אם הייתם שואלים אנשים לפני מספר שנים באיזה פתרון גלישה הם משתמשים כשהם טסים לחו"ל, לא מעטים מהם היו עונים לכם שהם רוכשים חבילות גלישה מספקיות הסלולר שלהם. ואכן, החבילות היקרות היו נרכשות בהמוניהן ובמידה שהנוסעים לא היו מסיימים אותן עד שובם לארץ, הן היו מתפוגגות כאילו שלא נרכשו מעולם, והכסף ששולם – יחד איתן. במידה שהיה מדובר על משפחה שטסה לחו"ל – הרי שהמחיר היה עולה עוד יותר, וכך גם בזבוז הכספים.

בעיה נוספת נגעה לנושא החריגות – במידה שהנוסעים היו מסיימים את החבילה, הם היו נאלצים לשלם סכומים גבוהים ביותר, לפעמים הם אפילו לא היו מקבלים הודעה על כך שהחבילה שלהם הסתיימה. במקרים בהם הנוסעים לא ידעו שהחבילה הסתיימה, הם היו שבים לארץ ומגלים להפתעתם שהם מחויבים בתשלום גבוה ביותר, כמובן שמצבים אלו מעוררים הרבה תסכול וכעס וממש פוגעים בחוויית הנסיעה.

ומה קורה היום? יש פתרון תקשורת יותר טוב?

 

עדיין יש אנשים שטסים לחו"ל ורוכשים חבילות גלישה יקרות שאינן משתלמות ועלולות לגרור חיובים נוספים, אך עבור אלו שמחפשים פתרונות טובים יותר, כאלו שיהיו נוחים, משתלמים ולא כאלו שגוררים חיובי גלישה, נשמח להציג את הפתרון של החברה שלנו – world8.

הסים הבינלאומי שלנו עולה 49 שקלים בלבד, כאשר המשתמשים יכולים לטעון אותו ב-75 שקלים ולקבל 100 דקות או 100 SMS או GB1. במידה שהנסיעה היא לאירופה, יכולים המשתמשים לשלם תוספת של 50 שקלים ולקבל תוספת גלישה של GB5 למשך 30 ימים ממועד הנחיתה.

בסים הנפלא ניתן להשתמש במשך 4 שנים ואף להעביר אותו לחברים וקרובי משפחה שטסים לחו"ל. בנוגע לעניין החריגות – עם הסים הבינלאומי הן לא מתרחשות, שכן ברגע שהיתרה מסתיימת, ניתן לטעון את הכרטיס מכל מקום ובכל שעה על ידי שיחת חינם למספר: 191, בצורה זו לא נוצרות חריגות בחיובי הגלישה. ניתן גם לברר מהי היתרה בקלות על ידי הקלדת מספר הסים באתר (המספר מודפס בגב הכרטיס).

יתרונות נוספים של כרטיס הסים הבינלאומי הם האפשרות להשתמש במספר הישראלי – דבר שחוסך למשתמש את הצורך לעדכן את אנשי הקשר שלו בנוגע למספר הזר, וניתן להשתמש בכרטיס מרגע הנחיתה, ללא צורך לחפש למשל אחר סים מקומי.

הסים הבינלאומי – חיסכון כספי לכל המשתמשים

 

עם הסים הבינלאומי ניתן לחסוך הרבה מאוד כסף – בין אם מדובר על משפחות שטסות לחו"ל, אנשי עסקים, אנשים שטסים לחו"ל פעם בשנה או פחות ואנשים שטסים לחו"ל פעמים רבות בשנה. קלות השימוש, המחירים המשתלמים, הביטחון שהסים מעניק למטיילים ומניעת האפשרות להיווצרות חיובים הם רק חלק מיתרונותיו הרבים.

ישראלים רבים שגילו את הסים הבינלאומי ואת שפע היתרונות שלו, נהנים ממנו בכל אחת מטיסותיהם ואפילו מתקשים להאמין כיצד הסתדרו בלעדיו קודם.

אם גם אתם רוצים לחסוך בחיובי הגלישה בחו"ל וליהנות מפתרון נוח ויעיל, אתם מוזמנים להצטרף אל מעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

תוכלו להזמין את כרטיס הסים ישירות מהאתר שלנו ולקבל את המשלוח עד לביתכם. אופציה אחרת היא לגשת אל אחד מסניפי הדואר הרבים שמוכרים את כרטיס הסים ולרכוש אותו במקום. במידה שיש לכם שאלות, תוכלו לפנות אלינו בטלפון במהלך שעות הפעילות.

היום כבר לא צריך לשלם סכומים גבוהים על פתרונות תקשורת, וכמובן שלא לבזבז כספים כפי שקורה במקרים בהם רוכשים חבילת גלישה. הסים הבינלאומי יאפשר לכם לחסוך כספים בכל נסיעה, כאשר סכום החיסכון המצטבר יהיה גבוה ביותר.