירים?

אל תדאגו, אנחנו לא שואלים את השאלה בלי להציע פתרון, והפתרון שאנו מציעים לכם משתלם הרבה יותר מאשר החבילות שרכשתם לפני כל נסיעה. 

אז מה יש לנו להציע לכם?

אנו – בחברת world8 זיהינו את הצורך של הנוסע הישראלי בפתרון תקשורת מוזל, לכן, שינסנו מותניים והתחלנו לספק שירות פתרון מוזל – הסים הבינלאומי. 

המוצר המשתלם שלנו הגיע אל השוק וצבר פופולאריות רבה בקרב מגוון ישראלים, ביניהם ישראלים שטסים לחו"ל בתדירות גבוהה, ישראלים שטסים בתדירות נמוכה, אנשי עסקים, צעירים, מבוגרים, משפחות ויחידים, כך שכבר עשרות אלפי ישראלים נהנים ממנו. 

הסים הבינלאומי תקף למשך 4 שנים, ניתן להעביר אותו לאדם אחר שטס לחו"ל ואפשר לטעון אותו בקלות מכל מקום ובכל שעה על ידי חיוג (שיחת חינם) למספר: 191. מעבר לכך, אין אפשרות להיווצרות של חריגות לא נעימות, כך שניתן לחסוך את הדאגה בנוגע לנושא. במידה שנותרה יתרה בכרטיס, היא לא מתבזבזת – אלא נשמרת עד לפעם הבאה שהמטייל טס לחו"ל (כפי שצוין – למשך 4 שנים).

מחירו של הסים הבינלאומי הוא 49 שקלים ותמורת 75 שקלים מקבל המשתמש 100 דקות או 100 הודעות SMS או GB1 שמאפשר שימוש רב: שליחת 3,000 מיילים, גלישה ב-2,500 דפי אינטרנט, שליחת 5,000 תמונות בוואטסאפ, צפייה בסרטוני יוטיוב במשך 200 דקות, גלישה בפייסבוק במשך 750 דקות ו-200 שעות ניווט – בהחלט לא מעט!

 במידה שהמטיילים נוסעים לאירופה ורוצים להגדיל את נפח הגלישה, הם יכולים לשלם 50 שקלים נוספים ולקבל G5 תוספת גלישה למשך 30 ימים ממועד הנחיתה. 

מעבר לכך, יכול המשתמש לשמור על המספר הישראלי ולהשתמש במכשיר כרגיל ומהרגע שבו הוא נוחת במדינת היעד, בצורה זו אין צורך לעדכן אנשי קשר בנוגע למספר זר ואפשר להמשיך בשימוש באופן המוכר.

כיצד ניתן לרכוש את הכרטיס?

כל היתרונות הללו הופכים את הסים הבינלאומי למוצר מבוקש, כאשר ניתן לרכוש אותו בקלות דרך האתר ולקבל משלוח עד תיבת הדואר תוך 3 ימי עסקים ובחינם. כמו כן, ניתן לרכוש את הסים ב-550 סניפי דואר שונים ברחבי הארץ.

אם גם אתם רוצים להצטרף אל המהפכה המשמחת שמאפשרת לאלפי ישראלים לטוס לחו"ל ללא דאגות ולחסוך הרבה מאוד כסף, נשמח לצרף אתכם אל מעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

במידה שיש לכם שאלה לגבי כרטיס הסים הבינלאומי, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפון בשעות הפעילות ונשמח לעמוד לשירותכם.