בין ישראל לאוסטרליה מפרידות שעות טיסה רבות. ומה מפריד ביניכם ובין חבילת גלישה משתלמת? עשרות שקלים בלבד! אם גם אתם, כמו מטיילים רבים מתכננים לכבוש את אוסטרליה – דעו כי אתם יכולים ליהנות לא רק מגלישה בחופים המרהיבים שלה, אלא גם מגלישה באינטרנט. גם כשמטרת הנסיעה שלכם היא ל"התנתק", חשוב לכם להישאר בקשר עם היקרים שלכם בארץ – וכאן World8 נכנסים לתמונה.

אם עד היום הייתם צריכים להקציב עשרות אחוזים מתקציב הטיול שלכם רק על חבילות תקשורת, הרי שכיום כל הנדרש מכם הוא להשקיע 75 שקלים בלבד. מה תקבלו בתמורה להם? 100 דקות שיחה, 100 הודעות SMS וחבילת גלישה בנפח של 1GB.

סים בינלאומי לגלישה באוסטרליה – למה גם אתם צריכים?

כפי שאתם לא חושבים פעמיים אם לקחת אתכם מזוודה או לא, כך גם אין באמת שאלה בדבר נחיצות סים בינלאומי לגלישה באוסטרליה. כשאתם מחוברים לחבילת גלישה זמינה, אתם מעניקים לעצמכם וליקרים לכם ראש שקט – בכל שעה ביום תהיו זמינים. איך חבילת הגלישה משרתת אתכם?

  • חיפוש אתרים ויצירת קשרים עם מלונות באוסטרליה.
  • תקשורת אונליין רציפה עם הפרטנרים לטיול.
  • עדכון המשפחה והחברים שבארץ בטיול שלכם.
  • המשפחה יכולה לתקשר אתכם בכל רגע נתון.
  • מענה על מיילים דחופים ממקום העבודה.
  • חווית השיתוף המודרנית: העלו תמונות לרשתות החברתיות.

סים בינלאומי לגלישה באוסטרליה

"מה אני צריך את זה, אני קונה סים באוסטרליה וזהו"

ואכן, לא מעט ישראלים בונים לעצמם אסטרטגיה ברורה: "מחירי חבילות הגלישה בארץ מאד יקרות, כבר נתארגן באוסטרליה". ואכן, שנים ארוכות חברות הסלולר הגדולות היו מציעות חבילות במחירים מופרזים, כך שחלק לא מבוטל מהנוסעים היה מוותר על התענוג. החלופה? רכישת סים בינלאומי לגלישה באוסטרליה, שהוא מקומי. בעת שאתם רוכשים סים מקומי, אתם צריכים לקחת בחשבון מספר דברים:

  • סים מקומי תקף לאוסטרליה בלבד.
  • סים שמחירו רחוק מלהיות זול.
  • החבילה בסים מוגבלת לתקופה קצרה.
  • עד לרגע בו תרכשו את הסים – איך תתקשרו?

World8 מאפשרים לכם לסגור את הפינה כבר בארץ! כידוע, גלישה באינטרנט רלוונטית לכולם, כאשר כל משתמש בעל דפוסי צריכה שונים. בסופו של דבר, כל אחד שמחזיק במכשיר חכם שולח מיילים, צופה בסרטונים, משתמש בתכנת המסרים וואטס אפ וגולש בדפים שונים. אל תבזבזו זמן יקר בטיול ואפשרו לעצמכם לגלוש כבר עם הנחיתה באוסטרליה!

4 שנים לניצול החבילה שלכם! הייתם מאמינים?

אמנם כיום הסבירות שלא תנצלו את חבילת הגלישה שלכם נמוכה מאד, אך עדיין ישנו סיכוי שכזה. אתם משקיעים 75 שקלים, ומגיע לכם לקבל את התמורה המלאה! לא הצלחתם לנצל את החבילה שלכם (הדקות, ההודעות או הגלישה)? הכסף שלכם לא נזרק לפח! יש לכם 4 שנים לנצל את החבילה שרכשתם – עם אותו הסים שנמצא ברשותכם!

מתכוננת לכם טיסה בעוד שנה? שמרו את הסים, ונצלו את יתרת החבילה ביעד הנסיעה הבא שלכם! הסים של World8 אינו תחום לתקופת הנסיעה לאוסטרליה, אלא גם ליעדים נוספים המתוכננים לכם.

חולמים על גלישה בבונדי ביץ'? סים בינלאומי לגלישה באוסטרליה

"אני גולש המון, איך אוכל להגדיל את חבילת הגלישה?"

כיום, ישנם שלל יישומים המשדרגים את החוויה מהחופשה – כמו אפליקציית הניווט, אפליקציות לשמיעת מוסיקה וכמובן שרשתות חברתיות שבאמצעותן מעדכנים את החברים והמשפחה בתמונות ובסרטונים. אם אתם יודעים מראש כי אתם גולשים לא מעט, תוכלו להגדיל את החבילה שלכם עוד טרם הנסיעה. בתמורה ל- 50 שקלים, תוכלו ליהנות מתוספת של 5GB נוספים! למה אתם מחכים? החלו לגלוש!

מה עוד חשוב שתדעו?

חבילות גלישה לחו"ל נקשרות עם המון פעמים עם חריגות וחיובים בלתי צפויים. עם החבילה של World8 אין לכם כל אפשרות לחרוג – גם לא באגורה. ברגע בו תסתיים לכם החבילה, תוכלו לבחור האם לחדש אותה או לא.