עד לפני מספר שנים, לא היו לאנשים שטסו לחו"ל יותר מדי ברירות בנוגע לתקשורת בחו"ל. באותם זמנים, אם אנשים היו רוצים לנסוע לחו"ל ולהישאר בקשר עם קרובי המשפחה, החברים או העובדים ולגלוש באינטרנט כדי לנווט בדרכים ולקבל מידע על כל תחום, כמו למשל: מסעדות טובות, בתי קפה ואתרים מעניינים, הם היו רוכשים חבילה מחברת הסלולר שלהם.

בימים אלו "עולם הסים" עוד לא היה מפותח כפי שהוא היום ורכישת חבילה מחברת הסלולר נחשבה לדרך הבטוחה והקלה ביותר עבור אנשים שלא רצו להסתמך על Wi-Fi שאולי יימצא ואולי לא יימצא בבית המלון או באתרים ובמסעדות.

הבעיות המרכזיות של רכישת חבילות אינטרנט בחו"ל

לרכישת חבילות אינטרנט בחו"ל יש הרבה בעיות, כאשר הבולטות ביניהן הן המחירים הגבוהים ועצם העובדה שבמידה ששבים לארץ ונותרה יתרה, היא לא נשמרת לטיסה הבאה והכסף שהושקע מבוזבז.

מכיוון שקשה לצפות את משך השימוש בחבילות, הרבה אנשים חוזרים אל ביתם עם חבילה שעוד לא נוצלה לגמרי, ובעצם – מבזבזים את הכסף.

אם לא די בזאת – במידה שהחבילה נוצלה, עלולים המשתמשים להיאלץ לשלם על חריגות והסכומים על החריגות הללו אינם נמוכים. כבר קרו מקרים בהם המשתמשים כלל לא ידעו שהם סיימו את החבילה משום שהחברה לא שלחה להם הודעה על כך, התוצאה הייתה שהם חויבו לשלם על החריגות כשהם לא ידעו עליהן.

חבילות אינטרנט בחו"ל

כרטיסי הסים – תחליף מעולה לחבילות הגלישה היקרות והבעייתיות

היום ניתן לרכוש מגוון סוגים של כרטיסי סים, ביניהם: כרטיסי סים שנרכשים במדינת היעד (סים מקומי) וכרטיסי סים מהארץ. כרטיסי הסים הללו הפכו להיות פופולריים ביותר בשל סיבות רבות. בין כרטיסי הסים השונים ניתן למצוא את כרטיס הסים הבינלאומי, שהופך את כל חוויית השימוש למשתלמת ונוחה.

עם כרטיס הסים הבינלאומי, ניתן לנפנף לשלום לכל הבעיות שמאפיינות את חבילות הגלישה בחו"ל. בין יתרונותיו הרבים של הסים הבינלאומי ניתן לציין את מחירו המשתלם: הסים עצמו עולה 50 שקלים, כאשר עבור 75 שקלים ניתן לקבל 1GB  גלישה או 100 דקות או 100 SMS. במידה שהנוסעים טסים לאירופה, הם יכולים לשלם עוד 50 שקלים ולקבל תוספת גלישה של GB5 למשך 30 ימים מהמועד שבו הם נוחתים.

בניגוד לחבילות הגלישה שמתפוגגות בעת החזרה לארץ, כרטיס הסים הבינלאומי משמש את הרוכשים למשך 4 שנים מלאות. במהלך השנים הללו יכולים הרוכשים לנסוע פעמים רבות לחו"ל או להעביר את הכרטיס לאדם אחר. במידה שהיתרה נגמרת, אפשר לחייג אל המספר 191 ולטעון את הסים שוב. יש לציין שמדובר על שיחת חינם. יתרון נוסף של הסים הבינלאומי הוא שבניגוד לסים מקומי שדורש מהמשתמש להחליף את מספרו למספר זר, ניתן לשמור על המספר הקיים ואין צורך לעדכן את כל אנשי הקשר בנוגע למספר זר.

World8 – הסים הבינלאומי שלנו מסתובב ברחבי העולם ומשמח את המשתמשים

החברה שלנו – ,World8 מתגאה מאוד בכרטיס הסים הבינלאומי, שכן הוא בהחלט עונה על הצרכים של הנוסעים בימינו ומאפשר להם לטייל ברחבי העולם ולחסוך בעלויות בצורה משמעותית.

כרטיס הסים הבינלאומי שלנו הפך את התקשורת בחו"ל לפשוטה ונוחה ורוכשי הסים אינם צריכים לדאוג בכל פעם מחדש בנוגע לנושא.

את הסים הנפלא ניתן לרכוש במגוון סניפי דואר או להזמין אותו מהאתר שלנו.

אתם מוזמנים לפנות אלינו, לשאול כל שאלה ולקבל מענה מלא.

נשמח להפוך את החופשות הבאות שלכם למהנות אפילו יותר ולאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות הרבים של הסים הבינלאומי.