אם החלטתם לשים פעמכם לעבר יפן שנמצאת אי שם באוקיינוס השקט, במזרח אסיה, הרי שצפויה לכם חוויה מעולם אחר – ממש כך!

 יפן, "ארץ השמש העולה" מתאפיינת בתרבות ייחודית, היסטוריה מרתקת, שפע אתרי תיירות, שילוב מסחרר בין העולם העתיק ובין העולם החדש (חנויות אלקטרוניקה ורובוטים שמקבלים את פני הבאים -אמרנו?), מסעדות ייחודיות, גנים, מקדשים, טבע מרהיב ביופיו, מעיינות חמים, אגמים צלולים, הרי געש (הר הגעש הגבוה ביותר הינו פיג'י) וכל אלו – בנוסף למנטאליות, החוקים הנוקשים והניקיון הקפדני יפתיעו אתכם מאוד – אז תתכוננו לבאות, למרות שלא באמת ניתן להתכונן לכך. 

מעניין לדעת, שמספר התיירים הישראלים הגיע בשנה שעברה (2018) ל- 35,000 מבקרים, מדובר על עלייה משמעותית, שכן בשנת 2013 ביקרו ביפן 15,000 ישראלים.

 נפלאותיה של יפן נמצאות במרחק קצר מאשר בעבר, והיום, ניתן להגיע אל ארץ השמש העולה בטיסה שנמשכת כ- 11.5 שעות (עם קונקשיין הטיסה יכולה להמשך גם 20 שעות ואף יותר מכך).

למרות שמשך הטיסה יכול להיות קצר יותר מאשר בעבר, מדובר על דרך ארוכה והשוני של יפן מישראל עשוי להפעים את המבקר הישראלי שוודאי ירצה לשתף את חבריו, בני משפחתו ואת מכריו שנמצאים ברשתות החברתיות בנוגע לחוויותיו. 

לשתף לשתף לשתף – לגלוש מסביב ליפן

סביר להניח שלאחר שתגיעו ליפן תחושו שראשכם מסתחרר ותרצו לספר לכולם על התחושות, המראות והחוויות שלכם. כדי שתוכלו לספר לכל החברים, בני המשפחה והמכרים על החווית שלכם, יהיה עליכם להצטייד בהתאם ולדאוג לכך שתהיה לכם דרך לגלוש באינטרנט. חלק מהנוסעים שוהים ביפן למשך חודש ולשם כך יש להצטייד בפתרון תקשורת מתאים.

 יפן אינה זולה, למעשה היא אינה זולה כלל והטיול עשוי להיות יקר מאוד, אך ישנן דרכים להפחית מהעלויות, לפחות בחלק מהמקרים. ניתן להפחית בעלויות בין היתר על ידי ביטול האפשרות לרכוש חבילת גלישה לחו"ל ורכישת סים בינלאומי במקומה. 

world8 – טיסות – הוזמנו. מלונות – יש. ומה עם הסים? 

החברה שלנו – world8 מציעה לנוסעים סים נוח, זול ויעיל במיוחד. הסים, שהפך להיות פופולארי ביותר ומלווה עשרות אלפי ישראלים במהלך טיוליהם ברחבי העולם, ניתן גם לשימוש ביפן. 

הסים הבינלאומי שלנו עולה 50 שקלים, כאשר תמורת 75 שקלים מקבלים המשתמשים GB1 או 100 אסמסים או 100 דקות. במידה שהיתרה של המשתמשים עומדת להסתיים והם מעוניינים לטעון את הכרטיס, הם יכולים לעשות זאת מכל מקום ומכל שעה על ידי הקלדת המספרים: 191 ללא עלות. הסים הבינלאומי תקף למשך 4 שנים והוא חוסך את הצורך לרכוש חבילת גלישה יקרה שמסתיימת ברגע שחוזרים לארץ או עלולה להוביל לחריגות משמעותיות.

 מעבר לזאת, ניתן להשתמש בסים הבינלאומי ולשמור על המספר הישראלי, כך שאין צורך להתחיל לעדכן את אנשי הקשר הנבחרים בנוגע למספר זר (כמו במקרה שרוכשים סים מקומי).

 עם הסים הבינלאומי תוכלו להיות רגועים לגמרי, לנווט בדרכים כמה זמן שרק תרצו, למצוא את המסעדות השוות ביותר, לתקשר עם הקרובים, למצוא מסלולי טיולים מרשימים, להגיע למקדשים וגנים ולקבל מידע רב על יפן המרתקת.

במידה שאתם מעוניינים לרכוש את כרטיס הסים הבינלאומי שלנו, אתם יכולים לבצע הזמנה ישירות מהאתר ולקבל את הסים לתיבת הדואר שלכם ללא עלות, תוך 3 ימי עסקים.

 כמו כן, תוכלו לגשת אל אחד מסניפי הדואר הרבים בהם הסים נמכר. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולשאול כל שאלה, ניתן להתקשר אלינו מהארץ או מחו"ל בשעות הפעילות ולקבל מענה מלא.