השאלה היא לא אם אתם צריכים חבילת גלישה בחול, אלא מה תוכלו לעשות עם חבילת הגלישה שלכם. בהתאם לאופי הטיול שלכם, מטרת הטיול והצרכים המשתנים שלכם, סביר כי תשמישו את החבילה בצורה שונה. עם זאת, לפניכם 5 השימושיים הפופולריים ביותר שעושים עם חבילת הגלישה:

1.ניווט ב-Road Trip

בעוד ישנם אלו המגיעים אל היעד, שמים את התיקים במלון ויוצאים לטייל ברחובות העיר, גם ישנם אלו המחליטים מיד אחרי הירידה מהמטוס לעלות על רכב. טיולי ה-road trip נחשבים לטיולים שדרכם מגלים את היעד בצורה הטובה ביותר. אז מאחר ואתם תיירים ולא מקומיים – אתם זקוקים לתוכנת ניווט שתוביל אתכם אל היעד המבוקש.

עם חבילת גלישה בחול שאתם רוכשים מ- World8 לפני הנסיעה שלכם לחופשה, אתם יכולים ליהנות מ-1GB של גלישה. אולי תופתעו לגלות, אך נפח גלישה זה יכול להספיק לכם לכ-200 שעות ניווט! מוכנים לצאת לדרך?

2.שיתוף תמונות בוואטסאפ

חווית השיתוף היא חוויה הכרחית, חיונית ומאד מספקת – גם כשאתם בארץ ובעיקר כשאתם בחו"ל. הצטלמתם כשמגדל אייפל מאחוריכם, עשיתם סלפי מנצח בטיים סקוואר או שתפסתם שוט מדהים של השקיעה הזוהרת ברודוס? עם חבילת גלישה בחול תוכלו גם אתם לשתף את התמונות היפות ביותר מהטיול שלכם דרך אפליקציית המסרים – הוואטסאפ. חבילת הגלישה שאתם מקבלים במסגרת הדיל שלנו, מעניקה לכם 1GB לשימוש באינטרנט. כמה תמונות תוכלו לשלוח הודות לנפח גלישה זה? כ-5000!

מישהו עוד משתמש באלה?

3.סטטוסים, סרטונים ותמונות בפייסבוק

כשאתם בארץ, אתם מעדכנים את הצ'ק אין שלכם על נתב"ג – רק לפני העלייה למטוס. כל עוד אתם בארץ, השימוש שלכם באינטרנט הוא על חשבון החבילה המקומית שלכם. עם זאת, כשאתם מגיעים אל יעד הטיול שלכם חבילת הגלישה שלכם מבוססת על הסים הבינלאומי שרכשתם מ-world8. גם השימוש בפייסבוק נפוץ מאד כשאתם נוסעים לחו"ל, זאת עם שיתוף סטטוסים, תמונות וסרטונים.

כל עוד אתם נוסעים לאירופה, דעו כי תוכלו להגדיל את חבילת הגלישה שלכם ל-3GB ב-50 שקלים בלבד. אז כמה זמן תוכלו לגלוש בפייסבוק עם 1 ג'יגה הניתן לכם בחבילה הבסיסית? כ-750 דקות!

4.קריאת מיילים

לא ניתן להתעלם מהעובדה כי המון נסיעות לחו"ל הן דווקא נסיעות עבודה. גם אם תמצאו את הפנאי לטייל במרכז העיר או להיפגש עם חברים, עדיין מטרת הנסיעה שלכם היא להספיק להיפגש עם כמה שיותר אנשי עסקים, להיות נוכחים בהרצאות, כנסים ותערוכות ולעבוד בחדר במלון. יום עבודה מבוסס בין היתר על קריאת מיילים, כך שאתם צריכים גם חבילת גלישה שתהיה לכם זמינה מכל מקום. כמה מיילים ניתן לקרוא עם חבילת הגלישה שאתם מקבלים? כ-3000 מיילים!

5.גלישה במנועי חיפוש

ולעתים, כל מה שאתם דורשים בו הוא בעיקר גלישה וגישה למנועי החיפוש. הגלישה הזו משרתת אתכם עם הדברים הבאים:

  • הזמנת מונית
  • ליקוט המלצות על אטרקציות
  • התעדכנות בשעות הטיסה
  • חיפוש מסעדות ואתרים באזור וכן הלאה

עם חבילת הגלישה הניתנת לכם במסגרת סים זול לחו"ל של world8, תוכלו לגלוש בכ-2500 דפי אינטרנט!

לא סיימתם את החבילה? לא קרה כלום!

כפי שאתם רואים בעצמכם, עם 1GB אתם יכולים לשמור על קשר ולהיות בקשר רציף עם הזירה הדיגיטלית. במידה ולא תסיימו את חבילת הגלישה שלכם, תוכלו לנצל אותה בנסיעות הבאות שלכם. לא מדובר על חבילה המגבילה אתכם באשר לפרק זמן בו תוכלו להשתמש בה, אלא שמדובר על חבילה שרכשתם ועל כן היא שלכם לאורך 4 שנים! נותרו לכם כ-400 מגה בייט פנויים? הם נשמרים לכם בסים לנסיעה הבאה!