גם אתם מתכננים את החופשה הבאה שלכם בחו”ל? לצד חידוש הדרכון, איתור אטרקציות ובוקינג על בתי מלון – אל תשכחו לשמור על קשר, גם כשאתם יוצאים לחופש. טיסות הלואו קואסט יצרו מהפכה של ממש, ובזכותן ישראלים רבים עוברים דרך נתב”ג יותר מפעם אחת בשנה. החיסכון שלכם בעלות הטיסה לא צריך לבוא על חשבון דברים אחרים, בטח לא כשמדובר על סים בינלאומי לגלישה באינטרנט.

תשכחו מכל מה שידעתם, מכל האגדות האורבניות ומכל המיתוסים: כיום, גם אתם יכולים לגלוש להנאתכם מחו”ל בעלות נוחה לכל כיס!

1.”מה גלישה עכשיו? זה מלא כסף”

אז זהו, שלא! עם World8 אתם לא צריכים לפתוח את קופת החיסכון או לחסוך על קניות בטיול שלכם. גלישה באינטרנט כיום מונגשת לכם בחבילה סופר-משתלמת הכוללת דקות שיחה, הודעות וכן – גם גלישה. מהי חבילה משתלמת? חבילה בעלות של כ-75 שקלים בלבד! ובתמורה? אתם מקבלים:

  • 100 דקות שיחה.
  • 100 הודעות SMS.
  • 1 ג’יגה גלישה באינטרנט!

חבילת גלישה לחו”ל אתם סוגרים כבר מהארץ, כך שאתם לא צריכים להטריד את עצמכם ברכישת סים מקומי עם הנחיתה, עם ניסיונות לתקשר את בקשתכם בשפה זרה ובטח שלא בהתמקחות על מחירי הסים. כמה קל לגלוש בחו”ל? קל יותר משחשבתם!

תשכחו מכל מה שידעתם וחשבתם על חבילות גלישה בחו"ל!

2″חבילות גלישה זה לפראיירים, אני גולש בכייף ב- Wi-Fi”

הגלישה ב- Wi-Fi מאד מפתה, ולכאורה היא מציעה את הדיל המשתלם ביותר: גלישה ללא כל עלות וללא הגבלה. איש לא יחדש לכם כי אין באמת מתנות חינם, כך שחשוב להיות מודעים לשורות הקטנות ולפירצות האבטחה הרבות. העובדה כי אתם גולשים ברשת חופשית, חושפת אתכם לאינספור פירצות אבטחה. ישנם לא מעט סיפורים על תיירים תמימים שרצו לגלוש ברשת אלחוטית, אך התוצאה הייתה פגיעה בפרטיות שלהם.

מעבר לכך, הרשתות האלחוטיות לא מצויות בכל נקודה, כך אתם צריכים דרך קבע לחפש אחר בית הקפה, החנות או תחנת הרכבת המאפשרת גלישה חופשית. תנו לחבילת הגלישה להתאים את עצמה אליכם, ולא להיפך!

3.”גם חבילות זולות מסוכנות, החריגות מפחידות אותי”

ובצדק. חריגות מחבילות הגלישה יכולות לעלות לכם כמו כרטיס טיסה, אך לא כשזה עם World8. חבילת הגלישה שלנו מאפשרת לכם לגלוש בראש שקט מכל מקום בעולם, תוך שאינכם יכולים לחרוג מהחבילה בשום אופן ובשום מקרה. בעת שהחבילה שלכם תסתיים, תוכלו לבחור לחדש אותה או שלא. בנוסף, במידה ואתם טסים למדינות אירופה, יש לכם אפשרות לשדרג את חבילת הגלישה שלכם לנפח גדול יותר מראש.

תשכחו מכל מה שידעתם וחשבתם על חבילות גלישה בחו"ל!

4.”כואב הלב על הכסף, אם לא אסיים את החבילה והכסף ילך לפח”

אם אתם לא מגדירים את עצמכם ככאלו הגולשים רבות בחו”ל, דעו כי בכל מקרה הכסף שלכם לא הולך לפח. החבילה המוצעת לכם דרך World8 אינה קצובה לפרק הזמן הרלוונטי לנסיעה הקרובה, אלא ל- 4 שנים! ניצלתם רק מחצית מחבילת הגלישה ורבע מחבילת הדקות? שמרו את החבילה לנסיעה הבאה שלכם, תנו אותה במתנה לילדכם או לקולגה. ההשקעה הכספית שלכם מחזירה את עצמה גם בנסיעות הבאות!

5.”יש לפרטנרים שלי לנסיעה גלישה, זה מספיק”

אין באמת סיבה להיות תלויים באנשים אחרים כשאתם יכולים לרכוש חבילת גלישה במחיר נוח כל כך! אם יש דבר שאין לו מחיר הוא השקט הנפשי שלכם. בתמורה ל- 75 שקלים, אתם יכולים לתקשר עם הפרטנרים שלכם לטיול, להישאר בקשר עם היקרים לכם בארץ ואפילו להשיב למיילים דחופים. כיום, יותר מתמיד, קל לשמור על קשר עם סים בינלאומי לגלישה באינטרנט!