לא משנה כלל אם אתם יותר מדברים, פחות גולשים או בעיקר מסמסים. השגת חבילת גלישה לחו"ל היא חלק בלתי נפרד מה- to do list שלכם לפני הנסיעה אל נתב"ג. אז רגע לפני שגם אתם יוצאים לדרך – דעו מדוע גם אתם צריכים חבילת גלישה בחו"ל:

כרטיס סים בינלאומי כולל חבילת גלישה בחו"ל – מהו היתרון שלו?

היתרון המרכזי בכרטיס סים לגלישה בחו"ל שכזה הוא שהוא לא מוגבל ליעד אחד בעולם, אלא שהוא פתוח למגוון יעדים. עד היום, מרבית המטיילים היו נוחתים ביעד הנסיעה שלהם, רוכשים סים מקומי ומתנהלים באמצעותו. מה שקורה לא אחת הוא שלא מנצלים עד תום את החבילה (בכל זאת, יותר מטיילים ופחות מדברים), וכך לא מעט כסף נזרק לפח.

עם כרטיס חבילת גלישה לחו"ל בסים הבינלאומי, ניתן ליהנות משימוש במגוון רחב של יעדים ולא ביעד אחד ספציפי. הסים של World8 מתאים למספר רב של שימושים, ופרק הזמן העומד לרשותכם לניצול החבילה הוא 4 שנים! לא סיימתם את החבילת גלישה בחו"ל ונותרו לכם דקות שיחה? נצלו אותן בטיול הבא!

חבילת גלישה לחו"ל

בשנת 2023 יותר גולשים ופחות מדברים

התאמת השירות לצורך הלקוח מולידה שביעות רצון גבוהה. סביר מאד להניח כי חבילת גלישה לחו"ל שהיא עצומה כמו למשל אלף דקות שיחה לא באמת תפתה אתכם, בעוד חבילה משולבת הכוללת גם גלישה תהיה המתאימה לכם ביותר. בשנת 2023, התקשורת מבוססת ברובה על ידי מסרים באמצעות תוכנות ורשתות חברתיות, ופחות בדקות שיחה.

צילמתם את גשר לונדון, תיעדתם תמנוה פוטוגנית או שאתם רוצים לבשר לכולם על האירוסין שלכם? כרטיס סים בינלאומי כולל גלישה הוא כל מה שתרצו שיהיה ברשותכם באותם הרגעים! חבילת הגלישה זמינה לשירותכם מיד עם הפעלת הסים, ללא כל תלות בחיבורים אלחוטיים חופשיים.

תולים תקוות בחיבור ל Wi-Fi? לא באמת כדאי

חלק מנפלאות הטכנולוגיה הוא האפשרות להתחבר לרשת אלחוטית – זו המוכרת לרבים בשם wifi. עם זאת, החיבור לרשת האלחוטית מומלץ כשאתם נמצאים בבית או במקום העבודה שלכם. בחנויות גדולות בחו"ל, ברשתות בתי קפה או בתחנה מרכזית? כנראה שקצת פחות. מעבר לכך שהגלישה שלכם הופכת תלויה בזמינות הרשת האלחוטית, הרי שהחיבור גם איטי – מה שלא מאפשר לכם לנהל שיח רצוף או להעלות תמונה במהירות.

אז למה חשוב לקחת חבילת גלישה בחול? כי הבעיה הגדולה ביותר שבשימוש ב-Wi-Fi היא הסיכון שעליכם לקחת: האם תהיו מוכנים לגלוש ב"חינם" ולשלם על כך ביוקר? הידיעות על תיירים שנפלו קורבנות לפשעי סייבר מסרבות לרדת מהכותרות. בכדי להבטיח שאתם לא תככבו בכותרת הבאה – רכשו טרם הנסיעה כרטיס סים בינלאומי כולל גלישה.

חבילת גלישה בחו"ל

חבילות ישראליות או סים מקומי? לא עוד!

ישנן לא מעט סיבות מדוע יתר החבילות לא כדאיות ומומלצות לכם:

  • חבילות התחומות בזמן: שימוש אפשרי עד 30 ימים
  • מחירים גבוהים שהופכים את החבילה ללא נגישה
  • על כל חריגה תשלמו תעריף כפול
  • הגבלה לשימוש רק ביעד אותו הגדרתם תחילה

אז כמה תצטרכו להשקיע בחבילת גלישה בחול?

חבילת גלישה בחו"ל? כנראה שתעלה הרבה פחות ממה שאתם מדמיינים! World8 מנגישים את חבילות החו"ל לכל נוסע, בכל גיל ובכל סטטוס. החבילה נמכרת בעלות של כ-75 שקלים בלבד, בתמורה אתם מקבלים חבילת גלישה בחו"ל בהיקף של 100 דקות או 100 סמס או 1GB גלישה בשימוש מעורב לפי בחירתכם, יתרונות נוספים של החבילה שלנו

  • אין כל חשש מחריגות מהחבילה ומהוצאות בלתי צפויות
  • החבילה שלכם ונשארת שלכם גם לטיולים הבאים – בטווח של 4 שנים
  • הסים אינו אישי ואתם יכולים להעביר אותו הלאה
  • הסים לא מקומי, כך שניתן להשמיש אותו ביעדים שונים

אם תרצו להוסיף עוד גלישה לטיול, אין בעיה, ב- World8 עם חבילת גלישה בחו"ל זה זול מאוד, תוכלו לבחור את הטעינה הכוללת 5GB נוספים במחיר שובר שוק של ₪50 בלבד!