סים זול לחו"ל אולי נשמע לכם כמו המצאה עתידנית, אך המציאות היא שתוכלו לנסוע לחו"ל ולשמור על קשר עם הארץ ועם השותפים שלכם לטיול, גם מבלי להוציא על כך המון כסף. אם תרעננו את זיכרונכם, לבטח גם אתם תיזכרו באותם הימים שהייתם משלמים מאות שקלים על חבילות סלולאר בארץ. הסיבה ששילמתם? פשוט מאחר ולא היו פתוחות בפניכם אפשרויות אחרות!

אנחנו ב-World8 מזמינים אתכם לשמור את הכסף שלכם בכיסים, או פשוט לבזבז אותו בשופינג בטיול שלכם! סים זול לחו"ל הוא משהו שאנחנו שמחים לספק – מה שהופך את הטיול שלכם למהנה עוד יותר ממה שהוא יכול להיות. איזו חבילה אנו מציעים, מה אתם מקבלים בתמורה לתשלום הקבוע ומה מייחד את הסים הבינלאומי שלנו? כל התשובות לפניכם!

סים זול לחו"ל – יש כזה דבר?

קונים סים במדינה אליה אתם נוסעים? אתם מוגבלים!

הישראלים שהיו רוצים לחסוך המון כסף על חבילת התקשורת, היו בוחרים המון פעמים לוותר על החבילות המוצעות בארץ, ופשוט לרכוש סים מקומי במדינה אליה הם נוסעים. כך לדוגמא: תיירים שמגיעים אל אמריקה רוכשים סים אמריקאי, בעוד תיירים באיטליה רוכשים בה את הסים המקומי.

מעבר לכך שקשה מאד להתחרות עם המחיר שאנו מציעים, הרי שאנו מחזיקים ביתרון נוסף: החבילה שלנו משרתת אתכם בכל מקום בעולם! למה הכוונה? כל עוד אתם רוכשים סים מקומי, הרי שאתם יכולים להשמיש אותו רק בגבולות המדינה. כשמדובר על מדינות גדולות אפילו יותר, הרי שאתם מוגבלים גם באזורים שונים.

מנגד, סים זול לחו"ל שאנו מציעים לכם – הוא סים שיכול לנסוע אתכם לכל מקום בעולם! למה מדובר על נתון חשוב? משום שלא תמיד תסיימו את החבילה שאתם רוכשים, כך שהרצון הטבעי שלכם הוא להשמיש אותה בנסיעה אחרת – ועל כן אנו מתחייבים!

חבילת החו"ל שלנו נשארת אתכם לאורך 4 שנים שלמות! במידה ולא ניצלתם את בנק הדקות, ה-SMS והגלישה שלכם, הם ממתינים לכם לטיול הבא. כך, הכסף שלכם שווה יותר, אתם לא צריכים לשאת בהוצאה נוספת ובעיקר שמדובר על מחווה שירותית הוגנת.

סים זול לחו"ל – יש כזה דבר?

75 שקלים עבור חבילה לחו"ל? יש דבר כזה!

רבים מופתעים לגלות כי חבילת החו"ל שלנו מסתכמת ב-2 ספרות בלבד. בפועל, אנו שמחים להציע שירות איכותי, נחוץ ונגיש לכל קהל המטיילים! מה תקבלו בתמורה ל-75 שקלים?

אם יצא לכם לברר לגבי סים זול לחו”ל או חבילות תקשורת אצל חברות אחרות, לבטח אתם מודעים למחירים הגבוהים, לתנאים הקשוחים, להגבלות השונות ובעיקר לעובדה כי מדובר על חבילה התקפה למספר ימים. אנו לעומת זאת, שמים את הצרכים שלכם בראש סדר העדיפויות – ומעניקים לכם חווית שימוש גמישה ונוחה.

בנוסף, אין כל סיכוי שתחרגו מהחבילה. כידוע, עם חבילות אחרות אתם נדרשים לשלם סכומים מאד לא הוגנים עבור חריגות בגלישה ובשיחות – כך שהקשר בין מחיר החבילה ההתחלתי למחיר שאתם משלמים בסופו של דבר מקרי לחלוטין. אנו לא מאפשרים לכם לחרוג – אלא שעם סיום החבילה, יהיה עליכם לבצע טעינה מחדש.

גולשים לאורך הטיול שלכם? הגדילו את חבילת הגלישה!

אתם שולחים המון מיילים, משתפים בהמון תמונות ומנווטים בנסיעה שעות רבות בטיול? סעו בראש שקט! אנו שמחים להציע לכל המטיילים לאירופה חבילת גלישה מורחבת של 3GB בתמורה ל-50 שקלים נוספים. כיום, רבים אלו שעושים יותר שימוש בגלישה מאשר בשיחות והודעות – כך שאם גם אתם מכירים היטב את דפוסי השימוש שלכם שבאים לידי ביטוי בגלישה מרובה, החבילה מומלצת לכם.