World8 לוקחת אתכם לכל מקום בעולם! לא משנה לאן אתם נוסעים, הרי שאתם רוצים להיות בקשר עם בן או בת הזוג, הילדים ולעתים גם עם הבוס ששלח אתכם לפגישת עבודה חשובה. אז אם גם אתם הכנתם בצד מאות יורו בכדי לרכוש חבילת חו"ל באירופה, דעו כי עם סים אירופאי של World8 אין באמת סיבה!

כמה עולה כרטיס סים לאירופה?

סים לאירופה כולל גלישה שניתן לרכישה בסניפי הדואר הפזורים בארץ, מצריך מכם השקעה של עשרות שקלים בלבד. האם גם אתם חשבתם כי יגיע היום בו תצטרכו להשקיע 75 שקלים בלבד עבור 100 הודעות, 100 דקות שיחה וחבילת גלישה באירופה בנפח של 1GB?

סים לאירופה לגלישה / סים לאירופה לשיחות – למה זה טוב?

העובדה כי יבשת אירופה ממש קרובה ונמצאת בממוצע כ-4 שעות מהבית שלכם, לא אומרת כי לא תרצו לתקשר עם היקרים לכם שנשארים בארץ. חבילת סלולר חו"ל היא בכלל לא השאלה, אלא שהשאלה האמיתית היא כמה תצטרכו להשקיע והיכן כדאי לקנות סים לאירופה. הסים שתרכשו יכול לשרת אתכם עם הדברים הבאים:

  • קשר רציף עם הארץ ללא תלות בחבילות יקרות
  • נוסעים עם כמה חברים? שמרו איתם על קשר לאורך הטיול
  • גישה לאינטרנט ללא תלות ב-WIFI
  • מינוף וחיזוק תחושת הביטחון – אתם זמינים תמיד
סים לאירופה

"נו, אז מה הבעיה? כבר אקנה סים באירופה"

כצרכנים, אכן תוכלו לרכוש סים לאירופה לשיחות שישמש גם סים אירופאי לגלישה גם במדינה אליה אתם נוסעים. הבעיה הגדולה היא שריכשת סים מקומי מאד מגבילה אתכם. לדוגמא, במידה ואתם קונים את ה-SIM שלכם שיהיה רק למקרים בהם תצטרכו לתקשר עם הארץ או עם השותפים שלכם לטיול בשעת חירום, הרי שאתם עלולים להוציא לא מעט כסף מבלי לקבל תמורה. לא ניצלתם את החבילה שרכשתם? הכסף פשוט הולך לפח.

החבילה שלנו לעומת זאת מציבה סטנדרט שירות אחר לגמרי! אנו לא מחייבים אתכם לסיים את החבילה שלכם בטיול הספציפי הקרוב, אלא שהסים עומד לרשותכם לאורך 4 שנים שלמות! מה זה אומר? שאם רכשתם דרכנו סים לאירופה, נסעתם לטייל ולא סיימתם את החבילה שלכם, תוכלו להשמיש את יתרת הדקות, ההודעות או הגלישה בטיול הבא שלכם.

חסרונות נוספים שיש לרכישת סים במדינה אליה אתם נוסעים:

  • מחיר גבוה ביחס לתמורה שאתם מקבלים
  • באמת תרצו לבזבז זמן בטיול על חנות סלולאר?
  • שירות בשפה מקומית שלעתים מקשה עליכם להבין את תנאי השירות
סים אירופאי

כשאין אפשרות לחריגה, גם אין הפתעות לא נעימות

האם הגיוני לדרוש מכם תעריפים גבוהים ולא הוגנים רק מאחר וצרכתם יותר דקות, הודעות וגלישה? אם תחשבו על זה – התעריפים הגבוהים שדורשות מכם חברות הסלולאר הוא כמעט כמו עונש: צרכתם יותר? תשלמו פי שלוש! אנחנו לא מאמינים באינטראקציה שירותית שכזאת – ולכן אצלנו אין לכם כל אפשרות לחרוג. נהנתם מאד מחבילת הגלישה שלכם ומבנק הדקות? תוכלו למלא את הסים במהירות בתעריף ההתחלתי והקבוע!

איך תדעו כי הסתיימה לכם החבילה? לא תתאפשר הוצאת שיחות או גלישה באינטרנט – זאת במקום לאפשר לכם להמשיך להשתמש ללא כל הגבלה ולאחר מכן לחייב אתכם בתעריפים לא הגיוניים.

"אנחנו נוסעים זוג הורים ושני ילדים מתבגרים, כמה סימים אנחנו צריכים?"

ההמלצה החד משמעית שלנו היא לרכוש סים אירופאי עבור כל נוסע בוגר. גם לילדים מתבגרים יש כיום מכשיר חכם בו הם עושים שימוש. לעתים, אתם מתפצלים בטיול שלכם: ההורים יושבים לקפה והילדים מודדים בגדים ברחוב המקביל. כשכל אחד מהרכב המשתתפים מכניס למכשיר שלו סים לאירופה, אתם יכולים לתקשר ביניכם ללא כל תלות ב- Wi-Fi ובכל רגע נתון.